Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie dzis na trasie we dwojke przy wlaczonej klimie wyszlo 7,8 i tez uwazam ze nie mało....

Wina chyba cisnienia w oponach bo pare dni temu dalem przod 2.4 tyl 2.2.(zeby na miescie bylo OK)

Wprawdzie na trasie sprawdzilem dwa razy czy przypadkie nie nagrzewaja sie za bardzo i nie ma efektu zabkowania..wszystko OK było..

No i S63 AMG na niemieckich blachach bo ewidentnie mnie prowokowała przez kilkadziesiat km :decayed: :decayed:

Ale to idzie jezu...

No a czesc trasy jechalem bardzo spokojnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ile Ty pompujesz w opony :shocked:

ja daję 2,8 bara bo tak miałem w B7 na 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,2??? pierszy krawęznik niski i ci ciągnie opone i jedziesz rantem...

2,4 to minimum.[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:14_________________________________________________przy profilu 235/40 jak kupiłem miałem 2,1 (nieświadomy) i pierwsze skrzyzowanie i już był ślad..

u mnie na 2,4-2,5 jest spoko... przy 2,6 jest już twardo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może głupie pytanie ale to ile powinno być - w B7 miałem wlepke a w B8 nie i w sumie to tak pompuje z pamięci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie.Wiem co robię :naughty:

Tfu z tyłu było 2.3 nie 2.2 to po pierwsze.

A auto poza nami puste(tak wogóle to w 99% jezdze sam)

Przod 2.4 to troche mniej niz sie zaleca bo okolo 2.6 jak jezdzisz samemu przy tym motorze.

Nie sa to drastyczne roznice i omawialem je z paroma osobami co siedza w tym temacie

Jesli bede dbal zeby nie bylo mniej nie powinno byc klopotow.

I na razie zadnych nie mam.Nic nie uszkodziłem,opony scieraja sie rowniez prawidłowo.Zobaczymy.Nastepnym razem dobije 2.5 na traskę.

Jak nabilem na 2.8 przod to sie jezdzic nie dalo.Byl beton.

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:33_________________________________________________

może głupie pytanie ale to ile powinno być - w B7 miałem wlepke a w B8 nie i w sumie to tak pompuje z pamięci

Na wlepkach 20 nie ma :decayed:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:34_________________________________________________

2,2??? pierszy krawęznik niski i ci ciągnie opone i jedziesz rantem...

Tabela podaje ze minimalne dozwolone cisnienie z tylu na 20 calach przy tym silniku w A5 to 2,2 bara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od marki opony. Zapytaj producenka jakie jest zalecane cisnienie dla twojego wozu i podaj rozmiar opon. Ja tak zrobilem i dostalem odpowiedz.

Cisnienie.jpg

Jak jeszcze nie wybrales felg to bierz takie jak ja mam :wink4:

d74bab95cf9382d0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od marki opony. Zapytaj producenka jakie jest zalecane cisnienie dla twojego wozu i podaj rozmiar opon. Ja tak zrobilem i dostalem odpowiedz.

Cisnienie.jpg

Jak jeszcze nie wybrales felg to bierz takie jak ja mam :wink4:

d74bab95cf9382d0.jpg

Bez obrazy Muskiel, ale nie założył bym tych felg nawet do b5 :rolleyes:

Miron, Ty wiesz, zresztą co tu dużo pisać, czy to będą felgi z RS6 II czy też RS4 to i tak jest za***iście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam obrazy..... o guustach sie nie dyskutuje :gwizdanie: :wink4:

dokładnie - a fele RS6 II już kupione - więc po temacie

Fele z A5 wzór RS4 w 20 calach do sprzedania bez opon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki - pięknie to wygląda - niekiedy jak tak sobie siedzę wieczorkiem i myślę o tym co robię z autem i ile niekiedy biegania i kasy to wymaga to sobie myślę "co za debil" a na drugi dzień jak znowu coś mi się gdzieś na jakimś foto spoboda to zapominam to wszystkim i chce mi się robić wszystko żeby moje też tak wyglądało

Więc proszę Cię Makki nie wklejaj już żadnych fot do tego wątku :decayed:

Skad ja to znam :)

Oki, nie bede juz zapodawal zdjec do Twojego watku :naughty:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 23:57_________________________________________________

a co do samego rozmiaru to wg mnie 19 w B7 robiły większą robote niż 20 w B8 - 20 cali mam od 2 tygodni i jeszcze nikt mi nie powiedział że to 20 - wszyscy mówią 18 czy 19 ?

No to uwazam ze jako pierwszy na forum mozesz zapodac 21" do B8 :)

A jak 21" wyglada na B8 to mozesz juz sam pogooglowac bo obiecalem ze nie bede zdjec zapodawal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 00:00_________________________________________________to 21 sie da do B8 :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki - jak na ET35 to felga dosyć mocno schowana - znaczy się wystrczająco - rozumiem nic nie obciera ?

i rozumiem że to nie jest ori tylko replika ? bo jak ori to z jakiego modelu :mysli:

Kolo schowane bo idzie na to auto gleba 45/35. Nic nie obciera przy S-Line i nie bedzie obcieralo przy zestawie Eibacha.

Tak to replika..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mody kosztują a żonka zaczyna coś tam sapać że nie ma kasy na spożywcze - tak jak by to było najważniejsze

Zona nigdy nie powinna wiedziec ile co kosztuje do Audi. Bo predzej czy pozniej zostanie to wykorzystane przeciwko nam.

Albo mozna zawsze mowic ze to promocja lub wyprzedaz. Tak jak kobity mowia o zakupach, ciuchach, kosmetykach, spa, butach itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. co do mojej żonki to jest wyrozumiała i co do kół to zawsze mi pozwala na zmiany a nawet wyraża swoje zdanie.Cenowo jakoś specjalnie się nie buntuje ale może to efekt tego że ja mówię o sztuce a ona chyba zawsze myśli o kpl. ale nie wnikam - ogólnie się zgadzamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...