Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Filtron, czy warto?


dioniz

Rekomendowane odpowiedzi

Filtron jest tani i łatwo o zniżki na niego ale trzeba być w temacie :) Jest ok nie ma co przepłacać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat używam filtrona w w różnych autach osobowych i nigdy nie miałem powodu do narzekań. Nie warto przepłacać wzbogacając obcy kapitał. Najważniejsze by wymieniać filtry zgodnie z zaleceniami producenta (nie przeginać) i nie tankować paliwa czy zalewać oleju wątpliwego pochodzenia, a wszystko będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

ostatnio kupiłem Boscha i okazało się że jest za płytki wewnątrz(w sklepie VW brane wedłóg ETKI),wywaliło cały olej na glebe

kupiłem Filtrona i śmigam aż miło :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosuję filtrona od dawien dawna i nie mam z nim problemu.

To samo czytałem na forum passata , komuś po wymianie filtra paliwa na filtrona auto przy wysokich obrotach zaczęło przerywać po zmianie na stary filtr wszystko było ok. Ja osobiście stosuje filtrona cały czas i jest wszystko w jak najlepszym porządku.

A co powiecie o filtrach Wix podobno to jest filtron tylko na inne rynki.

Wix jest założycielem firmy filtron jest to bodajże hamerykańska firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włoskie Filtry UFI również jakościowo sa ok i montowane Bynajmniej tak było u mnie przez grupe VW i Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosuję filtrona od dawien dawna i nie mam z nim problemu.

To samo czytałem na forum passata , komuś po wymianie filtra paliwa na filtrona auto przy wysokich obrotach zaczęło przerywać po zmianie na stary filtr wszystko było ok. Ja osobiście stosuje filtrona cały czas i jest wszystko w jak najlepszym porządku.

A co powiecie o filtrach Wix podobno to jest filtron tylko na inne rynki.

Wix jest założycielem firmy

filtron jest to bodajże hamerykańska firma.

Filtron robi na amerykański rynek pod marka WIX, dla dużych maszyn, koparek, spychaczy itp

(Znajome biuro tłumaczeń tłumaczyło ostatnio jakieś materiały i robiło kalendarze dla nich)

Kwestia teraz materiału i linii produkcyjnej ....

http://www.wixfilters.com/

http://www.wixfilters.com/filterlookup/index.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Ostatnio na studiach mialem przyjemnosc pogadac z kolega - pracownikiem filtrona(magazynier). Powiedzial mi, ze smialo moge kupowac filtrona jako filtr powietrza - poleca. Co do oleju i paliwa to mam robic jak uwazam. Powiedzial mi, ze jego firma robi filtry dla innych marek takich jak mann czy knecht itd...Filtry takie sa opisane, ze sa np. manna i pakowane w pudelka manna ale de facto robione w filtronie.

Firma nazywa sie teraz Wix filtron czy jakos tak. Moj ojciec uzywa ich filtrow powietrza, jak do tej pory zero problemow w nowym aucie.

Sokram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...