Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Moja Czerwona Perła ;)


Gouda

Rekomendowane odpowiedzi

To może ja napiszę, że auto wygląda na zadbane, chociaż stylizowane na Evo jednak to rzecz gustu, więc zderzaki, spojlery, powinny podobać się tylko użytkownikowi i to wystarczy. O tyle co do zderzaków można iść na kompromis, to polecam zdjęcie spojlera i założenie dedykowanego dla A4, do tego obniżenie i większe kółka, przyciemniania szyb do czerwonego auta jednak nie polecam. Ps. fajne te światła :audi: Przynajmniej jest to coś oryginalnego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe...wlozyc silnik 450 konny i wtedy bedzie pasowalo...a jak ktos tak jak np 99% tego forum przerabia furke na ala rs badz s to jakie macie motory ?? tez 450 konne...fakt ze nie kazdemu moze sie podobac taki tuning ale na Boga...w kazdym poscie piszecie to samo ludzie !!...gleba, fela, swiatelka po lifcie, kierunki na biale...nudne to sie robi...dzieki temu wszystkie auta sa robione na jedno kopyto...ehh, wesolych swiat:)

a co mamy pisac skoro tylko tak a4 wyglada ladnie ... po prostu te auto potrzebuje gleby, ladnych swiatel i tyle i felgi ( zderzaczki S jak ktos ma to dodaja smaku )

mozna zrobic wlasnie wg mnie ladnie a4 albo na elegancko dyskretnie chromem i felgi MAM

albo mozna zrobic na ciemno tak jak ja ....

innej opcji nie widze a tym bardziej takie jak tu kolega przedstawil

tuning ala Calibra, Golf III i Bmw 3 e36 ....

a z tym silnikiem chodzi o to ze przy takim silniku.... mozna by bylo przyknac oko na te spojlery bo mogloby to byc podyktowane lepsza przyczepnoscia i aerodynamika auta...

a tak niech mi nikt nie mowi ze przy 1.6 .... te spojelery cos pomoga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg z pojemnosci nie ma sie co nabijac :thumbdown:w swoim TDI masz o 10 kucy wiecej niz kolega w 1.6 - to nie jest chyba temat do

tak mam 10 km wiecej dokladnie to 19.3 KM wiecej mam .... ale nie mam tony spojlerow

i sie nie nabijam tylko wyrazilem swoja opinie na temat tego auta ( bo po to jest te forum )

bo chyba nie bardzo rozumiesz moja wypowiedz ... nie nabijam sie z pojemnosci tylko z tych spojlerow ( ciekawi mnie po co one sa ) .....

widzisz skoro wg ciebie moj poprzedni post jest zartem i kpina z kolegi auta ... to ja nie wiem co tu mamy pisac ? ... ze super auto itd itp ?

skoro mi sie nie podoba to to napisalem ... tak jak i wielu innych

nie robie juz tu OT

chcesz to odpisz mi na priv

a dla przypomnienia xxxWIELKIxxx dla ciebie:

"Wrzucajac foty swojego auta zgadzacie sie na ocene jego wygladu, utrzymania, wersji przez innych uzytkownikow. Nie zawsze beda to opine pozytywne -

jedni wola LPG, inni tylko na benzynie, jeszcze inni uwielbiaja diesle*, sedany/avanty, biale/czerowne/czarne/zielone, jedni serie, inni daleko idacy tuning, ...Sa gusta i gusciki, a o gustach sie nie dyskutuje.

*cytat Requiem do Audi cz1 ver1.4-final by Baskecior" <- cytat z regulaminu forum i dzialu moja A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem że właśnie tak stuningowane Audi podoba się mi, czyli właścicielowi. I tuning miał być agresywny takie było założenie tego przedsięwzięcia. Reszcie świata podoba się "gleba, fela, światełka po lifcie, kierunki na białe" a mnie podoba się mocne ospojlerowanie. I nie zgodzę się z opinią że A4 tylko zrobiona na S czy RS jest ładna jest to subiektywny i skrajnie ograniczony pogląd. Ja chciałem żeby autko się wyróżniało pośród milionów tak samo wyglądających A4 i uważam że osiągnąłem zamierzony cel. A założę się że gdyby 20 samochodów z tego forum zrobionych na eSki stanęło obok siebie to wyglądało by to nudnie i na pewno nikt by nawet ich nie zauważył. Poza tym ile można oglądać to samo... W przyszłym roku zamierzam kupić S4 B5 i do niej z pewnością przełożę całe ospojlerowanie. I jak chcecie mieć grile, zderzaki, fele itd. od S-ki to sobie tą eSke kupcie. Szerokości, przyczepności i żeby wszyscy z tego forum kupili sobie S4, to takie noworoczne życzenie

P.S. i nie jestem fanem zespołu "Boy's" ani techno z całym szacunkiem dla osób, które uwielbiają słuchać takowych przy rozkręconym na max radyjku i z opuszczonymi szybami (jacy wy jesteście wtedy męscy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak chcecie mieć grile, zderzaki, fele itd. od S-ki to sobie tą eSke kupcie.

a mnie podoba się mocne ospojlerowanie.

To ja powiem tak:

Jak lubisz taki styl to kup sobie w przyszlym roku Evo.

Koniec OT

Twoje auto, Tobie sie ma podobac nie nam. Kazdy ma swoj gust. Moja rada: wymaluj ta czarna listwe drzwiowa.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsumie buggysmart masz racje, tobie sie to powinno podobac :) co ja bym ew zmienil to pomalowal ramke grilla na czarno bo ten chrom nie pasuje do zderzaka i tak jak ykk napisal ta listwe pomalowal na czerwono... pozatym wieksze fele i szybki sciemnic ale pewnie sam o tym myslisz :) mam nadzieje ze przez te wczesniejsze uwagi nie zraziles sie do tego forum :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm tuning agresywny , skrajność agresji w audi to tylko oryginalne podzespoły . Powiecie , nudzi jak zwykle , ale tak jest , to tej marce przystoi jak ktoś nie wie , albo wcisnęli mu g...o to przykre . Czym charakteryzuje się marka :audi: ... czystością stylu , prostotą , powściągliwością , zresztą kupiłeś chyba wiesz po co ... Chłopie doświadczaj tego co zrobili koledzy z Ingolstadt i zostaw to w spokoju , naprawdę bez osobistych wycieczek , zaufaj fabryce ... :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku zamierzam kupić S4 B5 i do niej z pewnością przełożę całe ospojlerowanie

O nie! prosze cie nie rob tego![br]Dopisany: 28 Grudzień 2007, 11:14 _________________________________________________A Jak tak bardzo lubisz wyrozniac sie z tlumu to zmien marke! Lub idz do jakiejs PROFESJONALNEJ firmy ktora to wszystko spasuje i wtedy taki tuning bedzie wygladac ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Wam sie to auto nie podoba , a non stop komentujecie!! dajcie sobie spokój :rant: :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako właściciel auta pozdrawiam wszystkich konserwatystów i liberałów. Dziękuję za słowa miłe jak i te krytyczne. Niezależnie jednak od tego jaki kto lubi styl, pozdrawiam wszystkich kierowców. Życzę również szczęśliwego nowego roku i pomyślności tak wielkiej żeby nas wszystkich było stać na R8. Szerokości na drodze życiowej i asfaltowej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety :thumbdown:

warnwarn.gifPost z polotem - naprawde. Chyba nie miales czasu przeczytac regulaminu dzialu!!!

[br]Dopisany: 28 Grudzień 2007, 23:59 _________________________________________________przepraszam za zbyt pojechany post ;( po prostu takie cos nie pasuje mi do :audi: ale to tylko moje skromne zdanie i przepraszam jesli kogos uraziłem :hi:

bardziej chodzilo o ten pkt regulaminu

W watkach wypowiadamy sie tylko i wylacznie merytorycznie. Za posty typu "piekna, sliczna, wypas, emotki, szkoda ze nie avant, szkoda, ze nie sedan, sliczny kolor, super wnetrze" oraz innego typu "spam" beda bezwzglednie dawane ostrzezenia.

[Murzyn]

jako ze jestes swiezy zdejme kropke, ale poczytaj dokladniej regulamin i popatrz jakie zasady panuja na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje, nie pasuje, kazdy ma prawo zrobic ze swoim audi co chce..buggy ma fajna audiczke po II lifcie i to on decyduje jak ona ma wygladac. mimo iz w ogole nie jestem zwolennikiem tunningo optycznego (poza felgami) musze przyznac ze nowe zderzaki sa zalozone starannie i dobrze dopasowane do karoseri (rowne szczeliny) :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...