Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] tractor na glebie by grn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

LU_Angel między te dwa ciemne auta jakieś fajne sreberko dobrze by się wpasowało :gwizdanie:

grn jest kox :kox:

zapraszamy w piatek moze na mc bułke ? :)

Opublikowano

W tym paździerzu taka gleba wszędzie gdzieś trzemy , jak można tak jeździć ? :blink::chytry:

A tak naprawdę :D Konrad wiesz że jest kosa . I wyczekiwać jutrzejszego up'a bo naprawdę będzie gruby!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W tym paździerzu taka gleba wszędzie gdzieś trzemy , jak można tak jeździć ? :blink::chytry:

A tak naprawdę :D Konrad wiesz że jest kosa . I wyczekiwać jutrzejszego up'a bo naprawdę będzie gruby!

jak nie trzemy, to na mini krawężniku czy koleinach się zawieszamy :D :D :polew:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 22:56_________________________________________________kolejny update:

- podsufitka obklejona czarną alcantarą :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

- LED'y na tył - wzór II lift

- rozpórka górna i dolna by Labiel

- kolejne zabawy ze znaczkiem :-)

dsc1662e.th.jpg dsc1667y.th.jpg dsc1674j.th.jpg dsc1675nm.th.jpg dsc1676f.th.jpg dsc1680s.th.jpg dsc1687a.th.jpg

Opublikowano

Bardzo ładne auto :good:, mody :kox: powiedz gdzie kupiłeś tylne lampy LED

Opublikowano

biały znaczek :kox:

Opublikowano

Zmiany na mega plus :good:

Widzę, że w lubelskim teraz wszyscy czarny sufit rezają :naughty:

Z białym znaczkiem zdecydowanie lepiej :good:

Ledy, sam wiesz :naughty::kox:

Opublikowano

Zmiany na mega plus :good:

Widzę, że w lubelskim teraz wszyscy czarny sufit rezają :naughty:

Z białym znaczkiem zdecydowanie lepiej :good:

Ledy, sam wiesz :naughty::kox:

czarny sufit w modzie, ciekawe kto sie pierwszy wybije i jebnie jakąś niezłą ceratkę na sufit :kox:

Opublikowano

Zmiany na mega plus :good:

Widzę, że w lubelskim teraz wszyscy czarny sufit rezają :naughty:

Z białym znaczkiem zdecydowanie lepiej :good:

Ledy, sam wiesz :naughty::kox:

czarny sufit w modzie, ciekawe kto sie pierwszy wybije i jebnie jakąś niezłą ceratkę na sufit :kox:

:przebiegly:

biały znaczek :kox:

to jest to :kox:

będziemy godnie reprezentować lubelskie na majóVWce w przyszłym roku :evil:

Opublikowano

compact06.JPG

to jest sufit kosa !

jeszcze maskę, zderzaki przedni i tylni pomaluje i można będzie się pokazywać między ludzi :P:)

powiedz gdzie kupiłeś tylne lampy LED

lampy są na allegro :)

proszę: http://moto.allegro.pl/lampy-diodowe-led-czerwone-audi-a4-95-01-sedan-i1779318003.html

Burberry, miałem gdzieś fotki A4 w tym klimacie :naughty:

Opublikowano

grn jest coraz lepiej :good:

Diody znacznie odmłodziły tył.

Jaką masz średnicę tych wydechów ? Weszły bez podcinania zderzaka ?

Lubelszczyzna reza najwięcej, tak mi się widzi :gwizdanie:

Opublikowano

Końcówki takie same jak u mnie, Kowiego i pół forum :decayed:

http://allegro.pl/koncowka-wydechu-tlumika-kwasowka-promocja-i1773676901.html

Zderzaka podcinać nie musisz tylko nie wiem jak u siebie dwie turki zamontujesz :wink4:

Opublikowano

Tak w ogóle to ciezko dostać ten materiał w krate :kwasny: juz od pewnego czasu szukam

Opublikowano

fajnie wygląda traktor, dobre foty :good:

jedyne co mi nie pasuje to te fotele, reszta malyna :kox:

Opublikowano
  • Autor

fajnie wygląda traktor, dobre foty :good:

jedyne co mi nie pasuje to te fotele, reszta malyna :kox:

mi tez :D miałem wkładać kubły w materiale, ale nie pasowały by do sufitu, moooożee kiedyś kubełki w skórze wpadną, chociaż szczerze to mam już dosyć skóry.

Opublikowano

też chciałęm znaczek na grillu zrobić w ten sposób :good:

Opublikowano

Biały znaczek rządzi :kox:

Opublikowano

Biały znaczek rządzi :kox:

Jak jest dominantą :gwizdanie:

w przypadku auta grn-a tak właśnie jest :kox:

Opublikowano

ten sufit jest mega :kox: :kox:

jak to zrobiłeś ? :mysli: flok czy jak ?

Opublikowano

ten sufit jest mega :kox: :kox:

jak to zrobiłeś ? :mysli: flok czy jak ?

alcantara

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.