Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

Gili a co powiesz ludziom od sztuk walki?

Nie bierz tego do siebie ale niektórzy faceci to baby ale są też takie kobitki że twardzieli by zawstydziły.

Oczywiście nie każdemu coś takiego pasuje ,ale warto spróbować -a to przecież stronka dla ludzi trenujących (w domyśle :pot i krew a nie krem na twarz na noc i cieple kapcie do TV)

Prawie każdy trening naraża nas na kontuzję i urazy-co robić?

Trenować dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychowałem się w PGRze chleb z pasztetem i z krwawą nie jest mi obcy :kox:

mam łuk brwiowy szyty 3 razy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokoj... wydawac pieniadze na jakies odzywki.. i silownie

po co to

nie lepiej zjesc hamburgera ?

ja spadam na kebaba .... bo silownia to strata czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokoj... wydawac pieniadze na jakies odzywki.. i silownie

po co to

nie lepiej zjesc hamburgera ?

ja spadam na kebaba .... bo silownia to strata czasu

szyderca Ci się włączył? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu jestem chory od tygodnia i mnie ch*j strzela ;) ze juz od pon nie bylem na silce...

w pupie mam jutro ide

to nic nie da bedziesz tylko dłuzej chorował,a trening i tak zmarnowany :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu jestem chory od tygodnia i mnie ch*j strzela ;) ze juz od pon nie bylem na silce...

w pupie mam jutro ide

to nic nie da bedziesz tylko dłuzej chorował,a trening i tak zmarnowany :cool1:

mi tam zawsze pomaga jak sie wypoce ;)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak macie jakieś pytania odnośnie odżywek, suplementów to zapraszam na stronę szwagra: http://www.kreatyna.pl/, tam śmiało możecie pytać (kupować), doradzi oraz podpowie z dieta

PS powołajcie się na mnie ;)

pozdro :audi::a4fan::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WPC Protein 80 VitaFit Trec => najlepsze białko jakie piłem, polecam już 3 miesiące non stop i nadal wchodzi :tongue4: tylko smaki trzeba zmienić co jakiś czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na odgrzanie kotleta. :decayed:

Panowie, wiem, że młody jestem i fakt, że się nie zbyt znam na tym wszystkim, ale jak komuś brak zupełnie czasu na siłkę to co robić? Osobiście cienko wyglądam. wzrost 176 waga od 57-62 (tak mi się waha), ale nie chciałbym zbytnio przytyć. od czasu do czasu jak mam trochę wolnego to z kumplem na domowej siłce się poćwiczy, co nawet dawało rezultaty jak przez np wakacje trochę ciągu było. ale teraz nie mam zupełnie czasu na siłkę, mieszkam daleko od jakichkolwiek miast co też jest problemem z każdej strony. Próbować coś wskrzesać jakąś chemią? Chodzi mi o sylwetkę, żeby wyrobić trochę kształty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz ćwiczyć w domu trening domatora

:good:

Jasne Michu w domu da się zrobić więcej niż się tylko wydaje. A chemia..chemia to może na później jak się rozgrzejesz :wink4:

Masz tyle w domu elementów do robienia różnych partii ciała że Ci się w głowie nie mieści :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamierzam od lutego startować z siłką, dieta + wspomagacze. Zależy mi głównie na masie. Ważę za mało a ostatnio nawet schudłem.

Czy na tej stronie jest coś co moglibyście polecić z gainerów: http://www.dso.pl/odzywki-na-mase-gainer-c-22.html?page=1&sort=2a ??

Czy oprócz samego gainera coś jeszcze można/warto kupić ?? Nie będę ukrywał, że mój cel jest dość odważny i mam nadzieję realny, tj przytyć jakieś 10-15kg w 6-8msc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tak krótkim czasie tyle kg to można zrobić ale masy tłuszczowej, no ale jeśli chcesz od razu zacząć na ostro to na mnie dobrze podziałało MASS XXL z TREC-a oraz do tego jakaś kreatyna (monohydrat) ewentualnie jakaś przedtreningówka (booster azotowy). Osobiście uważam że jeśli ktoś dopiero zaczyna przygodę z siłownią to na początek powinien zacząć na sucho - czyli bez odżywek. Proponuje na start zmienić dietę na bardziej bogatą w białka i węglowodany (piersi z kurczaka, ryż, tuńczyk, jajka itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje na start zmienić dietę na bardziej bogatą w białka i węglowodany (piersi z kurczaka, ryż, tuńczyk, jajka itp.)

Wpiełniczałem, chodziłem jednocześnie na siłkę i ... nic :wallbash: moja przemiana materii mnie irytuje.

Na siłkę chodziłem, ale ostatnio nie było czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie wypróbuj gainera+kreatynę i zrób naprawdę porządny trening, musisz systematycznie chodzić no i jeść w domu co trzeba, choćbyś nie wiem jaką miał przemianę to urośniesz, a przy tak dobrej przemianie jak mówisz to będziesz miał fajną suchą masę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje na start zmienić dietę na bardziej bogatą w białka i węglowodany (piersi z kurczaka, ryż, tuńczyk, jajka itp.)

Wpiełniczałem, chodziłem jednocześnie na siłkę i ... nic :wallbash: moja przemiana materii mnie irytuje.

Na siłkę chodziłem, ale ostatnio nie było czasu.

musisz jeść krowy..6 razy dziennie a nie jakieś tam kanapeczki..

i musisz zapie..rdalać na treningu..ma być pompa :kox:

dowal większy ciężar po 6ruchów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz jeść krowy..6 razy dziennie a nie jakieś tam kanapeczki..

Żebyś wiedział że ja jem dość dużo :) w robocie inni jedzą tylko obiad i coś porzegryzą pod koniec dnia. A ja tak:

7:00 śniadanie:

- serek homo lub jakieś kanapencje

10:00

- jakaś porządna kanapencja + owoc

13:00

- obiad

16:00

- kanapka/jogurt

19:00

- coś na ząb: jajka itp

22:00

- jakaś przegryzka przed spaniem

Zresztą inni co mnie znają i widzą ile jem to się dziwią, że taki chudy jestem :) Ale nic to, jak zacznę znów siłkę + odzywki to będę wpychał więcej żarcia (ryż, makarony, piersi ... z kurczaka, tuńczyk itp) :cool1:

Co do treningu to typ z siłki powiedział mi, żeby robić na razie główne partie, bez zagłębiania się w szczegóły 4 serie po 12 powtórzeń.

Pozdro koksy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz jeść krowy..6 razy dziennie a nie jakieś tam kanapeczki..

Żebyś wiedział że ja jem dość dużo :) w robocie inni jedzą tylko obiad i coś porzegryzą pod koniec dnia. A ja tak:

7:00 śniadanie:

- serek homo lub jakieś kanapencje

10:00

- jakaś porządna kanapencja + owoc

13:00

- obiad

16:00

- kanapka/jogurt

19:00

- coś na ząb: jajka itp

22:00

- jakaś przegryzka przed spaniem

padlem :decayed::kox:

tyle to ja zjadam do 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padlem :decayed::kox:

tyle to ja zjadam do 11

Dobra dobra to podaj swoją wagę i wzrost :naughty: Mnie kobita z domu wywali jeżeli miałbym jeść tyle co Ty w takim razie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...