Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Super.

stały bywaleć- czytaj osoba będąca częst o w ASO i biorąca z tamtą masę części - rabat indywidualny :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wprowadziles mnie w blad, bo pytalem o "forumowy rabat".

z tego co się orientuję to nie ma czegoś takiego jak "forumowy rabat". zresztą każdy jest z innego miasta więc chyba by to nie bardzo dawało radę.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wprowadziles mnie w blad, bo pytalem o "forumowy rabat".

A co byś potrzebował :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, za dwa tygodnie odbieram auto od kolegi i sie okaze... Na razie kompletuje Audi Music Interface i nie mam np kabla - zdaje sie 8k0 051 592. Auto nie ma pakietu oswietlenia wiec pewnie bede potrzebowal lampki nad dywanikami z okablowaniem oraz podwojna lampke z tylu (moj syn w trasie potrzebuje do czytania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wprowadziles mnie w blad, bo pytalem o "forumowy rabat".

z tego co się orientuję to nie ma czegoś takiego jak "forumowy rabat". zresztą każdy jest z innego miasta więc chyba by to nie bardzo dawało radę.. :mysli:

Moze kiedys sie uda cos zorganizowac z audi polska, w koncu sporo klientow na forum.

Dzieki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka założone ? Składają się ?? :naughty:

nie - muszę jeszcze wpaść do ASO po kilka dupereli ale jakoś nie mam weny na rezanie - pewnie chęci przyjdą jak się w końcu tylny zderzak trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka i dyfuzory w tym wypadku za bardzo nie świrują do reszty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron78 w black :kox: :kox: :kox:

15hza6u.jpg

wygląda ślicznie ale chrom znacznie bardziej odznacza się na drodze

black pakietem sie nacieszyłem w B7 i teraz tylko chrom wchodzi w grę

Ps. Miron z tej strony

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. teraz już z domu :decayed:

No i jeszcze dużo gorzej by wyglądało z rejestracją - teraz fajnie wygląda bo jest jej brak[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 22:24_________________________________________________Ps. fajny sposób na nabijanie sobie postów - chodzić po ludziach i pisać z ich kont w swoim wątku :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co szwagrowi konto założyłeś ?? Drugi komp w Knurowie ?? Dół bo ci będzie teraz net mulił na tym modemowym połączeniu :kwasny::decayed::tongue4:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 23:05_________________________________________________Bo jak konto nie szwagra tylko Twoje drugie to od razu Cię podpierdalam do zarządu i masz regulaminowego BANA :decayed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co szwagrowi konto założyłeś ?? Drugi komp w Knurowie ?? Dół bo ci będzie teraz net mulił na tym modemowym połączeniu :kwasny::decayed::tongue4:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 23:05_________________________________________________Bo jak konto nie szwagra tylko Twoje drugie to od razu Cię podpierdalam do zarządu i masz regulaminowego BANA :decayed: :gwizdanie:

zgłosiłem Twojego posta do moderatora jak że nic nie wnosi do wątku

jak wykasujesz posta to mam print screana :gwizdanie:

jesteś upupiony :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...