Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Miron, czy dobrze zrozumialem, ze wykorzystali kluczyk zapasowy (jego czesc) ze schowka?

Tez to wozilem w aucie jak blondynka...

nie, mieli swój kluczyk który zakodowali :wink:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Miron, czy dobrze zrozumialem, ze wykorzystali kluczyk zapasowy (jego czesc) ze schowka?

Tez to wozilem w aucie jak blondynka...

nie, mieli swój kluczyk który zakodowali :wink:

seves dużo czasu wam to zajęło :decayed:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
jasne że nie sam.............z dziupli to może za dużo powiedziane - pewnie tam miało przeczekać jakiś czas..........

Po drugie wiecie jak to jest - tak szybko jak się rozniosło że znikło moje auto i dużo osób je szuka tak też szybko złodzieje się o fakcie i zaawansowaniu czynności też pewnie dowiedzieli.

Całkiem możliwe że woleli się już dla ich własnego bezpieczeństwa w tym miejscu nie pokazywać i spisali auto na straty ratując swój tyłek - zobaczymy - ja na razie nie odpuszczam i chętnie się dowiem kto za tym stoi

---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ----------

Nie wykluczam też scenariusza że próba kradzieży zostanie powtórzona lub że samochód zostanie któregoś pięknego wieczora zniszczony dla zemsty za udaremnienie kradzieży - taka prawda, taki kraj i trzeba się z tym pogodzić

niezła historia :/

Podnieś sobie AC na auto i śpij spokojnie.

A co da podniesienie sobie AC na auto? chyba jedynie większe opłaty. I tak po kradzieży jak przyjdzie do wypłaty odszkodowania to dają tyle, jaka jest cena rynkowa

możesz sobie w polisie zastrzec jakich zmian dokonałeś i jaka jest wartość dodatkowego sprzęt włożonego i to zostanie dodane do rynkowej wartości pojazdu w momencie kradzieży.

oczywiście taka usługa nie jest darmowa i polisa jest odpowiednio droższa ale przy kasie jaką choćby Mirek włożył w auto może i warto, ale to już każdy musi ocenić sam dla siebie.

Opublikowano
Miron, czy dobrze zrozumialem, ze wykorzystali kluczyk zapasowy (jego czesc) ze schowka?

Tez to wozilem w aucie jak blondynka...

nie, mieli swój kluczyk który zakodowali :wink:

seves dużo czasu wam to zajęło :decayed:

Ty ciuliq Tobie coś w tajemnicy powiedzieć :facepalm:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Miron, czy dobrze zrozumialem, ze wykorzystali kluczyk zapasowy (jego czesc) ze schowka?

Tez to wozilem w aucie jak blondynka...

nie - to co masz w schowku jest bezużyteczne

Po autko przyjechali ze swoim kluczem pod którego przekodowali komputer samochodu - w związku z czym w tym momencie mój był bezużyteczny a ich wręcz przeciwnie

Opublikowano

kodowanie kluczyka oczywiscie poprzez vaga i obd2????

a jakby zmienic polozenie zlacza i tak go ukryc ze nie znajda !!! hehehehe d*pa wtedy

Opublikowano

trzeba hebel na OBD zakładać

Opublikowano

Lepiej przeciac jeden z kabli i schowac wylacznik ;)

Sent from my GT-I9100

Opublikowano

było trochę spokoju,ale teraz znów coraz częściej "biorą" autka,u nas na topie są VAGi i nowe beemki:kwasny:

Opublikowano
kodowanie kluczyka oczywiscie poprzez vaga i obd2????

Na pewno nie takim sprzetem w B8 :wink:

Zresztą nie taka prosta sprawa jest odpalic z innego kluczyka nawet go probujac przuczyć czy cos w tym stylu .

W 8K0 to juz jest IMMO 5 generacji i tutaj małe info do poczytania ---> Immobilizer - Ross-Tech Wiki

Opublikowano

Nie prosta, ale się widać da.

Opublikowano

Koledzy, apropo namierzania telefonu. Może nie jest to super dokładne, ale daje przybliżone położenie samochodu. Bez udziału policji, zwykła usługa w plusie: http://nakarte.plus.pl/v.do?idx=836312 Do tego telefon w plusie gdzieś dobrze ukryty, podłączony pod ładowarkę i nie ma żadnego problemu z namierzeniem samochodu...

Opublikowano

"oraz pozostawiony i aktywny telefon komórkowy pod tylną kanapą na który złodzieje nie wpadli"

Teraz pewnie wpadną jak nie daj Boże powtórzą akcje :/

Nie potrzebnie o tym wspomniałeś.

Btw chłopaki z gliwic nie próżnują w kwartał pięć a4 znikło z Knurowa bez śladu :S

Opublikowano

a wiadomo już kto to?

Opublikowano
  • Autor
"oraz pozostawiony i aktywny telefon komórkowy pod tylną kanapą na który złodzieje nie wpadli"

Teraz pewnie wpadną jak nie daj Boże powtórzą akcje :/

Nie potrzebnie o tym wspomniałeś.

Btw chłopaki z gliwic nie próżnują w kwartał pięć a4 znikło z Knurowa bez śladu :S

Miciu - czy wspomniałem o tym na forum czy bym tego nie zrobił - nie ma większego znaczenia - możesz być pewny że sami złodzieje jako jedni z pierwszych dowiedzieli się co udaremniło ich akcję - informatorzy działają w obie strony a ich brak pojawienia się w okolicy schowanego samochodu to też przypadek nie był - jako jedni z pierwszych sie pewnie dowiedzieli że ktoś im depcze po piętach a miejsce postoju furki jest obstawione

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

a wiadomo już kto to?

ze strony policji nic nie wiem - brak informacji

Opublikowano
a wiadomo już kto to?

ze strony policji nic nie wiem - brak informacji

A z drugiej strony wiesz już coś więcej:wink:

Ale szczerze to nie zazdroszczę takiej akcji.

Opublikowano

Mirek sprzedaj to auto

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.