Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znudzila mi sie NOKIA E50 co teraz ??


Mad_MAX

Rekomendowane odpowiedzi

N95 :D Tylko musisz trochę dołożyć :kox: Nie no jak w tych samych pieniądzach to nie wiem może N70? Ja mam N70 i jestem bardzo zadowolony, w sumie mam ją dopiero 2 miesiące chyba... Ale jak dla mnie spoko :P Ale jak chcesz coś innego to może jakiegoś samsunga ze sliderem? Albo Sony Ericssona? Znam osoby co chwalą K810i, albo coś tego typu. Mi np. Sony Ericsson znudził się po użytkowaniu przez 4 lata, miałem T610 klasyk :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niedawno mialem podobny dylemat wybralem 6288 jak narazie jestem zadowolony.

N 70 ma wiele fajnych funkcji, ale jest okropnie gruby przynajmniej takie robi wrazenie.

Sony ericssony jak dla mnie odpadaja mialem duzo modeli zaczynajac od T300 konczac na K700 i K750 (denerwujace joysticki ciagle sie psuły)

Samsungi maja ladne kolory ale to, bardziej telefony dla kobiet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche dopłacisz i masz e65 z WIFI apratem 2.0 itp :) SE K800i też moim zdaniem daje rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam E50 i też mi się znudziła :) czekam na E51, podobno ma być dużo bardziej funkcjonalna i dużo szybsza niż E50. poza tym biorę pod uwagę LG KE850 Prada, iPhone i N95 - na tą ostatnią mam największą chrapkę ale kosztuje kupę kasy i to trochę zniechęca :/ podobno E51 ma kosztować rozsądne pieniądze i prawdopodobnie będzie w abonamencie w Erze. co prawda designem trochę odbiega od poprzedniczki (E50 ładniejsza wg mnie) ale ma 2MP, 130MB wewnętrznej pamięci (+microSD do 4GB), Wi-Fi (!!!), nowszego Symbiana (9.2, S60 3.1) i złącze słuchawkowe 2,5mm. w okolicach 1000 zł jest na Allegro, ale oczywiste jest, że będzie tanieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokie Nokie Nokie ... Ja mam juz 4 LG i następny też bedzie LG ..Shine :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie ten przedział cenowy troszku , ale polecam n81. pozdro.[br]Dopisany: 11 Grudzień 2007, 11:10 _________________________________________________eeeeeeee wróć błąd chodiuzło o n80 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorola V9 :th: Elegancja i za***ista funkcjonalnośc w jednym. Używam od miesiąca i jestem bardzo zadowolony.

http://komorkomania.pl/galeria/motorola-razr2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz prosty telefonik to polecam Nokię 6300 :th: chociaż gdybym teraz wymieniał to wziąłbym pewnie 6500 classic, bo czarna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 grudnia biore 3 Nokie N95i 8gb czarne bo konczy mi sie umowa ale nie zostawiam tylko sprzedaje wiec odpada ta opcja :) Potrzebuje cos w pieniadzach E50 + jakas doplata max. 100-200 zl :) Chyba juz Symbian mi nie jest potrzebny :P W zasadzie w tej E50 nic nie robilem co jest zwiazane z symbianem , wiec juz mi rowniez przeszedl zapal do symbianowcow , zwlaszcza ze mam laptopa takze multimedia lepiej chodza na laptopie hehe. Ale nie skreslam Symbiana ani Windowsa , jak cos ciekawego by bylo w tych pieniadzach co podalem to jak najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max no to moze odbiegnę troszke od tematu ale w takim razie rezerwuję sobie tą jedną Nokie N95 czarną 8GB , z kasa się dogadamy!! :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam LG shine i jest spoko ale tez bym wymienil na cos innego. Nie musi miec niewiadomoa jakich funkcji, bardziej zalezy mi na wygladzie, ma byc koks i elegancki. Polecicie cos? Jak zaobczylem ile tego staffu jest na allegro to zwatpilem. Doradzcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu hm...kox i elegancja no to chyba 8800 sirocco lub GOLD Edition :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kox i elegancja no to chyba 8800 sirocco lub GOLD Edition

zgadzam sie z cuberem ja od roku mam 8800 sirocco black i jestem bardzo zadowolony, nie ma co sie nudzic bo nic tam nie ma :) bateria jest lepsza niz w pierwszych 8800, zastanawialem sie nad upgradem na GOLD , widzialem na fotkach spox ale musial bym zobaczyc na zywo , no i pewnie niekiepska cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam LG shine i jest spoko ale tez bym wymienil na cos innego. Nie musi miec niewiadomoa jakich funkcji, bardziej zalezy mi na wygladzie, ma byc koks i elegancki. Polecicie cos? Jak zaobczylem ile tego staffu jest na allegro to zwatpilem. Doradzcie :)

Poziek jak bedziesz opychał to daj znać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...