Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie no jak nie lubie C7

chyba C6 :wink4:

dla mnie ten szary pasek to tak...z d*py wyglada...ale ja się nie znam na tjuningu :decayed:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie no jak nie lubie C7

chyba C6

racja :wink4: C7 tej jeszcze nie ma jako rs6 ale juz wiem ze bedzie kozak
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

szukam - ale w dobrej cenie nie ukrywam :)

a te są na allegro cały czas i sobie wiszą - no może po za tym białeym ale z malowaniem wyjzie cenowo jak ten czarny [br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 23:05_________________________________________________Ps. mam kilka miesięcy czasu na szukanie w dobrej cenie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No wypas dobry ! Nie dość że taka fura do jazdy to jeszcze zarabia na siebie ! :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jak wiecie jakiś czas temu w śmiesznzej cenie udało mi się kupić listwy boczne s-line - dzięki oczywiście Wrclagunie :notworthy:

Teraz dzięki Czesterowi - również w całkiem dobrej cenie udało mi się kupić zderzak S4

mg7492.jpg

mała kosmetyka, dokupić brakujące elementy i powinno być gitara.Może na foto tego nie widać ale dolna chromowana listwa też jest

Teraz jeszcze do kpl. pozostało znaleźć tył s-line, na wiosnę wszystko do malowania i powinno być nie to autko :)

Opublikowano
  • Autor

możesz podesłać numery i ceny w ASO :naughty:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 21:21_________________________________________________no i przydało by się zaślepić parktronic

już nawet myślałem czy nie taniej było by kupić skorupę z kratkami w kolorze, bez grilla niż dokupywać kratki, kombinować z otworami po parktroniku i malować[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 21:22_________________________________________________no i coś z miejscem po znaczku cza zrobić - jak dokupię znaczek S4 to pewnie będzie lament na forum że S4 w dieslu :decayed:

Opublikowano

uuu..................pytanie tylko po co czekac do wiosny :wink4:

Opublikowano

8K0 807 681 C kratka przy halogenie strona lewa

8K0 807 682 C kratka przy halogenie strona prawa

96 PLN w normalnej cenie . Tam gdzie znaczek S4 daj S LINE i nikt sie nie kapnie :wink4:

Zakladaj PDC na przod :decayed: jakby co mam czujniki i jedna kratke prawą :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

uuu..................pytanie tylko po co czekac do wiosny :wink4:

:>

bo na zimę i przy tych kołąch to i tak nie ma sensu robić - efektu i tak nie będzie :)

[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 22:02_________________________________________________Grzesiu - a znaczek s-line jest identycznie montowany czy trzeba by go jakoś na klej złapać żeby tylko dziurę zakryć bo mocowanie ma inne ?

Opublikowano

Na zimę 20'' zostaje ? :naughty:

Opublikowano

Tam gdzie znaczek S4 daj S LINE i nikt sie nie kapnie :wink4

albo logo a4-klub.pl gdzieś ktoś kiedyś takie coś miał :mysli: byłoby stylowo :kox:

Opublikowano

wrclaguna

Tam gdzie znaczek S4 daj S LINE i nikt sie nie kapnie

Bez żeźby się nie obędzie nie pasi S-line do grilla S4... tak samo jak w B7 ... :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Dziś mnie dopadła pierwsza wymiana w B8 (po za olejami i filtrami oczywiście)

Klocki i tarcze przód.

TOM77 - dzięki za graty :notworthy:

MAJKI - dzięki za wymianę :notworthy:

Ps. dawać cynka jak ktoś trafi na zderzak s-line tył :)

Opublikowano

Miron jakie duze tarcze ma 3.0 tdi b8?

no zderzak s-line w b8 jest :kox:

Opublikowano

Dziś mnie dopadła pierwsza wymiana w B8 (po za olejami i filtrami oczywiście)

Klocki i tarcze przód.

TOM77 - dzięki za graty :notworthy:

MAJKI - dzięki za wymianę :notworthy:

Ps. dawać cynka jak ktoś trafi na zderzak s-line tył :)

lepiej bys cos dzieciakowi na mikolaja kupil :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Miron jakie duze tarcze ma 3.0 tdi b8?

no zderzak s-line w b8 jest :kox:

Tarcze w serii są 320mm

a co do zderzaka to ja akurat uważam że s-line niczym nie powala a różnice są tak kosmetyczne że nie warto zmieniać.

Dlatego ja szukałem s4 bo tam przynajmniej grill robi dużą robotę

Opublikowano

mo chodzi o tylny zderzak s-line :gwizdanie: moglem napisac odrazu

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.