Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ALL 1.8T Akcja Serwisowa AUDI CEWKI


Nosfer

Rekomendowane odpowiedzi

Moje są sprawne :wink4:

Poza tym również nie podlegają wymianie. :wink4:

:polew: :polew: :polew: cyba tych co podlegają nikt nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki,zobaczę co mi powiedzą

daj znaka przynajmniej na PW ;) pozdro i powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dzięki pojadę i zobaczę co i jak bo jedna jest z końcówko J drugie dwie z końcówko R i jedna Beru(widać że taka nowsza)ale na niej nr.brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakwalifikowałem się :gwizdanie: Wtorek godzina 16.00. Oprócz tego Pan powiedział że zostanie naprawiona rynna podszybia ?? Chyba że go źle zrozumiałem w każdym bądź razie moje autko załapało się na dwie akcje :kox:

Aha serwis - Szczecin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś byłem w aso i wymienili mi dwie sztuki ,dobre i tyle bo będą na zapas :>, cewki miały nr 115J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare zabrali czy oddali ? Ja dopiero jadę w środę a podszybie ci też robili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare zabrali czy oddali ? Ja dopiero jadę w środę a podszybie ci też robili?

z tego co ja wiem to nie mogą oddać tych co wymieniaja bo musza je odesłac i sie rozliczyc z nich... a wlasnie jak z podszybiem?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare zabrali ,a z podszybiem nic nie robili bo spieszyło mi się i nawet nie pytałem o tą akcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem wczoraj i po podaniu Vin-a gość powiedział mi że producent nie przewidział wymiany cewek w moim aucie,na pytanie dlaczego odpowiedział,że jest to rocznik 1999 i widocznie cewki są ok. bo wymianie podlegają samochody od 2000r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,po wizycie w ASO w Warszawie wymienili jedną ceweczke o nr.końcowym 115R a były dwie o takim nr. dlaczego tylko jedną? nie wiem.Była też jedna firmy Beru(nowa) tej nie ruszyli i jedna nr.końcowy115J tej też nie ruszyli co kolega Łukasz 23 miał takie 115J i wymienili i o co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,po wizycie w ASO w Warszawie wymienili jedną ceweczke o nr.końcowym 115R a były dwie o takim nr. dlaczego tylko jedną? nie wiem.Była też jedna firmy Beru(nowa) tej nie ruszyli i jedna nr.końcowy115J tej też nie ruszyli co kolega Łukasz 23 miał takie 115J i wymienili i o co tu chodzi?

podaj całe nr

bo już nie wiem jakie na allegro kupić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne, 06B 905 115R jest niby do zostawienia a 06B 905115J powinni wymienić na nową !?

:mysli:

ja u siebie mam dwie 06B 905 115R , jedną J i jedną L, kupilem na allegro 2 szt z literą H po 40 zł żeby podmienić te z literą R,zobaczymy co z tego wyjdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...