Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest jakis klubowy rabat w aso?

ta dla stałych bywalców
  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Super.

stały bywaleć- czytaj osoba będąca częst o w ASO i biorąca z tamtą masę części - rabat indywidualny :wink4:
Opublikowano

Czyli wprowadziles mnie w blad, bo pytalem o "forumowy rabat".

Opublikowano

Czyli wprowadziles mnie w blad, bo pytalem o "forumowy rabat".

z tego co się orientuję to nie ma czegoś takiego jak "forumowy rabat". zresztą każdy jest z innego miasta więc chyba by to nie bardzo dawało radę.. :mysli:

Opublikowano

Czyli wprowadziles mnie w blad, bo pytalem o "forumowy rabat".

A co byś potrzebował :gwizdanie:

Opublikowano

Wiesz, za dwa tygodnie odbieram auto od kolegi i sie okaze... Na razie kompletuje Audi Music Interface i nie mam np kabla - zdaje sie 8k0 051 592. Auto nie ma pakietu oswietlenia wiec pewnie bede potrzebowal lampki nad dywanikami z okablowaniem oraz podwojna lampke z tylu (moj syn w trasie potrzebuje do czytania).

Opublikowano

Czyli wprowadziles mnie w blad, bo pytalem o "forumowy rabat".

z tego co się orientuję to nie ma czegoś takiego jak "forumowy rabat". zresztą każdy jest z innego miasta więc chyba by to nie bardzo dawało radę.. :mysli:

Moze kiedys sie uda cos zorganizowac z audi polska, w koncu sporo klientow na forum.

Dzieki za info.

Opublikowano

Lusterka założone ? Składają się ?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Lusterka założone ? Składają się ?? :naughty:

nie - muszę jeszcze wpaść do ASO po kilka dupereli ale jakoś nie mam weny na rezanie - pewnie chęci przyjdą jak się w końcu tylny zderzak trafi

Opublikowano

miron78 w black :kox: :kox: :kox:

15hza6u.jpg

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

Lusterka i dyfuzory w tym wypadku za bardzo nie świrują do reszty...

Opublikowano

Fakt Konkret się prezetnuje z czarnymi detalami :kox: Black madafaka :naughty:

Opublikowano

miron78 w black :kox: :kox: :kox:

15hza6u.jpg

wygląda ślicznie ale chrom znacznie bardziej odznacza się na drodze

black pakietem sie nacieszyłem w B7 i teraz tylko chrom wchodzi w grę

Ps. Miron z tej strony

Opublikowano

miron78 w black :kox: :kox: :kox:

15hza6u.jpg

wygląda ślicznie ale chrom znacznie bardziej odznacza się na drodze

black pakietem sie nacieszyłem w B7 i teraz tylko chrom wchodzi w grę

Ps. Miron z tej strony

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ps. teraz już z domu :decayed:

No i jeszcze dużo gorzej by wyglądało z rejestracją - teraz fajnie wygląda bo jest jej brak[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 22:24_________________________________________________Ps. fajny sposób na nabijanie sobie postów - chodzić po ludziach i pisać z ich kont w swoim wątku :polew:

Opublikowano

A co szwagrowi konto założyłeś ?? Drugi komp w Knurowie ?? Dół bo ci będzie teraz net mulił na tym modemowym połączeniu :kwasny::decayed::tongue4:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 23:05_________________________________________________Bo jak konto nie szwagra tylko Twoje drugie to od razu Cię podpierdalam do zarządu i masz regulaminowego BANA :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A co szwagrowi konto założyłeś ?? Drugi komp w Knurowie ?? Dół bo ci będzie teraz net mulił na tym modemowym połączeniu :kwasny::decayed::tongue4:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 23:05_________________________________________________Bo jak konto nie szwagra tylko Twoje drugie to od razu Cię podpierdalam do zarządu i masz regulaminowego BANA :decayed: :gwizdanie:

zgłosiłem Twojego posta do moderatora jak że nic nie wnosi do wątku

jak wykasujesz posta to mam print screana :gwizdanie:

jesteś upupiony :gwizdanie:

Opublikowano
:polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.