Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znudzila mi sie NOKIA E50 co teraz ??


Mad_MAX

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka jest realna cena za 8800 sirocco ale nie gold?

Bo z tego co widze na allegro to lepiej jak kupie sobie Iphona poki jestem w usa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max nie wiesza Ci się Twoje E50? U mnie tragedia , chodzi jakby był zawirusowany...

Najgorsza Nokia jaką miałem

Nigdy zaden fon z Symbianem tudziez z Windowsem mi sie nie zawieszal!!! Moze to kwestwia wprawy hehehe :P A tak powaznie to od razu zmienilem soft na najnowszy :) Ori zazwyczaj ma to do siebie ze sie wiesza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba dbać o to, żeby w tle nie działały żadne aplikacje i najlepiej ustawić jakiś prosty motyw. stworzyłem sobie swój własny, kompletnie zmieniony w stosunku do oryginału i była tragedia - fon chodził dużo gorzej, nie łapał klawiszy, myślał dużo dłużej. zainstalowałem też najnowszy soft i chodzi troszkę lepiej. a to, że czasem dłużej pomyśli można mu wybaczyć :)[br]Dopisany: 12 Grudzień 2007, 23:12 _________________________________________________Mad_MAX - odpowiedz na moje PW, a jeśli nie dostałeś - pytałem w jakich pieniądzach będziesz miał N95.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może pomyśl nad QTEK 8500 (HTC Star Trek) wyglądem zbliżony do V3 system Windows Mobile for Smartphones. LG z tego co słyszałem (znajomy jest serwisantem LG) to lipa, Samsungi ujdą jako zwykłe telefony, Sony ericssony sie rozpadają- odpadają od nich małe części, albo padają glośniki/mikrofony/joystiki, nokia ostatnio coś słabo z materiałami stoi, ani n73, ani n95 nie zadowala mnie wykonaniem, jednak za takie pieniądze chciałoby sie czegoś lepszego (nawet 6630 czy 6600 miały lepsze wykończenie), a co do wykorzystywania funkcji symbiana to czemu nie korzystasz, ja np uwielbiam sobie postawić tel na uchwyt, kiedy stoję w korku i właczyć jakaś komedie, ludzie sie wkur...ją korkiem a ja sie luzuje:) co prawda mam palmfona na WM6 ale w symbianie przecież tez tak można

osobiście moje typy tel w podobnej cenie to:

QTEK 8500

Nokia E61

Nokia 6120

SE p990i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiaze jeszcze do N95.

Dzis zaczynam testowac nawigacje Garmin'a, ktora wczoraj wlasnie wgralem. Jest to chyba pierwsza nawigacja dzialajaca w telefonie z wbudowanym GPS'em, oprocz Route 66 (ktora trzeba podpisywac elektronicznie). Po prostu plug'n'play :thumbup:

Jak na razie jest o niebo lepsza od firmowej navi Nokii dolaczonej do telefonu. Chetnych po info zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z was pisalby sie moze na iphona? jade do salonu appla na 5AV i sie rozejrze.

jacys chetni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

330 ? to gdzie to zakupił ?

na lans polecam sirocco :) używam pół roku i jak nigdy nie lubiłem nokii to ta pokochałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem dzis na zywo sirocco GOLD , troche festyniarska, tel dal murzyna ( nie mylic tu z naszym VIP-em) , moim zdaniem sirocco black jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest tak rozowo niestety, nie przyjmuja platnosci gotowka tylko karta kredytowa mozna za niego zaplacic w sklepie...nadal kombinuje...dam znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie dobra cena to ja sie pisze NA PEWNO!!! :) A dobra cena .......... ja moge miec u nas po 1500zl :) jak bedzie taniej cos to biore na pewno :P

Cuberos cos wspominal ze za 300 dolcow bedzie miec , wiec moze cos kolo tego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuberos cos wspominal ze za 300 dolcow bedzie miec , wiec moze cos kolo tego ??

Może ktoś mu kupi Itouch'a zamiast Iphone'a :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie telefony przy iphon'ie to smietnik '-)

i nie chce slyszec o tym ze iphone ma edge a nie ma 3G

na youtube jest test, na ktorym film z tego serwisu laduje sie szybciej po edge'u w iphon'ie niz na nokii N95 po 3G

zreszta, kto mial iphone'a w reku ten wie co sie dzieje w jego glowie jak zacznie sie nim bawic i go uzywac '-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie telefony przy iphon'ie to smietnik '-)

i nie chce slyszec o tym ze iphone ma edge a nie ma 3G

na youtube jest test, na ktorym film z tego serwisu laduje sie szybciej po edge'u w iphon'ie niz na nokii N95 po 3G

zreszta, kto mial iphone'a w reku ten wie co sie dzieje w jego glowie jak zacznie sie nim bawic i go uzywac '-)

Wiem o czym mowisz , mialem go w reku 15 minut i zrobil na mnie ogromne wrazenie!! a co jak co to na bajerach w telefonach to ja sie znam :P Ale to co oferuje Iphone standardowo a co jeszcze mozna wgrac to po prostu kosmos :P

A tak BTW:

Do sprzedania mam HTC TyTn II , SPV M650 , 2xNOKIA E65, 2xNOKIA 6300 <---- NOWKI!!!! i NOKIA E50 , NOKIA 7373 <--- uzywane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...