Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zdjęcie chu...we, także mogę się mylić.

wysyłka ma być dopiero jutro - więc wykonam jeszcze jutro tel. z naciskiem w tej kwestii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany jak najbardziej za***iste popieram ;) z tymi felami body s4 będzie robiło mega robotę ;) Miron wybiera opcję pt . "Albo grubo , albo wcale" i bardzo dobrze body s4 to i znaczki nie widzę w tym nic złego co ma sobie nakleić innego ? zwykły s line wygląda chooyowo źle wpasowany lipa. Jeszcze potem pakiecik oświetlenie :D Lustereczka już masz :przebiegly: ?? Fura będzie miazga ;) Chociaż z tym pakiecikiem s4 to na przyszłą zimę chyba trzeba bedzie poszukać ori fel s4 18 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no... z tymi znaczkami to pojechales.

masz fajne auto z fajnym silnikiem, ale do S4 to mu duuuuzoooo brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto masz naprawde atrakcyjne.

Tobie sie ma podobać to podstawa jednak na mój gust zmiana na pakiet s4 już sama w sobie wydaje się przerostem formy nad treścią.

Jesli wyjść z założenia, że przeciętny użytkownik nie zauważy, że jest to pakiet s4 a jedynie atrakcyjnie wygląda to jeszcze ok, ale znaczki zapowiadają sie dramatycznie.

Zaczniesz przyspieszać, przystawi się jakieś 335 i zdemoluje Ci bagażnik, bo się nie będzie spodziewał, że ta s4 stoi :wink4::decayed:

coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczniesz przyspieszać, przystawi się jakieś 335 i zdemoluje Ci bagażnik, bo się nie będzie spodziewał, że ta s4 stoi :wink4::decayed:

coś

to to nic, gorzej będzie jak dyma puści przy przyśpieszaniu no chyba że jeszcze DPF niewywalony :wink4: ale spoko, wyglądać napewno będzie zajebioza i to tylko tu na naszym forum jest to wyśmiewane że diesel s4 a najważniejsze co tobie Miron się podoba - mało to np BMW 1.6 z plakietką M jeździ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle zamieszania docinki z powodu jednego znaczka s4 na grillu :shocked: przecież tył zostaje bez więc bd to jedyny znaczek na zewnatrz :| a widzieliście jak lipnie w tym grillu wygląda wpasowany s line ?? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze znaczkiem czy bez i to świetnie przymodzone auto :naughty:

a jak będzie trzeba to Miron pogrzebie trochę przy silniku i będzie wciągał Esy :tongue4:

PS. Już się nie mogę doczekać fot :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska ze skrajności w skrajność, jedni kleją na potęgę znaczki ///M na 1.6 LPG, a jedni robią wielkie halo że pojawi się znaczek S4 i to tylko w przednim grillu :facepalm: i jedno i drugie jest przesadą nie sądzicie?

Miron będzie kosa :kox: i niech nieświadomi sobie myślą że to esa, a co, czemu nie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron, lej na docinki ciepłym moczem :decayed: auto ma się podobać i sprawiać satysfakcję, rezaj i nie zwracaj uwagi na te brednie.

Ja mam nieseryjny pakiet votex, który niby uznawany jest za tuning :przebiegly: a siemian pisał, że to jedna z najładniejszych B7 jakie widział :decayed: :decayed: :decayed: dopiero gdy ktoś na żywo widzi jak to wyróżnia od innych aut to dopiero docenia jaką robi robotę w wyglądzie, no chyba, że zazdrość go zżera :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i cały plan pod wielkim znakiem zapytania :wallbash:

CZESTER :notworthy: :notworthy:

przed wysyłką zadzwoniłem raz jeszcze z potwierdzeniem że to do sedana ( mimo że wcześniej już 2 razy o to pytałem ) i koleś się upierał że tak ale pod moim naciskiem stwierdził że sprawdzi raz jeszcze - no i oddzwania że KUPA i przeprasza - był do

AVANTA :wallbash:

więc zostałem bez zderzaka ( lecz to nie problem ) ale zostałem bez wydechu a to już jest problem :confused4:

Więc wracamy do punktu szukania gratów dalej :(

Ps. doszły właśnie listwy progowe wewnętrzne - nówki sztuki jeszcze z naklejkami z ASO - tyle na pocieszenie dnia dzisiejszego

i pamiętajcie o mnie jak coś Wam się trafi :wink4:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 12:47_________________________________________________

miron, lej na docinki ciepłym moczem :decayed: auto ma się podobać i sprawiać satysfakcję, rezaj i nie zwracaj uwagi na te brednie.

Ja mam nieseryjny pakiet votex, który niby uznawany jest za tuning :przebiegly: a siemian pisał, że to jedna z najładniejszych B7 jakie widział :decayed: :decayed: :decayed: dopiero gdy ktoś na żywo widzi jak to wyróżnia od innych aut to dopiero docenia jaką robi robotę w wyglądzie, no chyba, że zazdrość go zżera :decayed: :decayed: :decayed:

spoko - wszyscy mnie raczej znają - i nie traktuję tych uwag jako docinki - każdy ma inne zdanie - natomiast rzadko się zdarza żeby czyjeś zdanie zmieniło moje przemyślane plany :wink4: [br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 12:49_________________________________________________Ps. strasznie się wnerwiłem bo taka okazja zderzaka z wydechem się szybko nie trafi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech napisze ci sprzedajcy numer zderzaka to my sprawdzimy na 100% od czego on jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek przecież możesz kupić sam wydech, a zderzak S4 do sedana na 100% się trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek przecież możesz kupić sam wydech, a zderzak S4 do sedana na 100% się trafi.

albo kupić wydech ze zderzakiem (bo rozumiem że to razem) i potem zderzak sprzedać :)

np takiemu wrclagunie rezaczowi na potęgę :decayed: :decayed: :decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...