Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie przesadzaj na drzewo to z tym klekotem :naughty:

Opublikowano

jak masz zamiar swapowac dla 40km to daj sobie spokój odłóż hajs na kolejne auto, w twoim przypadku jedyne rozsądne wyjscie to swap na 2,7t, Vka i do tego z potencjałem <- napęd masz własciwy, a co takie 2,8 moze poza dzwiękiem, mocny diesel bedzie siedział na ogonie ciagle :gwizdanie: a takich coraz wiecej, nie mówie tu o AFNach :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Diesel to zawsze diesel ....

Opublikowano

weź ma być V nie jakieś turbo gówno ....STARA PRADAWNA MOC

:polew::kox:

Tak jak Kowi mówił, jedynie tylko 2.7 Bit :wink4:

Opublikowano

Kowi ma rację albo 2.7TT albo zostań przy tym co masz i zbieraj na nowe auto.

Opublikowano

Diesel to zawsze diesel ....

i co z tego że zawsze diesel, przecież nie o tym mowa, ale skoro nie wierzysz w możliwości turbo benzyny to wsadzaj tego 2,8 i czekaj na wsciekłego golfa w tedeiczku, gwarantuje ci że 2,8 po mruczy tylko w czarnej sadzy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Żadnych turbin żadnych ON

tylko czysta moc proste rozumowanie

jak już to rs4 ale to w lotto wygrać muszę :confused4:

Opublikowano

Żadnych turbin żadnych ON

tylko czysta moc proste rozumowanie

jak już to rs4 ale to w lotto wygrać muszę :confused4:

przecież rs to potęga przez turbo, gubisz sie w rozmysłach :wink4: czasy wolnossących siników pod wzgledem mocy skończyły sie juz dawno

Opublikowano
  • Autor

wy tylko o tych wyścigach dla nie których liczy się coś więcej niż wyścig

sam fakt posiadania 2.8 w Benz to już lodżia gały lecą .....

a powiedz ze masz 2.5 tdi nikt się tym nie zainteresuje a powiedz 2.8 Benz porównaj reakcje

[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 20:44_________________________________________________RS tylko ze względu na aluminium i oryginalny wygląd nie ze wzgledu na silnik ;)

Opublikowano

nie przesadzaj na drzewo to z tym klekotem :naughty:

Ten klekot wciągnie 2.8 dolotem :tongue4:

Ja bym jednak inwestował w auto z turbiną, turbo to oszczędność paliwa i dużo większe możliwości.

Nikt nie namawia na diesla ale na turbinę, dlatego napisałem, że gdyby wszyscy tak myśleli to byśmy siedzieli na drzewach.

Nowoczesna motoryzacja to turbo, kompresor a nie wolnossak :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a ten dalej o tych wyścigach ehh

oszczednosc haha tylko w on bo w benz to nie bardzo :cool1:

Opublikowano

Powiesz zwykłemu Polakowi że masz 2.8 w benzynie to się złapie za głowę i powie: Łoj Panie a ile to paaali.

Powiesz mu że masz w TDIku i powie ooo dobry silnik, mało pali.

Taka nasza rzeczywistość.

Ale jak powiesz komuś kto się orientuje w temacie to i tak pomyśli sobie że 2.7 BIT to jest moc.

Tak czy siak jak dla mnie taki swap to gra nie warta świeczki. :rolleyes: Tym bardziej, że silnik bez potencjału. Takie moje zdanie.

:hi:

Opublikowano

a ten dalej o tych wyścigach ehh

oszczednosc haha tylko w on bo w benz to nie bardzo :cool1:

Doczytaj trochę bo tak trochę głupio pisać głupoty we własnym temacie :wink4:

Porównaj ile pali 1.6, 1.8 a 1.8T albo nawet 2.8 a 2.7BiTurbo.

Wolnossak to moc tylko z paliwa, silnik turbodoładowany moc z paliwa i powietrza. [br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 20:51_________________________________________________Prosta matematyka :)

Opublikowano

PS

Mówię o potencjale na rozwijanie. Żeby ktoś źle nie zrozumiał :wink4:

Opublikowano

Żadnych turbin żadnych ON

tylko czysta moc proste rozumowanie

jak już to rs4 ale to w lotto wygrać muszę :confused4:

przecież rs to potęga przez turbo, gubisz sie w rozmysłach :wink4: czasy wolnossących siników pod wzgledem mocy skończyły sie juz dawno

Ferrali, Lambo Nissanki itp itd.. no fakt to nie jedzie i nawet byle TDI to objedzie
Opublikowano

2.8 w towarzystwie moze i robie to wooow ale w przypadku BMW nie audi :gwizdanie: choc szczerze mówiac obydwa szału nie robią :gwizdanie:

Nie spotkałem sie z jakaś super reakcją w stosunku do 2,8, a częstu u nas na lotnisku takie cos przyjeżdza :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wiec mam kolege z forum i ma wlasnei 1.8t i pali mu tyle samno co moj 2.6 tyle samo koni wiec nie mow mi tutaj o matematyce bo teoria a praktyka to roznica ;)

koniec offtopu ;)

Opublikowano

który z was specjaliści mechanicy forumowi wyjmie cały silnik aby wyjąć turbulum w 2.7 BIT jak padnie????? co słucham???

Opublikowano

który z was specjaliści mechanicy forumowi wyjmie cały silnik aby wyjąć turbulum w 2.7 BIT jak padnie????? co słucham???

:polew:

Na pewno nie Ty.

Opublikowano
  • Autor

brak argumentów zastąpić szyda dobry pomysł arni :wallbash: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.