Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ALL 1.8T Akcja Serwisowa AUDI CEWKI


Nosfer

Rekomendowane odpowiedzi

Akcja zaliczona w dniu 08.09.2014 (Rzeszów).

Pełna kultura, 3 cewki kwalifikowały się do wymiany o nr 06B 905 115 R. Jedną zostawili,bo była wymieniona wcześniej, nr: 06A 905 115D.

Wpis do książki serwisowej + mycie auta na serwisie :naughty:

Natomiast znajomy w tym samym dniu dzwonił do serwisu VW (3 metry dalej :lol: ) i życzliwa Pani poinformowała go, że jeśli cewki są sprawne to mu ich nie wymienią :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nic nie wpisali w książkę, dostałem jedynie potwierdzenie pisemne wymiany cewek :kwasny:

Reszta papierów, m.in. z datą ogłoszenia akcji serwisowej dla danego modelu, ilość wymienionych cewek z nr cylindra, została w serwisie. I po co im to? Jak widać, co serwis, to obyczaj..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ten wątek od pierwszego postu i widzę, że cewki takie jak ja mam 06B 905 115R komuś wymienili wszystkie o tym oznaczeniu, komuś innemu tylko część, bo pozostałe były sprawne, a na początku tematu ktoś napisał, że nie wymienili mu ich wcale :o Zadzwonię do ASO i zapytam o moje Audi..

U mnie sprawa wygląda tak, że miałem komplet 06B 905 115R, jedna z cewek padła i mam jedną inną niż wszystkie. Czy ASO powinno wymienić uszkodzoną cewkę, która załapuje się na akcję serwisową? Domyślam się, że jeśli będzie w bagażniku, może być trudniej (chociaż jednemu z userów dwie z bagola wymienili po dłuższej rozmowie :) ), ale jeśli zgłoszę się na akcję od razu z ..awarią cewki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia jak podejdą do tematu jezeli kilka lat wcześniej wymienili cewki z powodu akcji serwisowej a teraz po kilku latach sie okaże ze cewkę która wcześniej wymienili z powodu akcji znowu sie zepsuła to dziwne ale wszystko mozliwe u mnie niemieckie aso wymieniło cewki bodajże 2011 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , a czy można jakoś samemu zweryfikować online to czy mam cewki do wymiany, czy może juz były wymienione?bo po niemiecku cieżko mi znaleźć

Edytowane przez przemek2760
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , a czy można jakoś samemu zweryfikować online to czy mam cewki do wymiany, czy może juz były wymienione?bo po niemiecku cieżko mi znaleźć

Online raczej się tego nie dowiesz. Musisz zadzwonić do serwisu, na podstawie VIN-u powiedzą Ci czy akcja serwisowa cewki była robiona czy nie.

Jak masz historie serwisową auta to po kodzie możesz poszukać - 28E9

Edytowane przez Gregory87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , a czy można jakoś samemu zweryfikować online to czy mam cewki do wymiany, czy może juz były wymienione?bo po niemiecku cieżko mi znaleźć

Online raczej się tego nie dowiesz. Musisz zadzwonić do serwisu, na podstawie VIN-u powiedzą Ci czy akcja serwisowa cewki była robiona czy nie.

Dzięki aktualnie jestem audi na terytorium uk , w Pl będę w wakacje ,ciekawe czy tu mogą mi ewentualnie wymienić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki aktualnie jestem audi na terytorium uk , w Pl będę w wakacje ,ciekawe czy tu mogą mi ewentualnie wymienić

Zadzwoń zapytaj w uk, powinni bez problemu wymienić jeżeli akcja nie była przeprowadzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje też podobno wymienione w 2012 roku, ale nie powiem, żeby były pozbawione wad, bo już rok temu wymieniałem jedną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na tą akcje serwisową łapią sie wszsytkie silniki 1.8T?

Ja mam a4 b5 z 1995r 1.8T AEB

i prawdopodobnie padniętą mam jedną cewke, nie wiem czy węcej

Łapię się jeszcze na akcje?


a cewki mam takie

http://fs2.directupload.net/images/150214/fw9r6fql.jpg

w sumie fajnie by było, bo planowałem w najbliższym czasie wymiane cewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam następujące pytanie: co w sytuacji gdy 2 cewki mam inne i pozostałe 2 również inne, czyli dwie różne pary? Jeżeli któreś już były wymieniane to akcją serwisową mogą zostać objęte tylko te 2 pozostałe, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś czy cewki, dokładnie te:07K905715F, będą pasowały do 1.8 T BFB?

http://allegro.pl/cewka-zaplonowa-cewki-audi-vw-2-0-tfsi-07k905715f-i5248106333.html

Właśnie mi padła 1 cewka, a mam możliwość zakupu na szybko takich od 2.0 TFSI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...