Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ALL 1.8T Akcja Serwisowa AUDI CEWKI


Nosfer

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam w 1,8 bfb dwie cewki 06A905115D czy te cewki podlegaja wymianie czy sa to juz poprawione cewki dwie pozostale mam beru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już są te poprawione cewki.

Tzn ze auto najprawdopodobniej bylo juz na akcji serwisowej tak? Tylko czemu dwie pozostale sa beru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już są te poprawione cewki.

Tzn ze auto najprawdopodobniej bylo juz na akcji serwisowej tak? Tylko czemu dwie pozostale sa beru?

Tak, tzn. że auto już było na akcji. Dwie są prawdopodobnie beru bo ktoś sobie na własną rękę wymienił. Miałem ten sam dylemat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn ze auto najprawdopodobniej bylo juz na akcji serwisowej tak? Tylko czemu dwie pozostale sa beru?

Wysoce prawdopodobne, aczkolwiek możesz zadzwonić do ASO i sprawdzić po VINie czy auto na pewno było na akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z ASO Autohaus Otto w Świdniku. Wszystkie 6 cewek wymieniono mi na nowe "od ręki", samochód w dodatku wymyty, wewnątrz również (+ kawa w poczekalni). Na cewki jest gwarancja 2 lata.

Wszystkim, którzy się zastanawiają czy mają po co jechać polecam :)

*Miałem cewki Bremi o numerach: 06C 905 115F

Edytowane przez mefjiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj i ja się załapałem na akcje w Autospecjal Kraków. Wszystko trwało równą godzinke z myciem samochodu.

Efekt to wymienione 4 cewki na nówki sztuki, miałem założone 06B905115L. Polecam ;D

Edytowane przez majlet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, to może jednak do Modlniczki się wybiorę, skoro sprawa załatwiona bezproblemowo :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie o co chodzi z tą akcja wymiany cewek ? byly jakies wadliwe czy jak ? wymieniaja je za darmo wystarczy zadzwonic i spytac sie czy auto bylo na wymianie czy trzeba za to zaplacic cos ? Nie jestem w temacie , moje autko jak w profilu. Kolego Mefiju dzieki za info. :)

Edytowane przez Ponio1767
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były wadliwe i wymieniają je za darmo (odpowiednie numery). Zadzwoń do salonu Audi/VW, podaj VIN i zapytaj o akcję. Jeśli Twoje auto na takowej jeszcze nie było, to sprawdź numery cewek i jak masz te "dobre" to dostaniesz nowe :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie dzwoniłem do audi z moim b6 i łapie się na akcje :)

Mam u siebie takie cewki z roku 2000 auto z 2001 końcówka.

tstytktg.jpg

Niby numerowo się zgadza ale wiem że występowały cewki z logo AUDI VW jak umnie i z logo VW AG. Czy w Audi występowały zamiennie te cewki? Czy obydwa typy łapią się na akcje?

Dajcie chłopaki znać czy te u was wymieniali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie czy ta akcja serwisowa to w każdym ASO jest czy ktos juz w wawie był i czy moze powiedziec gdzie jest taka akcja umnie siada juz jedna zerkne jakie mam numery jak byscie byli mili powiedziec czy moje sie łapia pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby numerowo się zgadza ale wiem że występowały cewki z logo AUDI VW jak umnie i z logo VW AG. Czy w Audi występowały zamiennie te cewki? Czy obydwa typy łapią się na akcje?

Szczerze mówiąc, pierwszy raz widzę cewki ze znaczkiem OOOO xD. Wszystkie, jakie widziałem, miały wybite VW AG :P. Tak czy siak, znaczenie powinien mieć numer cewki, a nie znaczek.

Witam Panowie czy ta akcja serwisowa to w każdym ASO jest czy ktos juz w wawie był i czy moze powiedziec gdzie jest taka akcja

Nie ma znaczenia, które ASO wybierzesz, bo akcja jest odgórna i sprawę załatwisz wszędzie. Po prostu zadzwoń do najbliższego ASO i zapytaj, czy Twoje auto było na akcji czy nie.

Edytowane przez X18XET
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja u siebie mam jedna bosch i trzy beru nie moge wrzucic zdjecia jakas podpowiedz20161118_143811.jpg

Edytowane przez Tommy83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja u siebie mam jedna bosch i trzy beru nie moge wrzucic zdjecia jakas podpowiedz

Najpierw zadzwoń i zapytaj czy Twoje auto już było na akcji serwisowej, z tych cewek co masz na aucie ŻADNA nie kwalifikuje się do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak, u mnie w tym tyg na akcji serwisowej wymienione 4 cewki na nówki :) I miałem cewki z roku 2000 z logo audi VW. Zdjęcie cewek kilka postów wyżej. Samochód do audi a4 2001 1.8t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8flgahyz.jpg

Dzwoniłem do Inter-Welm w Bielsku i pani powiedziała że jeśli są niewymieniane na nieoryginalne to jak najbardziej przysługuje mi bezpłatna wymiana.

Edytowane przez DzagaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzagan ściagnij te kostki i wklej tutaj numery każdej cewki z osobna to Ci powiemy czy są do wymiany czy je zostawią jako te dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...