Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Siwa by Malydd 1.9 TDI 131 KM 6-speed Avant...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam...

Po 2 latach jazdy VW Vento (vwVento-Fans.com :wink4: ) przyszła pora na zmiany... Wybór padł na A4 B6 1.9 TDI AVF 6-speed, obojętnie sedan lub avant... Poszukiwania trwały ponad 3 miesiące, aż wreszcie znalazła się... rok 2004 (modelowo 2005), Avant przebieg 148 tyś (udokumentowany i sprawdzony), auto jeździło w salonie Audi i robiło przebiegi głównie po autobanach... :cool1:

Od listopada 2009 jestem jego szczęśliwym posiadaczem... :>

Wyposażenie:

- fotele sportowe kubły + grzane i pompowane lędźwie;

- kierownica wielofunkcja w skórze;

- gałka + mieszek skóra;

- listwy aluminiowe tzw. rybia łuska;

- relingi chrom;

- zestaw głośnomówiący z bluetooth'em;

- zawieszenie 1BE + felgi S-line 17" 7,5 J na oponie 235/45R17 ContiSportContact2;

- szyby elektryczne przód;

- schowek w podłokietniku podświetlany;

- Audi Concert + 10 głośników;

Mody:

- zakup felg stalowych ori Audi 6";

- zakup opon zima NOKIAN WR G2 205/55R16;

- wymiana oleju początkowo na Castrol EDGE 505.01 + filtry MANN, jednak druga zmiana padła na Motul Specific 507.00 + filtry Knecht;

- przyciemnienie szyb tył (folia 35% przepuszczalności światła);

Plany:

- listwy dolne drzwi S4;

- przyciemnienie przednich bocznych szyb;

- zmiana felgi lub mod obecnych;

- zakup opon Vredestein Sessanta 225/45R17 94 Y;

Zdjęcia:

20100408d.th.jpg 20100408001.th.jpg 20100408003.th.jpg

Wnętrze:

dscf0005i.th.jpg dscf0006kz.th.jpg dscf0010ay.th.jpg

Po przyciemnieniu szyb:

dscf0011fj.th.jpg

I fotki ze spotkania vwVento-Fans w EBE:

dscf0033a.th.jpg dscf0107a.th.jpg dscf0204ph.th.jpg

naviaudib.th.jpg

Opublikowano

ładne auto, powodzenia w modach :good: nie myślałeś o 18 calach i RNS-e?

Opublikowano
  • Autor

Co do felg to kwestia przemyślenia...a RNS był w myślach w zimę... umarł jak zacząłem czytać o tym co trzeba zrobić, kieszeń 2DIN itd. :confused4:

Opublikowano

eee tam :) dużo osób przerabiało ten temat :good: powodzenia :hi:

Opublikowano

niezawodny silnik i zadbana w środeczku :naughty: powiedz mi z tego co widzę to Tobie też zawias tył bardziej siedzi od przodu co nie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Zależy jak stoi... :tongue4: na równej nawierzchni jest prawie minimalnie przód wyżej... :mysli:

Opublikowano

ja ostatnio u siebie zakładałem sprężyny 1be i przod jest znacznie wyzej;/

20110312509.jpg

Opublikowano

z tym RNS-E nie jest tak zle jak bys sie zdecydowal a warto

ogolnie fajne autko :good:

Opublikowano

fajna furka, te felgi zawsze mi się podobają :good:

marek_xtr Twój zawias to nie może być 1be i przód i tył za wysoko :no: , sorry za OT

Opublikowano

Piękny samochodzik :good: I bardzo dobry wybór opon zimowych kupiłem takie same w październiku i ani razu nie zawiodły mnie w zimę :)

Opublikowano

Ładne autko :).

marek_xtr Twoje autko stoi jak koza, wymieniałeś same sprężyny czy amory też?

Sory za OT :).

Opublikowano
  • Autor

o hoho co to za OT... :mysli:

Obecnie poszukiwane są listwy S4... są jakieś nie ory (te co ma Glinek) ale jak zobaczyłem jak to wygląda po pomalowaniu w kolor budy to trochę u mnie zapał zakupu tychże list zmalał... a w mat nie było by w klimacie jaki widzę dla siwej... :kwasny:

Opublikowano

no proszę kto temat założył :) dawaj 18 i trochę w dół :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no proszę kto temat założył :) dawaj 18 i trochę w dół :wink4:

Witam witam :hi: 18 może i będzie ale w dół... :cool1:

Opublikowano

Spoko avancik i fajny wypas :good:

Opublikowano

marek_xtr Twój zawias to nie może być 1be i przód i tył za wysoko :no: , sorry za OT

Jak to nie może być jak sam osobiście zmieniałem sprężyny na 1BE dobrane odpowiednio wagowo do mojego auta, a reszta zawiechy pozostała 1BA. Ale dziwnie stoi nie wiem czemu :gwizdanie: :embarrassed:

sorryy za OT, może przenieśmy rozmowę do mojego wątku: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=86076.0

Opublikowano

super autko :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Miała być 18" ale została 17"... szału nie ma... :mysli:

20110416054.th.jpg 20110416050.th.jpg 20110416052.th.jpg 20110416053.th.jpg 20110416051.th.jpg 20110416055.th.jpg 20110416056.th.jpg[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 18:52_________________________________________________Kolejna wymiana olej Motul 5W30 507.00 + zestaw filtrów Knecht (olej, powietrze, paliwo, kabina z węglem)

Nie udało się włączyć trybu skandynawskiego... po aktywacji VAG'iem zapalały się pozycje po przekręceniu kluczyka w stacyjce... :confused4:

Zmieniłem język na angielski (US) również w obsłudze telefonu.

Opublikowano

oj nie gadaj wygląda fajnie. Ten model felg podoba mi się bardzoo :):evil:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Witam,

Dzisiaj zakupiłem oryginalne klocki hamulcowe na przód OEM 4b0698151j... po otwarciu opakowania okazało się, że są firmy TEXTAR... Miał ktoś do czynienia z tą firmą... Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.