Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANB] Moje Audi a4


Buczo

Rekomendowane odpowiedzi

6ce6b1ec0406f408m.jpg b42aaeaa1cb8504fm.jpg d84e5474d1c0138bm.jpg 6aab7bc8d2d5ecccm.jpg a3c060f9a78a65a2m.jpg

1.8 Turbo 150KM, bezowa skora, symphony+bose, klimatronic, autko po II lifcie, choc nie wszystkie elementy sa poliftingowe.:( :th: :thumbup:

Autko mialo wszystkie ciemne szybki,ale niestety nie przeszlo przegladu i musialem zerwac.

Wiecej zmian nie bedzie.:) Dojdzie pewnie jakies LPG, bo z benzynka nie idzie wyrobic.:) Nie bedzie zadnych tuningow, wiejskich spojlerow itd. Byc moze kiedys jakies zwiekszenie mocy, ale to sie okaze.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladna! Zarowno wewnatrz jak i z zewnatrz.. To drewno pasuje do jasnej skory.. :drool:

Co do szybek to szkoda ze trafiles na taka stacje.

Jedynie co to zastanow sie nad jakas ladna fela.. Duzo poprawi.. :th:

Co do tych czesci przedliftowych, to co dokladnie mieles na mysli..? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O felgach zapomnialem powiedziec,bo beda nowe z oponkami letnimi jakimis ciekawymi.

A co do czesci, ktore nie sa poliftingowe, to np. brak komputera pokladowego. Zegary sa z wersji przedliftingowej. Troche bez sensu, ale co zrobic.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie zadnych tuningow, wiejskich spojlerow itd. Byc moze kiedys jakies zwiekszenie mocy, ale to sie okaze.:D

Piękna wersja, skóra, wyposażenie ale jak zwykle polecam obniżyć, seryjne zawieszenie jest za wysokie, kwestia komfortu/wyglądu. Zamiast zwiększać moc, może zrezygnuj z LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. W tym momencie 11 literkow, to nie jest za dobry wynik, jak na benzynke. Po prostu majac LPG mozna wiecej sobie pojezdzic.:) Na razie walcze z US, bo zaswiadczenia mi nie chcialy pipy dac. Jutro, a wlasciwie dzisiaj wydzial komunikacji i blachy do odbioru, jak dobrze pojdzie. Miejmy nadzieje,ze stanie juz na polskich blachach (i tak jezdzilem na zagranicznych hihihi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. W tym momencie 11 literkow, to nie jest za dobry wynik, jak na benzynke.

to jest rewelacyjny wynik jak na ten silnik. i naprawdę jeśli nie robisz tych 25-30 k km rocznie to odpuść sobie ELPIDZI bo szkoda tak ładnego auta a przede wszystkim silnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie

11 litrow to dobry wynik

ja jak depne to pali 25 l/100 km

poza tym na co ci jakas puszka w bagazniku i korkek od gazu na zderzaku '-)

brak prestizu '-)

hehe. Dobre podejscie. :D Jakos sie to ukryje. :dance:

No srednio za 100zl pb95 zrobilem 200km. Ale jezdze rano 7km, po poludniu 7km spowrotem do domu przez 20 dni w miesiacu, wiec dlatego pewnie. A nie jezdze wiecej, bo 50zl na100km to jednak nie malo. :) Dlatego mysle o jakiejs sekwencyjce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jezdze rano 7km, po poludniu 7km spowrotem do domu przez 20 dni w miesiacu, wiec dlatego pewnie.

no to patrz, po duzym zaokragleniu w gore mozna powiedziec ze robisz 150 km tygodniowo tj. 600 miesiecznie co daje 7200 w skali roku wiec absolutnie nie oplaca ci sie zakladac instalacji. podlicz to sobie. instalko nim 3000 + wieksze koszty ekspoloatacji bo( drozszy przeglad, czesciej bedziesz musial wymieniac swiece, olej) no i wieksze ryzyko awarii silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje furki , środeczek bardzo przyjazny , ogólnie gładko wygląda , ja bym w ogóle zerwał ta folię i zaciemnił go znów na min .zaciemnienie . bardzo to fajnie by wygladał :th: a no i jeszcze jakiś felunek a potem to tylko radość z jazdy :naughty:

a co do gazu to wybór należy do ciebie ,ja tez robie dziennie ok 7-10 km tyle co do szkoły i mam gaz i nie nażekam , (chociaż ja już kupiłem z gazem )

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko bedzie,ale powoli. Na razie sie splukalem.

Co do przeliczenia. Owszem. Masz racje. Moze i sie nie oplaca,ale jezdze malo, bo paliwo za drogie. Jak bede mial gaz, to bede jezdzil wiecej.:) W druga strone tez to dziala. A gaz sie zwroci. W roku robilem kolo 25 tys. Teraz mysle,ze okolo 15tys. Koszty utrzymania moze i wieksze,ale na pewno tansze niz jazda na benzynie w dzisiejszych czasach. Benzynka ma podskoczyc do 5zl za litra, gdzies pisalo na jakims serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny środek . Zazdroszcze duzego radia i nowego klimatronika .. no i skórki :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istniala taka mozliwosc. :> Problem widnial w czym innym. Dziwna folia po prostu, ktora pod katem roznie sie zachowywala. nie wiem,czy tak to ma byc, ale np. patrzac pod katem 45st ciemnosc masakryczna, a na prost szyby widac bylo cos tam do srodka. No,ale przynajmniej mam problem ze smerfami z glowy, no, ale kosztem wygladu niestety:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ale kosztem wygladu niestety:(

Kolor auta masz przezjbisty :thumbup: A co do szybek to odklej tą co masz i zrób na lajcioszku :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ale kosztem wygladu niestety:(

Kolor auta masz przezjbisty :thumbup: A co do szybek to odklej tą co masz i zrób na lajcioszku :th:

Dzieki. Nad tym sie tez zastanawiam, tylko sie o tylna boje troche, bo ja nie wiem, jak oni ja przyciemnili O_o!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura idealna, od koloru po wyposazenie ... moze to niegrzeczne pytac o pieniadze ale ile Cie kosztowała? bo warta sie sporej sumk :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...