Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ALL 1.8T Akcja Serwisowa AUDI CEWKI


Nosfer

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam następujące pytanie: co w sytuacji gdy 2 cewki mam inne i pozostałe 2 również inne, czyli dwie różne pary? Jeżeli któreś już były wymieniane to akcją serwisową mogą zostać objęte tylko te 2 pozostałe, tak?

U mnie wymienili wszystkie sześć choć dwie były ewidentnie z innej parafii :P

Może też pochodziły z serii podlegającej akcji... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego niestety nie obejmuje. Musze bulić na nowe cewki

nie obejmuje Twojej tzn, że żadnych b5 nie obejmuje, tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, obejmuje chyba b5, ale konkretnie mojego auta nie obejmuje, bo podałem VIN babce i mówi że mojego samochodu nie dotyczy.

I albo ni edotyczy albo specjalnie tak powiedziała. tego już nie wiem

ale z tego co widzę to więcej wymieniają w b6 niż b5

Po prostu B5 były idealne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I albo ni edotyczy albo specjalnie tak powiedziała. tego już nie wiem

ASO to warsztat jak każdy inny tyle, że z dodatkowym namaszczeniem od Audi. W każdym razie jest im na rękę wykonywanie takich akcji bo i tak wystawiają fakturę Helmutom i za części i za robociznę :wink:

Mnie ścigali pół roku bym do nich w końcu przyjechał po tym jak stwierdzili, że moje auto podlega akcji :D

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej tak, ja dzwoniłem miesiac temu to nie powiedziała że akcji nie ma, tylko ze mojego egzemplarza nie obejmuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż akcja działa - skontaktowałem się z Krakowskim Salonem Audi. Zaprosili mnie dziś na wymianę. Jak będzie to opowiem po wszystkim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłęm do lublina do Danelczyka akcja nadal obowiązuje i ja bym sie załapał tylko że Danelczyk nie jest aitoryzowanym serwisem a najbliższy w Warszawie albo Rzeszowie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, sprawdzone i miło wszystko działa :) poczekałem około 1,5h i odebrałem elegancko swojego 'misia'.

ps. Warto dodać: nic nie robią więcej co mogłoby generować jakiekolwiek koszty! O wszystko pytają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Poznaniu u Krotoskiego akcja obowiązuje ale ja już miałem wymieniane w 2011 w DE jeszcze (na szczęście jeszcze chodzą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Warto dodać: nic nie robią więcej co mogłoby generować jakiekolwiek koszty! O wszystko pytają...

Można się też dogadać, że wymianę świec robią za pół ceny :wink:

Ja świece zdążyłem wymienić przed akcją, więc nie wiem czy warunkiem takiego deal'a jest zakup u nich ori świeczek czy wystarczą im dedykowane zamienniki z rynku OEM.

BTW. z olejem na wymianę można wjechać ze swoim, warunkiem koniecznym jest by spełniał odpowiednią normę, może podobnie jest ze świecami :hi:

A warto wymienić je przy tej okazji, bo wyeksploatowane potrafią ciągnąć więcej prądu... :whistling:

Edytowane przez BeyerBrown
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odwiedziłem serwis autorud w Rzeszowie i mimo tego że miałem jedna nieoryginalna cewke a 3 pozostałe z nr. 115r zostały wymienione wszystkie 4 obsługa bardzo miła. Cały zabieg około półtora godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei dzwoniłem do serwisu w Krakowie i bardzo niemiła pani powiedziała, że nie ma akcji serwisowej na moje auto mimo, że mam cewki 115R i rzuciła słuchawką :P

Więc cewki muszę wymienić pewnie na swój koszt :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń do innego ASO Audi, bo kobita miała pewnie ciężkie objawy PMS.

Albo ich już od wielu lat nie ma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń do innego ASO Audi, bo kobita miała pewnie ciężkie objawy PMS.

Albo ich już od wielu lat nie ma :decayed:

Dzwoniłem do drugiego ASO w Korkowie i też to samo usłyszałem po podaniu nr VIN (auto jest 2006 a MY2007 chociaż wszystkie cewki miało 115R).

Podpiąłem kabelek, wyszedł błąd gubienia zapłonów na II cylindrze, kupiłem cewkę Beru (właściwie 2 cewki) i zmieniłem na II i III cylindrze i auto chodzi jak nowe. A zaczęło szarpać, wypadać zapłony - na gazie szarpał że sie jeździć nie dało, na benzynie jeszcze jakoś jeździł ale też czasem gubił zapłony przy przyspieszaniu. Wymiana słynnego zielonego zaworka (bo od tego zacząłem) nic nie dała. Tak więc sprawa rozwiązana - w przyszłości zmienię 2 kolejne cewki i będzie spokój z tematem.

EDIT: Tydzień później znów zaczęło szarpać, wymieniłem 2 pozostałe cewki i temat się uspokoił. Więc z moich doświadczeń - szkoda się bawić w pojedyncze cewki, trzeba wymienić komplet i spokój.

Edytowane przez countryFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy akcja serwisowa wymiany cewek nadal trwa??

Zadzwoń/podjedź do ASO podaj numer VIN i się dowiesz czy Twoje auto podlega pod kampanię serwisową czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym podzielić się informacją,że akcja nadal trwa. Mój samochod to a4 b6 z 2003 ,silnik to 3.0 ASN z quattro i zadzwoniłem do serwisu Szewczyk Auto w Warszawie. Po podaniu VINu zaprosili mnie na sprawdzenie. Sprawdzili i wymienili wszystkie 6. Nawet jedną ,którą sam wymieniłem bo padła tydzień wczesniej a miałem ją w samochodzie. W dodatku umyli samochód pomimo że był nawet czysty. Szczerze to polecam ten serwis (miła obsluga i pani z serwisu) i zainteresować się czy Wasze auto podługa wymianie bo można zaoszczędzić kupę czasu i pieniędzy a same cewki z racji na ilość w v6 troszkę kosztują. Lepiej te pieniądze zainwestować w inne rzeczy. Pozdrawiam:)

A tak PS. To mam do sprzedania cewkę do ASN 3.0 niewiem do jakiego jescze pasuje. Kupiłem nową BERU ale wymienili mi starą i założyli komplet wiec ta z przebiegiem ok 200 km jest mi zbędna. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...