Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] S6 Manual


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

panowie skoro już o tym mowa to jak poznać zewnętrznie że S6 c5 to nie zwykła A6 z silnikiem V8.

wiem że silniki mają inne moce no i co za tym idzie inne kody ale co ze stylizacją zewnętrzną :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadkola poszerzone to na 100%

A6 4.2l chyba też ma poszerzone błotniki jeśli dobrze kojarzę lub amerykańska wersja :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S6 ma tez innego grilla + kratke w zderzaku (podobnie do S4 B6)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadkola poszerzone to na 100%

zwykła A6 V8 też je ma :wink4:

A-rek[/b] s6 ma chyba obwodke wokol oznaczenia 4.2 na pokrywie silnika

A6 też ją ma ale zauważyłem że w A6 ta obwódka jest biała, a w S6 jest czerwona :wink4:

S6 ma tez innego grilla + kratke w zderzaku (podobnie do S4 B6)

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s6 i a6 4.2 maja takie same blotniki ( i rs6 tez )

inny jest przedni grill, listwy na progach z napisem s6 sa tylko w s6 ;), inne zegary ( s6 ma szare i wyskalowane do 300km/h ), kierownica ze znaczkiem s6 ( lub bez jesli ktos ma z multifunkcja tak jak ja ), fotele recaro w standardzie w s6 byly tak samo jak podsufitka alcantara a w a6 4.2 tego nie byl.

silnik jest niby o takiej samej pojemnosci ale jak sie posprawdza etke to jest duzo roznic.

w s6 wystepowal manual a w a6 4.2 nie.

Inny jest rowniez wydech z tego co wiem oraz przedni ( a dokladniej kratki dolne ) i tylny zderzak ( a6 4.2 czesto ma schowane rurki ale tez nie zawsze z tego co widze )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz ja na RS6 czy temat padl?

chyba padl :P

do teraz nie znalazlem zderzaka tyl do sedana a nie chce robic niekompletnego pakietu

wiec ci nie dorownam jesli chodzi o mody w tym aucie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz ja na RS6 czy temat padl?

chyba padl :P

do teraz nie znalazlem zderzaka tyl do sedana a nie chce robic niekompletnego pakietu

wiec ci nie dorownam jesli chodzi o mody w tym aucie ;)

eeee szkoda :)

Mi wszyscy zazdroscili, ze RS6 latam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche szkoda .... moze zdziadzialem ;D

ale jak juz bede mial cos rezac to sprzedam to i kupie cos wiekszego ;) bo mi sie komfort spodobal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak juz bede mial cos rezac to sprzedam to i kupie cos wiekszego ;) bo mi sie komfort spodobal

A8 D3 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak mierzyłeś moc na hamowni lub masz zamiar? Jak jest z tymi silnikami pod względem trzymania mocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak mierzyłeś moc na hamowni lub masz zamiar? Jak jest z tymi silnikami pod względem trzymania mocy?

nie mierzylem i chyba tego nie bede robic. Nie chce sie wkurzac brakujacymi konmi ... bo tutaj jak w kazdej v8 w audi serii nie bedzie napewno :)

dla mnie jedzie wystarczajaco .... dla innych " nie jedzie " mimo ze nie jechali ;). Moja ma maly przebieg i do 2010 byla serwisowana w ASO .... silnik jest naprawde w bardzo dobrym stanie, zreszta jak cale auto i mimo ze jej moze brakowac "kilku" KM to i tak raczej nie zamienie dzwieku v8 na diesla czy czegos z mniejsza iloscia cylindrow. :)

furaśka marzenie- może kiedyś jeszcze kupię sobie v8 w manualu :rolleyes:

zycze tego :good: ja jestem mega zadowolony ... najpierw 1.9tdi w a4, potem 1.8T w tt .... przy ktorym przekonalem sie ze juz nie bede chcial diesla mimo ze z 1.9tdi bylem mega zadowolony ...a teraz s6 v8 .... przy ktorym przekonalem sie ze juz nie chce raczej mniej niz 8 cylindrow mimo ze z 1.8T tez bylem zadowolony. ;)

i tu maly update:

audi bez dekielkow ;) bo ukradli w nocy heh

008oyo.th.jpg 009oov.th.jpg 0010bb.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia robiona na stacji Nevada Center :) Zawsze się tam zatrzymuję na obiad, gdy tylko tamtędy przejeżdżam. Mają też ładne kelnerki. :wink4: Ten SLS to właściciela chyba jest. Przedtem miał CL65 AMG, o ile dobrze pamiętam.

Co do dekielków, to w Polsce wszystko chyba już ukradą. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia robiona na stacji Nevada Center :) Zawsze się tam zatrzymuję na obiad, gdy tylko tamtędy przejeżdżam. Mają też ładne kelnerki. :wink4: Ten SLS to właściciela chyba jest. Przedtem miał CL65 AMG, o ile dobrze pamiętam.

Co do dekielków to w Polsce wszystko chyba już ukradną. :wallbash:

dalej ma cl`a i murcielago ;)

poza kelnerkami maja calkiem dobre obiady :P

[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 13:28_________________________________________________20111009210.th.jpg

podpytalem soolka jaka folie zalozyl na lampy i tez zamowilem folie

czerwona i czerwono-pomaranczowa ( na zdjeciu )

podjechalem do topora wycielismy na szybko kawalek i ja krzywo przykleilem zeby tylko zobaczyc jaki efekt ....

mi sie podoba duzo bardziej niz seria ( nie patrzcie na zalamania folii oraz to ze nie wszedzie przykryla biala czesc klosza )

ale minusy niestety chyba przewazyli i nie nakleilem jej na lampy

a minusy to:

- kierunki swieca na czerwono ( nawet przy folii czerwono-pomaranczowej )

- wsteczyny tez by swiecil na czerwono jakbym go okleil

a majac czerwone kierunki mam niedlugo na bank kontrole i skrobanie folii nie dosc ze z lamp to jeszcze pewnie z przednich szyb ... a tego nie chce bo juz wyjatkowo dlugo jezdze bez skrobania :) wiec chyba nie bede kusic losu ...

a wy co myslicie o wygladzie ?

ktora lampa sie wam bardziej podoba, seria czy oklejona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...