Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ALL 1.8T Akcja Serwisowa AUDI CEWKI


Nosfer

Rekomendowane odpowiedzi

Trwa ale ja się na nią nie łapię, to w sumie chyba dobrze :wink: choć nowe cewki od aso by się przydały:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skad wy wiecie o tej akcji w ogole?

to mnie zastanawia ... :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie jedynie wkurza to, że na polskiej stronie Audi nie ma tej zakladki w pozycji "serwis i akcesoria" tak jakby specjalnie ukryć to przed Polakami aby przypadkiem nie zjeżdżali masowo do polskich ASO sprowadzonymi audicami, bo po co mają obciążać siebie niepotrzebnymi kosztami :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto by było podwiesić temat. Bo info z 2011 roku, akcja nadal trwa (sam dzwoniłem), a niewielu z forumowiczów wie o możliwości sprawdzenia/wymiany cewek w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos zakupil autko z Niemiec stosunkowo niedawno to duze prawdopodobienstwo, ze juz wszystko co bylo objete ta aukcja serwisowa ma juz zrobione, tak jak u mnie ani cewek ani podszybia nic nie trzeba robic poprawiac wymieniac

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja zaliczona 4 cewki wymienione auto umyte i odkurzone serwis Jodko Schiewe Świdnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez akcja zaliczona :wink: pany nawet przeprowadzili akcje z usa na pl i wszystko elegancko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podszybiu to była akcja żeby woda tam nie stala. Gdzieś 2007-2008 była ogłoszona chyba. Mi to zrobili zanim jeszcze kupilem auto, w trakcie przeglądu przed zakupem.

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeonClub • Zobacz wątek - AKCJA SERWISOWA - Wymiana cewek zapłonowych

Poczytajcie i w linku jest napisane ktore tak a ktore nie :)

Moj pasior sie zalicza z 2001 roku ale zostala jedna cekwa ori- 2 dni temu wlasnie mi padla :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie akcja serwisowa na cewki dalej trwa, czy już może jest za późno na wymianę?

Dzwoń do ASO i pytaj, ale to chyba tylko 1.8T dotyczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja cały czas trwa.Ja się dzisiaj właśnie umówiłem na przyszły tydzień na wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłącze się do tematu

Czy da się np. VCDS bądz jakimś innym urządzenie prócz oscyloskopu sprawdzić cewki ?? ich wartość itp, bo nie ma wypadania zapłonu, ale mam podejżenie że któraś zaczyna padac, wymienić 6 bez sensu, a może da się jakoś stwierdzić która zaczyna kuleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wiadomo trwa dalej ? bo wcale nie zaszkodziło by wymienić cewki na nowe :D

Trwa nadal, nic nie kosztuje, a na nowe cewki są 2 lata gwarancji. Pod warunkiem, że wcześniej nikt nie wymieniał cewek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...