Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hamulce o symbolicznym przebiegu kpl. przód i tył 2000zł

Kpl czyli tarcze ,klocki ,jarzma i zaciski ?

tak

---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ----------

807de57b0fa903fem.jpg

34147b1cdf6fdfa9m.jpg

ae774fb508ccb65bm.jpg

91e577c29475607em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj było szaro i buro - koła tym bardziej na mega ciemne wyglądają - na żywo robią robotę - co nie znaczy że kiedyś dla odmiany malniemy je na srebrno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się kolor felg widzi - brakuje wisienki w postaci hebli i będzie gicior - powiedz Mirek jak jesteś zadwowolony z Eibacha? Amory nie tłuką z powodu pracy w innym zakresie ? nic z tych rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się kolor felg widzi - brakuje wisienki w postaci hebli i będzie gicior - powiedz Mirek jak jesteś zadwowolony z Eibacha? Amory nie tłuką z powodu pracy w innym zakresie ? nic z tych rzeczy?

jak narazie jestem bardzo a bardzo zadowolony - aż sie dziwie że we wcześ iejszych furach eibacha nie wkładałem - już nie wspominając o tym że autko tak idealnie to mi nigdy nie siedziało

---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ----------

Zobacz Siemian - te same koła a na tym foto zupełnie inny efekt

03504252ddd59407m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no racja tu wyglądają lepiej. Aczkolwiek ja jestem zwolennikiem jasnych felg. raz że ciemny powoduje ze wydają się mniejsze, dwa że dwukolorowe felgi kojarzą mi się z suzuki albo podobnymi wynalazkami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto wyglada zacnie.

a jak ci sie znudzi zawsze mozesz zrobic tak jak tu panowie TAG Motorsports - RS4 Widebody Project Underway

swoja droga takie auto tna ze szkoda gadac:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci goście zawstydzili Nosba:kox: Jak dla mnie też fela powinna być srebrna:good:

gdyby były dostępne srebrne to pewnie znowu dla odmiany bym kupił - ale jakoś boję sie prawie nowe felgi malować - skoro nic im nie jest - boję się efektu po malowaniu - kolor wyjdzie nie taki lub samo wykonanie nie będzie mi odpowiadać i już d*pa - dopiero będę niezadowolony

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ----------

mam wrażenie że ta felga w srebrnym kolorze straci efekt - jak już to ktoś pisał ROTOR jest efektowny ale w dwu kolorze

---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------

jak ktoś dysponuje foto B8 na srebrnych rotorach to poproszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu sie właśnie nie zgodzę. Po pierwsze ori rotor jesli juz nie ma aż takiego dużego kontrastu kolorów a to naprawdę bardzo duzo robi bo w ori rotorze felga tworzy całość a u Ciebie jest wrażenie jakby były to dwa oddzielne elementy. Nie zgrywaja sie. Co do dwukolorowosci rotorow to tez myślałem ze srebrne sa do d*py dopóki nie zobaczyłem srebrnych u kumpla w a8 w rozmiarze 21' albo 22'

---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

Miron porównaj sobie kolory ori rotorów:

a4-foliert-rotor-rs5-bremse-1996108474741647012.jpg

i Twoich:

03504252ddd59407.jpg

o tym własnie mówie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...