Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

gwarancji już nie mam :wink4:

Opublikowano

Wedlug mnie felga RS6-2 w 20" na sedanie (i nietylko) wyglada o niebo lepiej. Dla porownania:

Tutaj 20x9 ET35:

IMG_6895---Version-3_EDITED-1.jpg

IMG_6891---Version-2_EDITED-1.jpg

BTW: Lakier tej A4 jest pokryty 2 warstwami cudownego Swissvax Crystal Rock! :notworthy:

Opublikowano

Zle nie jest Makki tylko ustrzel u nas taka w dobrych pieniazkach.. :gwizdanie:

Opublikowano

Makki Ta felga w 20 calach rozp&&& system total max :cool1: tylko słusznie Paweł napisał wyrwać taką w dobrej cenie graniczy z cudem ;/ Lusterka Satynowe wg mnie z czarnym lakierem też ładnie współgrają. :hi: Makki masz wiecej fot tej a4 na tej feli ??

Opublikowano

ta b8 jest :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Wedlug mnie felga RS6-2 w 20" na sedanie (i nietylko) wyglada o niebo lepiej. Dla porownania:

Tutaj 20x9 ET35:

IMG_6895---Version-3_EDITED-1.jpg

IMG_6891---Version-2_EDITED-1.jpg

też jestem tego zdania :good: i zaczynam polowanie na taki felunek tyle że w 19-stce :cool1:

Opublikowano

Wedlug mnie felga RS6-2 w 20" na sedanie (i nietylko) wyglada o niebo lepiej. Dla porownania:

Tutaj 20x9 ET35:

IMG_6895---Version-3_EDITED-1.jpg

IMG_6891---Version-2_EDITED-1.jpg

BTW: Lakier tej A4 jest pokryty 2 warstwami cudownego Swissvax Crystal Rock! :notworthy:

Cudo :slina:

Opublikowano

za***ista :slina: miron idz w tym kierunku :naughty: ile taka fela ? :gwizdanie:

Opublikowano

Cuber nie trzeba ostro polować - powiedz Mironowi żeby zszedł na ziemię z tą ceną za swoje i tyle :decayed::kox:

Opublikowano

Cuber nie trzeba ostro polować - powiedz Mironowi żeby zszedł na ziemię z tą ceną za swoje i tyle :decayed::kox:

hehhe no ale On nie chce :gwizdanie:

:tongue4:

ps. czekam na PW od niego z nową ceną :kox:

Opublikowano

Wedlug mnie felga RS6-2 w 20" na sedanie (i nietylko) wyglada o niebo lepiej. Dla porownania:

Tutaj 20x9 ET35:

IMG_6895---Version-3_EDITED-1.jpg

IMG_6891---Version-2_EDITED-1.jpg

BTW: Lakier tej A4 jest pokryty 2 warstwami cudownego Swissvax Crystal Rock! :notworthy:

Cudo :slina:

gniażdży suty :kox: :kox: :kox::shocked: :shocked: :shocked::slina: :slina: :slina:

co to sie porobiło, w b9 musem będzie 21 cali :decayed: :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Cuber a chcesz fele Mirona?? Wiem ktory garaz jest Jego :naughty: :naughty:

Opublikowano

Cuber a chcesz fele Mirona?? Wiem ktory garaz jest Jego :naughty: :naughty:

:decayed:

Opublikowano

W Norwegii wiekszosc lata na replikach RS6 II bo w 20" nowe z odpowiednia szerokoscia i ET sa nie do wyrwania.

Repliki 20x9 ET35 + Nankang NS2 albo Vredestein Ultrac Sessanta 245/30-20 to koszt od ok 5500zl do ok 6500zl. Jak za komplet nowek to nie jest zle..

Za to jeden ze znajomych zamowil do B8 3.0TDI fele HRE z USA, 4100 dolcow. Do tego dojdzie jeszcze vat + transport do Norwegii + opony = WARIAT :shocked:

Opublikowano

Makki 20 repliki na takim profilu jaki jest przy A4 lub A5..to na polskich drogach szybszy i pewniejszy klopot niz na ori, niestety...Takze jak wielkie koła to albo ori albo renomowany producent ,czyli wcale nie bedzie taniej.

Takie moje zdanie.

Pamietasz przeciez polskie drogi jeszcze :decayed:

Opublikowano

pawel1380

Plus oponki to razem 10tys.

Przecież napisane jest jak wół że z oponami...

Opublikowano

pawel1380

Plus oponki to razem 10tys.

Przecież napisane jest jak wół że z oponami...

Fakt nie doczytałem a nie było ich na zdjęciu.

Tak czy siak osobiście wole nowe oponki.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.