Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Policja w sprawie kabla VAG OBD2 - KKL


maniekkkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak ktoś powie dzielnicowemu, że ma kabel to na bank zostanie zatrzymany (kabel oczywiście) do czasu wyjaśnienia postępowania, a zapewniam że to nie będzie szybko.

Więc kabel się popsuł, dawno wyrzucony na śmieci, pies zjadł w całości itp:) I będzie spokój.

Tak jak koledzy pisali wcześniej sprawa jest przeciwko sprzedającemu, jednak dowód w postaci kabla musi zostać zatrzymany w postępowaniu.

PS. Mój dzielnicowy nawet się ucieszył jak powiedziałem, że kabel się rozleciał i już dawno wywalony, bo nie musi pisać protokołu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówią poprzednicy ......... Kabelek mieliście ale się zepsuł...... wyrzuciliście..... a oprogramowanie ?? Jakie oprogramowanie ???? :gwizdanie:

Dzielnicowy zapisze że nie ma i już :cool1:

A tak zostanie zabezpieczony jako dowód a Wy będziecie ciągani jako świadkowie ..... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się o oprogramowanie nawet nie pytali , tylko o kabel. dziś o 17 mam miłe spotkanie z dzielnicowym to się okaże

no chyba,że kabel to klon-wtedy wiadomo :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to są nie "klony"

starsze,np do 312,303,409,208-kabel możesz sobie zrobić sam,ale oprogramowanie jest crackowane-w nowszych już jest kabel klonowany,bo oprogramowanie możesz sobie ściągnąć ze strony producenta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to są nie "klony"

starsze,np do 312,303,409,208-kabel możesz sobie zrobić sam,ale oprogramowanie jest crackowane-w nowszych już jest kabel klonowany,bo oprogramowanie możesz sobie ściągnąć ze strony producenta

z tego co wiem to 312 i 409 też są crackowane, przynajmniej jakiś czas temu były :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a już miałem sobiue kupić kabelek za całe 35 zł ale jak mają mnie póżniej ciągać po komendach itp to chyba sobie daruję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to są nie "klony"

starsze,np do 312,303,409,208-kabel możesz sobie zrobić sam,ale oprogramowanie jest crackowane-w nowszych już jest kabel klonowany,bo oprogramowanie możesz sobie ściągnąć ze strony producenta

z tego co wiem to 312 i 409 też są crackowane, przynajmniej jakiś czas temu były :gwizdanie:

no przecież napisałem :cool1::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a już miałem sobiue kupić kabelek za całe 35 zł ale jak mają mnie póżniej ciągać po komendach itp to chyba sobie daruję

Kupuj :good:

Potem panom powiesz że się zepsuł i wyrzuciłeś ........... a tak wogóle to od początku nie działał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a już miałem sobiue kupić kabelek za całe 35 zł ale jak mają mnie póżniej ciągać po komendach itp to chyba sobie daruję

Kupuj :good:

Potem panom powiesz że się zepsuł i wyrzuciłeś ........... a tak wogóle to od początku nie działał :gwizdanie:

niech kupi poza allegro ;):wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a już miałem sobiue kupić kabelek za całe 35 zł ale jak mają mnie póżniej ciągać po komendach itp to chyba sobie daruję

:decayed:

Kupuj :good:

Potem panom powiesz że się zepsuł i wyrzuciłeś ........... a tak wogóle to od początku nie działał :gwizdanie:

niech kupi poza allegro ;):wink4:

pomyslałem o tym jak już napisałem a nie chciało mi sięusuwać tego inteligentnego pytania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżam kotleta , panowie takie pytanie dalej was męczą wezwaniami na komisariat itp, bo mnie szlak trafia co 3 miesiące wezwanie w tej zakichanej sprawie. Jako ze mało kiedy jestem w miejscu zameldowania to nie mogę czasem odebrać wezwania , to policja mnie odwiedza pytają wiecznie o to samo. Dzisiaj dzwoni jakiś posterunkowy czy kij wie kto ze muszę złożyć wyjaśnienie co zrobiłem z płyta. I znów muszę zasuwać 30km w jedną stronę żeby powiedzieć im 4 raz to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżam kotleta , panowie takie pytanie dalej was męczą wezwaniami na komisariat itp, bo mnie szlak trafia co 3 miesiące wezwanie w tej zakichanej sprawie. Jako ze mało kiedy jestem w miejscu zameldowania to nie mogę czasem odebrać wezwania , to policja mnie odwiedza pytają wiecznie o to samo. Dzisiaj dzwoni jakiś posterunkowy czy kij wie kto ze muszę złożyć wyjaśnienie co zrobiłem z płyta. I znów muszę zasuwać 30km w jedną stronę żeby powiedzieć im 4 raz to samo.

Powiedz im że płytę i kabel po jakimś czasie wywaliłeś do śmieci bo to nie działało albo nie umiałeś tego obsługiwać :decayed: i wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie juz z nimi bujam od jakiegoś roku :) Powiedziałem, że ja nic nie pamietam i tego kabla ani płyt nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre - jak tak będą gonić za te kable to w Polsce będzie najwięcej psów co kable jedzą :):)

policja: - Gdzie masz kabel?

- "Pies zjadł..."

A ty:

- "tez pies zjadł";):)

...

...

No i wtedy będą sprzedawać Pedigree o smaku VAGa:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...