Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie tu cos odzywczego ;>?? mam kuzyna 5 letniego(bez obrazy) i jego dzien wyglada podobnie ale jeszcze cukierki non stop wpiep**:) takze wiesz na tym nic nie zbudujesz:)) ja tez wrocilem wkoncu na silke :decayed: mozna powiedziec ze zaczynam znow od zera:) 1 rzecz jaka zrobilem to obliczylem zapotrzebowanie i doj**alem nadwyzki 1000kal!! bez dobrej michy nawet dobre SOKI :kox: nie pomoga!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tu czegoś nie kumam :gwizdanie: kumpel z roboty zrzucił w tamtym roku 30kg !! a za nim poszedł na dietę jadł tylko obiad i coś małego na ząb (jogurt). To na czym on tak tył ?? jak się go pytałem to na śniadanie nie jadł nic specjalnego, podobnie z kolacją.

Wiesz Twój brat je bo się rozwija, rośnie więc mnie to nie dziwi ;) Nawet w akademiku jak mieszkałem to ziomale z pokoju tyle nie jedli a chudzi nie byli !! k...a ile Wy wpier.... tzn jecie :) ?? :blink:

Ile kcal dziennie powinienem jeść ? (nie licząc kcal w odżywkach)

Jeszcze małe sprostowanie. Jak chodziłem na siłkę moja dieta była inna (bogatsza i obfitsza). Jadłem więcej. Teraz kiedy nie miałem czasu trenować to odpuściłem sobie to, zresztą nie miałem nawet czasu przygotowywać nic. Będzie dobrze. Zobaczę czy po dwóch miechach coś przybędzie. I będę wiedział na czym stoję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5000k :tongue4:

żeby Ci poszła masa musisz jeść i nie tak jak piszesz jogurcik i jajeczko..

dodatkowo tak jak już wcześniej pisałem musisz dowalić ciężaru i mniej powtórzeń..siła = masa = więcej kilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tu czegoś nie kumam :gwizdanie: kumpel z roboty zrzucił w tamtym roku 30kg !! a za nim poszedł na dietę jadł tylko obiad i coś małego na ząb (jogurt). To na czym on tak tył ?? jak się go pytałem to na śniadanie nie jadł nic specjalnego, podobnie z kolacją.

Wiesz Twój brat je bo się rozwija, rośnie więc mnie to nie dziwi ;) Nawet w akademiku jak mieszkałem to ziomale z pokoju tyle nie jedli a chudzi nie byli !! k...a ile Wy wpier.... tzn jecie :) ?? :blink:

Ile kcal dziennie powinienem jeść ? (nie licząc kcal w odżywkach)

Jeszcze małe sprostowanie. Jak chodziłem na siłkę moja dieta była inna (bogatsza i obfitsza). Jadłem więcej. Teraz kiedy nie miałem czasu trenować to odpuściłem sobie to, zresztą nie miałem nawet czasu przygotowywać nic. Będzie dobrze. Zobaczę czy po dwóch miechach coś przybędzie. I będę wiedział na czym stoję ;)

Może kumpel się obżerał w nocy i nic nie mówił... samo nie urosło

Najłatwiej będzie jak kupisz z 10kg gainera jakiegoś porządnego i między 'tym czymś' co jesz aktualnie będziesz tak przynajmniej 3x dziennie go pił po 100-200g z mlekiem. Myślę, że wraz ze wzrostem masy przybędzie apetyt i zamienisz gainera na porządne posiłki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wraz ze wzrostem masy przybędzie apetyt i zamienisz gainera na porządne posiłki

Ja również :good: Podziękował za rady :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby rosnac trzeba duzo jesc wiec kazdy sie stosuje:) co do zapotrzebowanie to sobie oblicz wszystko dorzuc 1000 i mysle ze powinno byc ok:P

Wcinaj owsianke na sniadaniee:) w uj weglowodanow a i uklad trawienny rozrusza;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...