Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Moja Audiczka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moja Audiczka:

:a4fan:BYŁO:

fe9600e26d6e3f73m.jpg

OBECNIE:

7398fc01503a9790med.jpg

c939d3ae46d180bemed.jpg

757586e403c7782dmed.jpg

88fceadf2118dabf.html

I tak... jeśli chodzi o zewnątrz to:

-przednie światła black DEPO:good: fdf62e11aeb77414m.jpg

-tylnie lampy DEPO:good: eac4c6ca4d60d191m.jpg

-przyciemnić szyby (wszystkie boczne i tylnią)

-pomalowanie dokładki tylniego zderzaka:good:aef2c00d0ca1838am.jpg

-zderzak przód po II-lifcie z pomalowaną dokładką7e4253134b3b9972m.jpg

-dokładki progowe

-koncówke wydechu :good:c2313824bcfd895am.jpg Z DRUGIEJ STRONY TEŻ DOSPAWAM TAKĄ RURKE:naughty:

-Podszybie polift :ok2:29668d8985a4ef31m.jpg

-spoiler/lotka (JEST... CZEKA NA WIOSNE I MALOWANIE:))

-GRIL :good:ef6d50e03bdda034m.jpg

- ALUSY maluje na czarno... (kupiłem wentylki z logo Audi :naughty:884f120066c0b9adm.jpg

-Polerka całej Niuni:thumbup1:

-GWINT SuperSport 3e77ebae54e727ccm.jpg

Wewnątrz:

-kratki z podświetleniem :good:

-ramki chromowe na zegary :good:695333bbd3d8664am.jpg

-czarno czerwona gałke od biegów z czerwonym podświetleniem i czarno-czerwonym mieszkiem :good:

-obszycie w skóre kierownicy i ręcznego:good:67c30beb557f01dem.jpg3c7480ca4a7a6372m.jpg

-daszki z podświetleniem

-Led jako światełko:thumbup1:a81ab5849e0cb497m.jpg

JAK COŚ JESZCZE WYMYŚLE TO NAPISZE I JAK ZROBIE TO POKAZE:)

23f821564ef62f3cmed.jpgcd28ad0c9c2e515bmed.jpg

Opublikowano

Moja Audiczka:)

03042011069.jpg

kupie radio PIONEER DEH-2300UB z czerwonym podświetleniem:) fajną gałke biegów

03042011070.jpg

+ srebne ringi nazegary i pokrowiec na kierownice z czerwonymi dodatkami

03042011071.jpg

+jakieś ładne lampy, ładny spoiler, i jakaś ładna końcówka tłumika.

03042011072.jpg

03042011074.jpg

wczoraj maloałem zaciski, alu moze być:)

07032011061.jpg

+ANGEL EYES+SOCZEWKA BLACK.

a tak dodatkowo to jeszcze kupie jakiś fajny sprzęt (tuba,zmachol), białe boczne migacze,

CO SĄDZICIE:)??

07032011060.jpg

nie kupuj pokrowca na kiere... :no:

nie kupuj żadnych ładnych lamp i spojlera - teraz jest ok :no:

nie kupuj endżel szajsu - bo to nie E36 bi em dablju :no:

kup dywaniki welurowe... :good:

kup lampy przednie zespolone II lift... :good:

i będzie GIT :decayed:

i daj więcej zdjęć z zewnątrz

Opublikowano

:hi:

te zdjecia to koszmar jakis :thumbdown:

robiles je pod slonce i tak naprawde to nic nie widac dokladnie :thumbdown:

do tego te opisy pod nimi co bys kupil :facepalm:

daj porządne foty środka i z zewnątrz

zmontuj jakis konkret opis co masz z wyposazenia a potem daj planowane mody i ogarnij swoj wątek na nowo bo ten nie zacheca do ogladania i komentowania twojego autka :thumbdown:

BTW witamy kolejnego uzytkownika :a4fan: w klubie i fajnie ze nam pokazales swoja niunke :good:

Opublikowano

dywaniki bym wywalil wyglada to jak wiejski tuning a ogólnie to ładna sztuka :hi:

Opublikowano

jak wyżej ;)

Opublikowano

co do anglel eyes to odradzam mam i polecam lampki z FL-a :kox:sam na takie zmieniam:) :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor

dlaczego odradzasz anglel eyes?

Opublikowano

Robert zastanów się zanim zrobisz coś dwa razy ,i wydasz kasę , zmień na depo zespolone lampki , jest dużo zamienników tego typu, 2 lift- nie kupuj angelsów ,ponieważ po krótkim czasie będziesz żałował,one z pozoru wydaja się ładne ale na początku! Ja kupiłem i po 2 miesiącach zaczęły mi strasznie parować , soczewki zaczęły drgać , także nie polecam , co do autka ładne - na kierownice nie zakładaj pokrowców bo to było modne w latach 80tych . ewentualnie skora perforowana ,obszycie, lub zwykła, spoiler-zapomnij :sick3: -bo audi straci urok - i dywaniki jak najszybciej Aut - to nie ten styl i marka !! zobacz batalion może się czegoś nauczysz !!

I pójdziesz odpowiednim krokiem !!

mniej więcej coś takiego! :wink4:

http://allegro.pl/nowe-reflektory-audi-a4-99-01-h7-h7-l-p-tyc-komple-i1539140643.html

pozdrawiam :a4fan:

Opublikowano

moze nie odnosnie :audi: ale tych niektorych planow:

...pokrowiec na kierownice z czerwonymi dodatkami :doh1:

...ładny spoiler :nabijasie:

...+ANGEL EYES+SOCZEWKA BLACK :bicz:

...i te dywaniki :facepalm:

CO SĄDZICIE:)??... sadze ze audi bardzo ladna i zweryfikuj mody, bo jak zrobisz takie "przeszczepy" w niej jak piszesz to bedzie lipa :shocked:

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Na Batalion go :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano

Żartowałem :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

wiem :polew:

Opublikowano

jak Ci się nie podoba Twoja 3ramienna kiera to może się z kimś zamień na taką, do której będzie pasował ten pokrowiec :cool1: i zdejmij z fisa ramkę, zegarki lepiej wtedy wyglądają

Ps,

mylę się czy tylne zderzaki RS4 do limuzyn nie istnieją w B5 :co: bo to były tylko avanty

Opublikowano

Karin24 nie mylisz sie ....

Nawet jak by byly to dziwne polaczenie z przodu polift a z tylu rs4 ....

Te czerwono czarne dodatki we wnetrzu jak dla mnie kupa .... lepiej czarne wygladaja :good:

czytalem ze chcesz do batalionu wiec działaj dzialaj bo dluga droga przed toba

Opublikowano

-zderzak tył RS4 rs4 tylko kombi a ty masz sedana :polew:

-zderzak przód po II-lifcie

-dokładki progowe

na co ci z tylu zderzak rs4 z avanta :polew: a przod po lifcie to sie kupy nie trzymie zaloz progi z calibry i bedzie git

:polew: :polew: :polew::wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: kup se cinquecento lepiej

Opublikowano
  • Autor

jak Ci się nie podoba Twoja 3ramienna kiera to może się z kimś zamień na taką, do której będzie pasował ten pokrowiec :cool1: i zdejmij z fisa ramkę, zegarki lepiej wtedy wyglądają

Ps,

mylę się czy tylne zderzaki RS4 do limuzyn nie istnieją w B5 :co: bo to były tylko avanty

kiera mi sie podoba tylko była troche poscierana i chciałem na jakiś czas to zakryc dopoki nie dam do obszycia i kupiłem pokrowiec. Z tym zderzakiem dobra sorry pomyliłem sie (pewnie miałem na myśli przedni) no ale dobra mój błąd :wallbash:

Karin24 nie mylisz sie ....

Nawet jak by byly to dziwne polaczenie z przodu polift a z tylu rs4 ....

Te czerwono czarne dodatki we wnetrzu jak dla mnie kupa .... lepiej czarne wygladaja :good:

czytalem ze chcesz do batalionu wiec działaj dzialaj bo dluga droga przed toba

wiem ze długa ale zamierzam przez nią przejśc :good:

-zderzak tył RS4 rs4 tylko kombi a ty masz sedana :polew:

-zderzak przód po II-lifcie

-dokładki progowe

na co ci z tylu zderzak rs4 z avanta :polew: a przod po lifcie to sie kupy nie trzymie zaloz progi z calibry i bedzie git

:polew: :polew: :polew::wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: kup se cinquecento lepiej

kwestje zderzaka juz wyjaśniłem przedni załoze po 2gim lifcie bo tak chce. progi jeszcze sie zastanawiam bo prawie co dziennie widze b5 z dokładkami progów ale nie wiem czy to orginalne. Cinquecento fajne autko tylko do sexu troche nie wygodne (kolezanka miała) wiec zostane przy mojej A4.

A tak ogólnie rzecz biorąc Kocham AUDI podobnie jak Wy koledzy i mimo tego ze macie ze mnie :polew: to i tak bede sie starał o B5B!!!

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

z takim podejsciem masz szanse :hi:

Opublikowano
  • Autor

z takim podejsciem masz szanse :hi:

:hi::good:

Opublikowano

-zderzak tył RS4 rs4 tylko kombi a ty masz sedana :polew:

Dla chcącego nic trudnego.. Chyba że kolego nie widziałeś jak rezają zderzaki RSowe do sedanów... Zresztą z tego co się orientuję to Medik reza coś takiego. Także daleko nie trzeba szukać. :gwizdanie:

na co ci z tylu zderzak rs4 z avanta :polew: a przod po lifcie to sie kupy nie trzymie zaloz progi z calibry i bedzie git

:polew: :polew: :polew::wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: kup se cinquecento lepiej

Jeżeli taką ma koncepcje to niech tak robi. Nie rozumiem skąd ten śmiech. :wallbash:

Chłopak chce coś rezać, zarejestrował się na forum i zamiast dać mu wskazówki to spotyka się z taką reakcją :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.