Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] NOWE FOTO:) Mój srebrny Sedanik:)


emil_em

Rekomendowane odpowiedzi

O to moje kochane cacuszko 1.9 TDI 90km :a4fan::) praktycznie nic w nim nie zmieniałem. Bez zadnych modyfikacji.

Standardowe wyposażenie czyli elektryczne szybki i lusterka, climatronic, tempomat, fele 17` audi itd. Jedyne co ma zmienione to wydech REMUSA ma wsadzony co na zdjęciach niestety nie widac jak umyje samochodzik wstawie więcej fot :).

Na wiosnę chciałbym przyciemnić szybki, nowe fele bądź wypiaskować te co mam bo troszke już odpryskują i może jakiś chip wsadzić ale to jeszcze pomyślę :) Proszę oceniajcie. :)

1)

s1050295gp5.th.jpg

2)

s1050294jx8.th.jpg

3)

s1050296dq6.th.jpg

Nowsze FOTKI :a4fan: na 2 STRONIE tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladna seria

zmien tylne swiatla jako pierwsze :) na poliftowe

i kierunki na biale a przednie na valeo

I bedzie full wypas

+ polerka dla felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że te felgi nie pasuja do A4, są za ciężkie, a ten typ samochodu wymaga pewnej lekkości w lifcie. Ogólnie samochód standardowy, niczym sie nie wyróżnia - po prostu srebne A4. W Niemczech jest wiele samochodów przerobionych, ze specjalnym lakierem, felgami i tapicerką, wyróżniajacych się jakością dodatków czy zmian całościowych. Także uważam, że jeśli chcesz przerabiać to powinieneś projekt oprzeć o założenie srebnego samochodu z ciemną tapicerką w środku. Dużo dadzą ciekawe felgi z dobrze dobraną oponą (nową oponą) plus czarna skórzana tapicerka w środku z ciekawą kierownicą i srebnymi dodatkami. Delikatne obniżenie powinno zmienić nieco proporcje przylegania samochodu do drogi. Duszą takiego samochodu mogą być elektroniczne dodatki, np. samozapalające sie światła, sensory cofania itp. Takie gadżety nadadzą trochę jakby szlachetności. Na razie zwykły standard (choć to Audi) i wymaga całościowej przróbki. Zgadzam się z poprzednikami co do lamp przednich, ale sama wymiana na soczewki dużo nie da. Przy istniejącej feldze będzie wyglądał ordynarnie, a nie żaden kosmos. :embarrassed: Najlepiej wcześniej obejrzeć czasopisma.

Pozdrawiam Ron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że te felgi nie pasuja do A4, są za ciężkie, a ten typ samochodu wymaga pewnej lekkości w lifcie. Ogólnie samochód standardowy, niczym sie nie wyróżnia - po prostu srebne A4. W Niemczech jest wiele samochodów przerobionych, ze specjalnym lakierem, felgami i tapicerką, wyróżniajacych się jakością dodatków czy zmian całościowych. Także uważam, że jeśli chcesz przerabiać to powinieneś projekt oprzeć o założenie srebnego samochodu z ciemną tapicerką w środku. Dużo dadzą ciekawe felgi z dobrze dobraną oponą (nową oponą) plus czarna skórzana tapicerka w środku z ciekawą kierownicą i srebnymi dodatkami. Delikatne obniżenie powinno zmienić nieco proporcje przylegania samochodu do drogi. Duszą takiego samochodu mogą być elektroniczne dodatki, np. samozapalające sie światła, sensory cofania itp. Takie gadżety nadadzą trochę jakby szlachetności. Na razie zwykły standard (choć to Audi) i wymaga całościowej przróbki. Zgadzam się z poprzednikami co do lamp przednich, ale sama wymiana na soczewki dużo nie da. Przy istniejącej feldze będzie wyglądał ordynarnie, a nie żaden kosmos. :embarrassed: Najlepiej wcześniej obejrzeć czasopisma.

Pozdrawiam Ron

czlowieku to nie ma byc show car ani demo car !

tylko ladny sedan ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak srebrny to oczywiscie jeszcze dokladeczki.. :thumbup:

Fele mi srednio robia. Moim zdaniem ladniejsze sa te od eSy.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak uważam że felgi są za cieżkie i zupełnie nie pasują do a4. A wogóle przeróbki powinny być uzależnione od typu samochodu w ramach a4. Inna kolorystyka daje możliwości innych zmian. :naughty: W razie ciężkich problemów należy sprawe przemyśleć :drunk::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że te felgi nie pasuja do A4, są za ciężkie, a ten typ samochodu wymaga pewnej lekkości w lifcie. Ogólnie samochód standardowy, niczym sie nie wyróżnia - po prostu srebne A4. W Niemczech jest wiele samochodów przerobionych, ze specjalnym lakierem, felgami i tapicerką, wyróżniajacych się jakością dodatków czy zmian całościowych. Także uważam, że jeśli chcesz przerabiać to powinieneś projekt oprzeć o założenie srebnego samochodu z ciemną tapicerką w środku. Dużo dadzą ciekawe felgi z dobrze dobraną oponą (nową oponą) plus czarna skórzana tapicerka w środku z ciekawą kierownicą i srebnymi dodatkami. Delikatne obniżenie powinno zmienić nieco proporcje przylegania samochodu do drogi. Duszą takiego samochodu mogą być elektroniczne dodatki, np. samozapalające sie światła, sensory cofania itp. Takie gadżety nadadzą trochę jakby szlachetności. Na razie zwykły standard (choć to Audi) i wymaga całościowej przróbki. Zgadzam się z poprzednikami co do lamp przednich, ale sama wymiana na soczewki dużo nie da. Przy istniejącej feldze będzie wyglądał ordynarnie, a nie żaden kosmos. :embarrassed: Najlepiej wcześniej obejrzeć czasopisma.

Pozdrawiam Ron

hehe spoko jak mi odpalisz jakies kolejne 20 kola na przerobki to mozemy pogadac:) nie ma problemu... wiesz ja uwazam ze jest ladna i mi to wystarczy nie musze miec jakiejs tam super niepowtarzalnej fury:) no ale to jest twoja opinia do ktorej masz prawo... a jelsi tak piszesz o samochodach to dlaczego nie pokazesz swojej fury... ktora wnioskujac po Twoich opisach moze byc calkiem zajebi**sta... takze czekam:) pozdrawiam serdecznie:) a co do felg mi sie podobaja ladnie je zrobie i bedzie cycus glancus...:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna seria ;)

Jakbyś zmienił lampy na poliftowe tył i przod i jeszcze kieruneczki to będzie :thumbup: Szybki ciemne , ale tak delikatnie .. no i felgi .. może polerka ?

Kolor jest taki a nie inny wiec jak pomalujesz dokładki to będzie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno kupiłem samochód, który jest tylko dobrym materiałem do przeróbek :dance: . Zresztą ja osobiście lubie dość oszczędną przeróbkę i do tego dąże. Podstawą jest, że wszystko jest dopasowane i dokupuje nowe, tylko te elementy, które się zużywają np. opony, reflektory etc. Ostatnio do wnętrza dokupiłem skórzany mieszek i gałkę zmiany biegów, koszt wyjątkowo mały, a skutek jak dla mnie jest istotny (Zrobię zdjęcia jak przylecę do Belfastu). Natomiast zupełnie nie rozumiem dodawanie super spojlera do samochodu nie sportowego i pierwotnie projektowanego do użytku np. rodzinnego. Dla mnie podstawą jest dobrze kupiony materiał podstawowy. Mój samochód jest w temacie Audi jak marzenie :gwizdanie: Nowy Rok już za parę dni :drunk: dobrej zabawy :kox::) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno kupiłem samochód, który jest tylko dobrym materiałem do przeróbek :dance: . Zresztą ja osobiście lubie dość oszczędną przeróbkę i do tego dąże. Podstawą jest, że wszystko jest dopasowane i dokupuje nowe, tylko te elementy, które się zużywają np. opony, reflektory etc. Ostatnio do wnętrza dokupiłem skórzany mieszek i gałkę zmiany biegów, koszt wyjątkowo mały, a skutek jak dla mnie jest istotny (Zrobię zdjęcia jak przylecę do Belfastu). Natomiast zupełnie nie rozumiem dodawanie super spojlera do samochodu nie sportowego i pierwotnie projektowanego do użytku np. rodzinnego. Dla mnie podstawą jest dobrze kupiony materiał podstawowy. Mój samochód jest w temacie Audi jak marzenie :gwizdanie: Nowy Rok już za parę dni :drunk: dobrej zabawy :kox::) .

wiesz jak ja to nazywam??? Chłopski filozof. Sam sie gubisz w tym co piszesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno kupiłem samochód, który jest tylko dobrym materiałem do przeróbek :dance: . Zresztą ja osobiście lubie dość oszczędną przeróbkę i do tego dąże. Podstawą jest, że wszystko jest dopasowane i dokupuje nowe, tylko te elementy, które się zużywają np. opony, reflektory etc. Ostatnio do wnętrza dokupiłem skórzany mieszek i gałkę zmiany biegów, koszt wyjątkowo mały, a skutek jak dla mnie jest istotny (Zrobię zdjęcia jak przylecę do Belfastu). Natomiast zupełnie nie rozumiem dodawanie super spojlera do samochodu nie sportowego i pierwotnie projektowanego do użytku np. rodzinnego. Dla mnie podstawą jest dobrze kupiony materiał podstawowy. Mój samochód jest w temacie Audi jak marzenie :gwizdanie: Nowy Rok już za parę dni :drunk: dobrej zabawy :kox::) .

pierdu pierdu pierdu.. dobrze Ci Yogi napisał ... sam się gubisz :bicz2: :bicz2: ... a tak wogóle piszesz, że te felgi nie pasują do A4.. skoro tak to dlaczego były montowane w S4 ?? Audi przemyślało wzór i specialnie dla b5 zaprojektowało te koła ... a to co piszesz te mieszki gałki itp są dobre ale w Hondzie Civic sorki za OT ale już nie mogłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja planuje jedynie odnowic falgi... prawdopodobnie przyciemnic lekko szyby pozmieniac lampy i to mi wystarczy nie musze miec super odje*** fury tak jak Ty chcesz nam koniecznie zaprezentowac...:) jak zrobisz swoja tak jak piszesz zebym zrobil moja hehe i oparl ja na projhekcie:D z mila checia czekam na fotki... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny bo srebrny i sedan he he :kox: Zalecam jakiegos virusa bo 90 kucy to zdecydowanie za malo na nasze ciezkie a-czworki :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te YOGI, te chłopskie przeróbki o których ja myśle są dobrze widoczne w auto tuning swiat . Proponuje zobaczyć np. numer 12 strona 3'cia i 30'sta - MASERATI 3200GT. Troche inna maszynka i spojlera na metr do góry nie widać, nie mówiąc już o orłach na masce. YOGI, DOCIERA O CZYM PISZE?????? :bicz3: Bo inaczej to zawsze można wpadać w zachwyt, że audi, że wogóle ma felgi aluminiowe etc., troche wysmakowania nikomu nie zaszkodzi, choć zawsze można tylko przytakiwać, dobre bo oryginalne. Kurcze co jest, tylko ja oglądam pisemka ... kolorowe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobilem kilka nowszych fotek powiedzmy :) samochodzik umyty takze mozna bylo porobic... :)

1)

img0273fl2.th.jpg

2)

img0274rq6.th.jpg

3)

img0275do8.th.jpg

4)

img0276em0.th.jpg

5)

img0278hx5.th.jpg

6)

img0279ah3.th.jpg

No I to kolejne fotki mojej kochanej :a4fan: oczywiscie jeszcze nie przerobionej bo przerobki przewidziane sa na wiosne :)

czekam na Wasze opinie :):hi:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2008, 13:49 _________________________________________________s1051354yu5.th.jpg[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2008, 22:27 _________________________________________________a to dzisiaj po malunku felunek moich kochanych umyty z czerwonymi zaciskami swierzutko pomalowanymi :)

1)

s1051354yu5.th.jpg

2)

s1051355ei6.th.jpg

3)

s1051356ro5.th.jpg

Teraz wyglada zdecydowanie lepiej moim skromnym zdaniem jeszcze kilka rzeczy kierunki i lampy tylnie beda prawdopodobnie zrobione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...