Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Moja Czerwona Perła ;)


Gouda

Rekomendowane odpowiedzi

kolego ciężki samochód zrobiłeś z tej A4!! każdy ma swój gust ale lepiej by wyglądała jak byś szedł w kierunku ospojlerowania z S4 lub RS4 :) ps. masz za małe kółka-min. 17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie rzecz biorac to zapewne robi wrazenie...popieram kolegow zbyt bojowo audika teraz wyglada...niczym auta z FAST & FURIOUS...i tak jak koledzy pisza ja bardziej nastawilbym sie na RS / S line...moze to i ciekawie wyglada ale do :a4fan: chyba raczej nie pasuje...najbardziej negatywnie jestem nastawiony na spojler na klapie :thumbdown: jedyne co moze byc to listwa przedluzajaca klape...

Ja Twoja niunie widze w opakowaniu od RS i gleba...FELGE tez bym zmienil

pozdrawiam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pięknie ładnie :) wsadź tam jeszcze jakiegoś 450 konnego potwora i design będzie pasował do silnika :polew:

a Tak serio każdy ma swój gust :)

ps. chętnie kupię od Ciebie lampy przednie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerost formy nad trescia ....

silnik 1.6 i tona dodatkowych spojelrow ... to nie dla mnie

bardziej mi to podchodzi niestety pod jakas calibre 2.0 115KM LPG :|

dobrze chociaz ze tylne i przednie lampki sie uchowaly w serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne oświetlenie :th:

Ale reszta to tak jak chłopaki mówią, zdjąć i powrócić do serii :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zakonczy chlopak pobyt tu na 1 poscie:)

chyba sie podlamal lekko '-))))

buggy, posciagaj te spojlery i bedzie dobrze - serio serio

Nie mozna kazdemu slodzic ;] Malo kto tutaj lubi taki tuning - nie pasuje to do audi a4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies ladne BBS 17` troszke zglebic jak juz tak chcesz zostawic... ale szczerze mowiac tez mi zbytnio sie nie podoba... fura typowo lanserska... za duzo tego wszystkiego nie pasuje to do a4 tak mozesz zrobic calibre jak napisal zreszta u gory nowak_zg naprzyklad ale nie a4... zdecydowanie przedni zderzak odpada... no i spojler z tylu tez... bo jak tyl wyglada to nie widac... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe...wlozyc silnik 450 konny i wtedy bedzie pasowalo...a jak ktos tak jak np 99% tego forum przerabia furke na ala rs badz s to jakie macie motory ?? tez 450 konne...fakt ze nie kazdemu moze sie podobac taki tuning ale na Boga...w kazdym poscie piszecie to samo ludzie !!...gleba, fela, swiatelka po lifcie, kierunki na biale...nudne to sie robi...dzieki temu wszystkie auta sa robione na jedno kopyto...ehh, wesolych swiat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak bmw 316 z naklejka M-Power i mlody zbik za kierownica ostatnio za taka jechalem nie dalo rady zeby zjechal ciagnal do konca na lewym a za nim niebieska chmura. Tak samo jest z ta :a4fan: widzisz w lusterku wstecznym zjezdzasz widzisz jak cie wyprzedza jakis potwor a pozniej tylko :polew: . Sory ale takie moje zdanie za duzo plastiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zakonczy chlopak pobyt tu na 1 poscie:)

chyba sie podlamal lekko '-))))

buggy, posciagaj te spojlery i bedzie dobrze - serio serio

Nie mozna kazdemu slodzic ;] Malo kto tutaj lubi taki tuning - nie pasuje to do audi a4.

dlatego kazdego potencjalnego kupca A4 powinno sie posadzic w malym pomieszczeniu i karmic przez 24h/dobe filmami i zdjeciami RS-ow

po takiej kuracji nikomu nie przyjdzie do glowy pakowac plastikow na auto '-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz nawet nie chodzi oto ze takie "wiekie" zderzaki nie pasuja do a4 ale ten egzemplaz wogole stylizacyjnie sie calkiem rozni i wydaje sie doczepiony strasznie na sile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego wczesniej napisalem do wlasciciela zeby pozdejmowal spojlery '-)

poza tym ten silnik... ja jeszcze rozumiem ze ktos moze obudowac auto lekko na styl F&F

ale pod maska to musi byc wtedy z 200 kuni

inaczej nie ma uzasadnienia na doczepianie roznych ustrojstw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze moze straszyc maluchy na wiosce :kox: ale wlasciciel decyduje co zobic z autem i najwazniejsze ze jemu sie to podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...