Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Oma mcm'a.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A4 i A6 było.

Omega 3,0 MV6 211 KUNI :wink4: + ELPIDŻI POWER :wink4: skóra klima i inne bajery :) (aktualny użytkownik - małżonka :wink4:)

70249491.jpg

71526198.jpg

64271912.jpg

36431958.jpg

58752088.jpg

63998174.jpg

12705085.jpg

i poszła do żyda...

Edytowane przez mcm

Opublikowano

kto ma opla ten ma hopla :wink4:, niezla miłego upalania

Opublikowano

mógłbyś powiedzieć co cie skłoniło do kupna ? :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

mógłbyś powiedzieć co cie skłoniło do kupna ? :rolleyes:

życie :cool1:[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 12:26_________________________________________________i ryzyko zapisane w genach :polew:
Opublikowano

jedzie to cos? :naughty:

Opublikowano

wypas jak ich mało :good: :good: :good: :good:

szkoda tylko ze nie Q :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

jedzie to cos? :naughty:

coś jedzie, jak na razie 22 wybiło na blacie :)
Opublikowano

Fajne wygodne auto, jakie wrażenia po przesiadce z A6?

Opublikowano

mi się omega b podoba. kolega ma 2.5 v6 w gazie i całkiem przyjemnie jedzie...

Opublikowano

jak tam sprawa z rudą?? ...podwójne dywaniki :shocked:, czyżby wiało od dołu :cool1: :gwizdanie: :naughty: , fajne wozidupsko :good:

Opublikowano

Widzę, że pakiet Steinmetza. Miałem swego czasu 2,5 w dieslu. Ruda nie śpi:D

Opublikowano
  • Autor

jak tam sprawa z rudą?? ...podwójne dywaniki :shocked:, czyżby wiało od dołu :cool1: :gwizdanie: :naughty: , fajne wozidupsko :good:

ruda ją wpieprza jak każdego opla :wink4:,a koryta zimowe jeszcze :)

Widzę, że pakiet Steinmetza. Miałem swego czasu 2,5 w dieslu. Ruda nie śpi:D

pakiet irmscher :wink4:
Opublikowano

no nie źle, teraz automat i tył napęd :kox:

całkiem fajnie się prezentuje :good:

i ciekawie przerobiony przód - bo chyba coś jest przerobione, mam rację? :decayed:

Opublikowano

spójrz post wyżej, końcówka wypowiedzi mcm'a

Opublikowano

Komfort w omedze jest porazajacy :good: :good: Ale wyglada ona tak bardzo ch.jowo :thumbdown:

Opublikowano

sam taką miałem ale 2.0 ..brat ma 2.5 v6 i właśnie silnik zmienia...

ogólnie - hebel jakich mało ... oby Ci służyła :) jedynie co mi sie w tym aucie podobało to koszt części i komfort..

Opublikowano

Jest tyle fajnych marek, a Ty wybrałeś opla :polew::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jest tyle fajnych marek, a Ty wybrałeś opla :polew::decayed:

bywa :decayed:
Opublikowano

Jest tyle fajnych marek, a Ty wybrałeś opla :polew::decayed:

bywa :decayed:

Przyznaj się..za darmo Ci dali ? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jest tyle fajnych marek, a Ty wybrałeś opla :polew::decayed:

bywa :decayed:

Przyznaj się..za darmo Ci dali ? :wink4:

no dobra, miałem opory ale jak za darmo to wziąłem :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.