Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] tractor na glebie by grn


grn

Rekomendowane odpowiedzi

ten sufit jest mega :kox: :kox:

jak to zrobiłeś ? :mysli: flok czy jak ?

alcantara, 26zł mb ;D na tych zdjęciach uja widać, na żywo dupe urywa, uszczelki obklejone, słoneczniki pomalowałem na czarny mat + bezbarwny matowy lakier i jest jeszcze lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sufit jest mega :kox: :kox:

jak to zrobiłeś ? :mysli: flok czy jak ?

alcantara, 26zł mb ;D na tych zdjęciach uja widać, na żywo dupe urywa, uszczelki obklejone, słoneczniki pomalowałem na czarny mat + bezbarwny matowy lakier i jest jeszcze lepiej :)

GRN, ogarnąłeś te tylnie słupki całe alcantarą? daj jakieś dokładniejsze foty, moze być na PW :wink4:, i tez fotkę środkowych słupków, dałeś radę ogarnąć alcantarę w tych zaobleniach przy drzwiach? ja tego nie ogarnąłem i teraz organizuję ori słupki środkowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grn możesz mi podrzucić gdzie zakupiłeś końcówki tłumika? a może to cały końcowy tłumik? bardzo mi się podobają a nigdzie nie mogę takich namierzyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grn możesz mi podrzucić gdzie zakupiłeś końcówki tłumika? a może to cały końcowy tłumik? bardzo mi się podobają a nigdzie nie mogę takich namierzyć??

Przejrzyj trochę wątek a nie chcesz mieć wszystko na tacy bez wkładu własnego :wink4:

Wystarczy cofnąć stronę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armi, jakbyśmy zbierali od każdej osoby po 2zł za info o nakładkach, to juz dawno upalali byśmy 2.7TT :polew: :polew:

:lol1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ja też już jestem zmuszony zmianą podsufitki, a taka fajną jasną miałem. Miałem bo moje Kochanie mi przypaliła fajką.... i oczywiscie standardowy tekst " O jej niechciałam" a we Mnie sie Borygo zagotowało.... :evil:

Jade zaraz zakupic jakiś materiał, może alcantarę, abo szkocką krate.... zobacze co mi w oko wpadnie....

Ale BTW sufity w alcantarze są prześliczne.... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ogarnalem :kox:

daj foty :good:

20110902176.jpg

20110909179.jpg

20110909180.jpg

przyznam ze wyszło Ci to lepiej niż u mnie :P

jak pomalowałeś plastiki przy pasach? ja dałem sam matowy czarny lakier, teraz żałuje ze nie pociągnąłem tego bezbarwnym, bo zaczyna mi się już wycierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ogarnalem :kox:

daj foty :good:

20110902176.jpg

20110909179.jpg

20110909180.jpg

przyznam ze wyszło Ci to lepiej niż u mnie :P

jak pomalowałeś plastiki przy pasach? ja dałem sam matowy czarny lakier, teraz żałuje ze nie pociągnąłem tego bezbarwnym, bo zaczyna mi się już wycierać.

kilka warstw szeczolnie tam gdzie pas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ogarnalem :kox:

daj foty :good:

20110902176.jpg

20110909179.jpg

20110909180.jpg

przyznam ze wyszło Ci to lepiej niż u mnie :P

jak pomalowałeś plastiki przy pasach? ja dałem sam matowy czarny lakier, teraz żałuje ze nie pociągnąłem tego bezbarwnym, bo zaczyna mi się już wycierać.

kilka warstw szeczolnie tam gdzie pas

dokładnie, bo od samego wyciągania pasa się przeciera :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool1:

od tego telepania zostałem wczoraj zmuszony do zakupu kpl wahaczy lema na przód ;( ;( ;( jutro montujemy!! Jak by ktoś chciał, to mam do odsprzedania końcówki drążka z kompletu, nie będę ich zakładał bo niedawno zmieniałem.

btw: chłopaki, od tych gleb Wam też zaczynają wahacze napiertalać o nadkola :polew: , tak ze aż pod maską widać jak blacha wstaje ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę być może rezał przednie lampy na czarno to uderzę do Ciebie odnośnie co do info :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę na przykładzie Twojej czarnuli jak by to mogło wyglądać u mnie to mi się znów chce coś rezać przy nim a powiedziałem że już więcej grosza nie dodam do tego parcha :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...