Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny wariują !!


Gość -makaveli-

Rekomendowane odpowiedzi

koleś z mojego miasta wzywał do wysyłania tej samej wiadomości prezydentowi miasta, sprawa rozchodziła sie o jakiś przetarg

dopiero jak telefon w jego kancelari dzwonili cały czas w tej samej sprawie, ruszył dupsko i zrobił co do niego należano

fakt jest taki ze dostał 15 tys. emalii i setki telefonów aby zareagował

p.s było to przed wyborami a moje miasto liczy 50 tys. mieszkańców :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczycie że cukier spadnie, bo się teraz ludzie obkupili będą mieć zapas i przez jakiś czas nie będą kupować ceny spadną, a cukier jest, tylko się ludzie sami nakręcili ....

w DE kg cukru - 0,60 euro centów :gwizdanie:

Jestem tego samego zdania sami ludzie nakręcili jeśli chodzi o cukier i media spekulując :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mozna i na ukrainie kiedy w koncu cos u nas zrobia "Walcząc ze wzrostem cen paliw rząd Ukrainy wyznaczył graniczne stawki produktów naftowych, sprzedawanych na stacjach benzynowych - poinformowało w poniedziałek biuro prasowe prezydenta Wiktora Janukowycza.

Najtańszej benzyny typu A-95 nie można będzie sprzedawać powyżej 9,5 hrywny za litr (3.45 zł), a oleju napędowego - powyżej 9 hrywien za litr (3,26 zł) - poinformował prezydenta wicepremier Andrij Klujew. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pod wrażeniem poziomem debilizmu polaków , ujebali sie na ten cukier jakby nic innego nie było :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Rozumiem chleb , itp ale cukier ????????????????? ile tego cukru w takim przecietnym domu idzie na miesiąc ??? 2-3kg ???? to max

:polew: :polew: :polew: :polew:

nasz naród jestr specyficzny , najbardziej debilny na świecie :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pod wrażeniem poziomem debilizmu polaków , ujebali sie na ten cukier jakby nic innego nie było :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Rozumiem chleb , itp ale cukier ????????????????? ile tego cukru w takim przecietnym domu idzie na miesiąc ??? 2-3kg ???? to max

:polew: :polew: :polew: :polew:

nasz naród jestr specyficzny , najbardziej debilny na świecie :kox: :kox: :kox: :kox:

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena ceną - najgorsze w całej sytuacji jest to, że jakaś tam komisja europejska reguluje kto ile ma produkować cukru. Poczytaj sobie moskal ile bardzo dobrze prosperujących oraz wyposażonych cukrowni zostało sprzedanych do DE, a następnie zamkniętych. Ciekawe po co :wink4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 09:13_________________________________________________PiS to też socjaliści, więc za dużo dobrego nie zdziałają.. Jednak jak by nie patrzeć kilka pożytecznych decyzji podjęli - np. obniżka podatku CIT przez co mieliśmy ten wzrost gospodarczy na plusie.. W każdym bądź razie takich kłamców jak PO to od czasu jak się interesują polityką nie zanotowałem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy wzrost gospodarczy jest wtedy jak się nasz rząd zajmuje czymś innym, jakimiś aferami katastrofami, wtedy gospodarka zostawiona sama sobie rozwija się najlepiej.

Poza tym co narzekacie przecież mamy tani kraj wszystko po 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem co się dzieje z tym krajem..ale wprowadzenie Euro to będzie dla Nas bolesny kop w krocze :wallbash:

Trzeba PO dziękować, że nie dali rady jeszcze wprowadzić :naughty:

Swoją drogą mają niby swojego prezydenta - nikt nie stopuje ich reform :polew:

Ciekawe jak najbliższe wybory będą wyglądać i ile procent społeczeństwa jeszcze im zaufa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak śnieg spadnie w kwietniu to też będzie wina PO? Czy wy naprawdę nie widzicie że kto by nie był przy władzy PO, PIS, SLD czy jeszcze inne oszołomy to i tak cudu nie będzie. Druga sprawa to ilu jest polityków którzy robią coś tylko dla dobra państwa i obywateli, a nie dla własnych czy swoich kolesi interesów i czy ich wogóle interesuje los zwykłego człowieka przecież oni nawet nie wiedzą ile naprawdę ludzie zarabiają, oni wiedzą ile średnia wynosi.

Jeszcze parę lat i to wszystko i tak pierd.... i to nie tylko u nas w wielu innych krajach też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj jeszcze trochę to zobaczysz co się będzie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj jeszcze trochę to zobaczysz co się będzie działo.

byle do 2012 i tak bedzie koniec swiata:d :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie kolorowo to wiadome :wink4: Najpierw zapewne upadnie strefa euro :kox:

Nie sądzę, żeby nasi politycy sobie poradzili z zadłużeniem, tak więc zapewne nasz kraj będzie niewypłacalny.. Zresztą CDS'y Kazachstanu są tańsze niż nasze co świadczy o tym, że Kazachstan ma mniejsze prawdopodobieństwo niewypłacalności..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie moskal ile bardzo dobrze prosperujących oraz wyposażonych cukrowni zostało sprzedanych do DE, a następnie zamkniętych. Ciekawe po co

ja to jarze ale chodzi mi właśnie o sam fakt wojny w mediach z cukrem w roli głównej , to mnie normalnie rozbija :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowa akcja odciągania ludu od tego co się dzieje na prawdę - http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,9247597,Co_czeka_polski_internet__Koncesje__cenzura_i_kary.html - cenzury internetu.. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...