Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana operatora GSM - zachowanie starego numeru.


Gość krzychuzzz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzychuzzz

Witam

Czy ktoś przerabiał ten temat?

Nie chodzi mi o opisywanie krok po kroku gdzie trzeba pójść i co zalatwić.

Chodzi mi bardziej o to że słyszałem opinie że są jakieś niedopracowania jeśli chodzi o oprogramowanie które ma tym sterować tzn. podobno są problemy z łączeniem z tym numerem i że to nie bangla tak jak powinno.

Czy ktoś z was ma jakie doświadczenie w tej materii?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierz w bajki.

Jeżeli numer da się przenieść, to masz zero problemu.

Swojego czasu jak chciałem przenieść numer z Orange do Ery to uzyskałem info, że nie każdy numer da się przenieść.

Ale to był jedyny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, że nie powinienes sie martwic...

Moja byla F-ma byla wieloletnim klientem Ery, ale ze wzgledu na jej potencjal pare miesiecy temu rozpoczeto na nowo negocjacje jesli chodzi o nr. w korporacji.

Era niestety sie nie popisala, takze zmienili operatora na Orange, i tak WSZYSTKIE dotychczasowe nr.zostaly aachowane i przeniesione do nowego Operatora bez najmniejszych problemów.

Wszystko hula jak nalezy juz piaty miesiac :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega przeniósł numer z Heyah do Play Abonament i nie ma problemu z połączeniami i smsami.

Ale to przejście z pre-paid na abonament, chodzi mi właśnie o zmianę operatora ale chcę zostać na pre-paid

Szybciej i łatwiej niż post-paid

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pre-paid jest latwo jak chcesz zmienic na abonament.. przez drobne niedoaptrzenie w ustawie niemozna przenosic nr prepaid pomiedzy prepaidowymi systemami (chyba ze sie cos zmienilo od keidy nie pracuje w erze) bo jakis madrala w ustawie napisal ze operatorzy maja zagwarantowac ABONENTOM moznliwosc zachowania nr... chodzilo o uzytkownikow tel, a firmy sie wypieraja ze uzytkownik pre-paida to eni abonent i tyle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...