Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szczerze od s4 :cool1: mi się bardziej podoba , ale to oczywiste ;) Trza szukać. Narzuce temat znajomemu z tym tyłem eski jak coś bd miał to się odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...........no i dotarł ostatni element (ostatecznie tylny zderzak s-line) ten który wisiał jako jedyny na allegro od 2 miesięcy - słaba psycha - nie wytrzymałem i go kupiłem - ceną nie będę się chwalił bo tak jak wszystko udawało mi się kupować w bardzo okazyjnych cenach tak z tyłem szczęścia nie miałem :)

jako ciekawostka...

Oddałem do malowania zderzak przód, zderzak tył + listwy boczne i chyba dobrą mi koleś zrobił cenę bo 600zł ale jako, że nie planowo okazało się że dokładka tył na dość sporo zarysować postanowiłem ją pomalować żeby wiochy nie było.Zostawiłem ją wczoraj lakiernikowi (który oznajmił że jest z nią trochę roboty i zrobi mi to ale za 200zł - ok). Dziś sprawdziłem sobie cenę nówki sztuki w ASO (już w kolorze) i okazało się że zakup nówki sztuki (nie wymagającej lakierowania) jest tańszy niż samo malowanie :)

Ps. oczywiście dziś stara została odebrana i raczej malowania nie doczeka - nówka już zamówiona - bez rabatu 190zł brutto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli już malujesz i zakładasz? ja jeszcze poczekam.. ale ciągnie mnie strasznie żeby już malować i zakładać tylko ja jeszcze wydechu nie mam :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie tylko maluję - potem chcę poskładać wszystko w jedną całość i będzie sobie leżało i czekało na montaż (jak psycha wytrzyma to do wiosny :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie powstrzymuje brak wydechu, a z dziurą nie będę jeździć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dziurą na bank nie pojeździsz bo nie założysz zderzaka na dwa wydechy na auto z wydechem z jednej strony bo wydech przeszkadza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o dziurę spowodowaną brakiem dyfuzora (nie dopisałem) :decayed: dlatego szukam i czekam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie tylko maluję - potem chcę poskładać wszystko w jedną całość i będzie sobie leżało i czekało na montaż (jak psycha wytrzyma to do wiosny :))

coś mi się nie chce wierzyć że do BK pojedziesz "golasem" bez "s4 look" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie tylko maluję - potem chcę poskładać wszystko w jedną całość i będzie sobie leżało i czekało na montaż (jak psycha wytrzyma to do wiosny :))

coś mi się nie chce wierzyć że do BK pojedziesz "golasem" bez "s4 look" :gwizdanie:

jak będzie w pełni zima to na bank tak będzie - nie będę się teraz nad tym głowił - czy więcej będę zwlekał tym wieksza bedzie później uciecha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie załozony pewnie komplet na Bukowine :decayed: Ja bym nie wytrzymał :gwizdanie:

heheh jasne ze tak bedzie , tak jak bysmy nie znali Mironiastego hehehehe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...