Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No jak nie da to U.S.A.

Opublikowano

co do samego filtra to szału nie robi, ot bawełna, złe nie jest ale są lepsze, może sam filtr podmienisz :mysli: rura fajnie się prezenci, plastik czy stal?

Opublikowano
  • Autor

Wykresiki:

malinowy%252540gmail.com%2525202.jpg

malinowy%252540gmail.com.jpg

Opublikowano

jest git ;D jak sie jezdzi ??

Opublikowano
  • Autor

jest git ;D jak sie jezdzi ??

Ono nie jeździ. Ono napier*ala :)

A tak na serio to dzisiaj na suchym na prawde niesamowicie.

Wczoraj jak wracałem od Witka w deszczu to ESP paliło się prawie non stop :decayed:

Opublikowano
Ono nie jeździ. Ono napier*ala smiley

Weź sie odpie ..... co ? :decayed:

Kreski git :):good:

Opublikowano
  • Autor
Ono nie jeździ. Ono napier*ala smiley

Weź sie odpie ..... co ? :decayed:

:polew:

Opublikowano

jest git ;D jak sie jezdzi ??

Ono nie jeździ. Ono napier*ala :)

A tak na serio to dzisiaj na suchym na prawde niesamowicie.

Wczoraj jak wracałem od Witka w deszczu to ESP paliło się prawie non stop :decayed:

to już czas zmienić gumy na lepsze... jak to ładnie ktoś powiedział:

"z samochodem jest jak z dziwką, bez dobrej gumy nie pojedziesz" :polew: :polew:

zrób tak jak w RS3 ;) (mimo że quatrro) to z przodu ma 235 a z tył 225

Opublikowano

Wynik bardzo fajny. Cieszę się :good:

Opublikowano
Ono nie jeździ. Ono napier*ala smiley

Weź sie odpie ..... co ? :decayed:

:polew: :polew: :polew:

wynik :kox:

Opublikowano

Malik weź podaj na PW nr rej żebym wiedział z kim się nie próbować na trasie jak się spotkamy :gwizdanie:

Opublikowano

Malik weź podaj na PW nr rej żebym wiedział z kim się nie próbować na trasie jak się spotkamy :gwizdanie:

W0 MAL1K :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Malik weź podaj na PW nr rej żebym wiedział z kim się nie próbować na trasie jak się spotkamy :gwizdanie:

F1 RACIN

:decayed:

Opublikowano

serie miałeś nieco słabszą od mojej, tylko jak by się tu pozbyć 300kg nadwagi.. odetne tył i dach i będzie :kox:

napewno fajnie się przemieszcza :good:

to i tak furka do lansu, to brak awd nie przeszkadza, bo w deszczu i śniegu stoi sobie w garażu :wink4:

Opublikowano
Ono nie jeździ. Ono napier*ala smiley

Weź sie odpie ..... co ? :decayed:

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Malik nie myślałeś żeby zamiast tego gotowego dolutu zrobić power rurę z kwasu i filtr gąbkowy ?

Opublikowano

pięknie to musi gonić - nie same konie mnie zachwycają a raczej stosunek ps/100kg masy :good:

Opublikowano
  • Autor
Ono nie jeździ. Ono napier*ala smiley

Weź sie odpie ..... co ? :decayed:

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Malik nie myślałeś żeby zamiast tego gotowego dolutu zrobić power rurę z kwasu i filtr gąbkowy ?

To co zamówiłem to dedykowane rozwiązanie do tego konkretnego silnika. Ma nawet miejsce na zainstalowanie fabrycznej przepływki. Na razie zobaczę jak to sie będzie sprawować. Jeśli będę miał zastrzeżenia to wtedy pomyślę o innych rozwiązaniach.

Opublikowano

To co zamówiłem to dedykowane rozwiązanie do tego konkretnego silnika. Ma nawet miejsce na zainstalowanie fabrycznej przepływki. Na razie zobaczę jak to sie będzie sprawować. Jeśli będę miał zastrzeżenia to wtedy pomyślę o innych rozwiązaniach.

w przypadku power rury tez mozna założyć ori przepływke (łącznik i 4 objemki) :wink4:

A jak ci ładnie bedzie puszczać powietrze w dolot , baby beda sp***dalać z chodnika w krzaki :good::kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

w przypadku power rury tez mozna założyć ori przepływke (łącznik i 4 objemki) :wink4:

Niestety w tym silniku sprawa jest problematyczna. Wiele elementów stanowi inegralną część osłony silnika (filtr powietrza oraz przepływka). Nie da się tego ot tak przełożyć do jakiejś rury :)

Opublikowano

w przypadku power rury tez mozna założyć ori przepływke (łącznik i 4 objemki) :wink4:

Niestety w tym silniku sprawa jest problematyczna. Wiele elementów stanowi inegralną część osłony silnika (filtr powietrza oraz przepływka). Nie da się tego ot tak przełożyć do jakiejś rury :)

nie mozna wydłubać jakoś przepływki stamtąd ??? :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.