Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki Bartek za wskazówki :good: Jak dam buta na postoju to mi nawet na analogu spada :polew: i tak do 60st.

Co do mojej zawiechy to padła końcówka drążka i jeden górny wahacz. Powinienem urwać jaja z korzeniami temu mechaniorowi. Zmarnowałem długi weekend. Zaziębiłem się w kanale i wymieniłem ori zawieche na jakiś szwabski szit. Kurna a ja u niego serwisuję kilka aut firmowych. Naciągacz jeden... Niech zapomni, że jakąś furę u niego postawię. Jakby co to na obywatelskiej ma serwis obok przyciemniania szyb. Między torami.

Z Wahlerem się zastanawiam. Na forum i tak straszą, że to badziewie. Ale ASO to montuje przeca.

Jakby co to się odezwę o ten termostat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to nawet nie mam tyle czasu że coś zainstalować kurde naprawde ale umówiony kanał dla auta w piątek o 9 na montaż buczałki :D:D:D

powiedzcie mi czy jest możliwość zamontowania filtru stożkowego ?Bo znajomy zamontował do volvo i mu się nie przyjoł czy coś takiego fakt faktem montował to u blacharza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi czy jest możliwość zamontowania filtru stożkowego ?Bo znajomy zamontował do volvo i mu się nie przyjoł czy coś takiego fakt faktem montował to u blacharza :D

Możliwość jest , tylko po co :decayed: On Ci nic nie da tak naprawdę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Kamil na takim stożku mogą spaść osiągi motorowni

No to jak nic nie da, jak jednak będzie zmiana :kox:

Poza tym buczeć będzie i do audi z taki czymś? : :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mówicie żeby stożka nie kłaść po prostu ?

a tłumik to musze zmienić bo nie lubię jak tak cicho silnik pracuje :P

na spoty mogę wkładać te zaślepki żeby Wam nie buczało :P

ja jeszcze tatusiowego brzucha nie mam :D:D:D nie no żarty :D:D:D

myślę że tłumik mu nie zaszkodzi a osiągów nie powinien osłabić oczywiście nie uważam że tłumik lub stożek z auta zrobi rakietę jak niektórzy więc nie zakładam wydechu dla wzmocnienia auta tylko ze względów akustycznych po prostu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytnij tylko kata i zobaczysz różnice nie tylko w elastyce :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale wtedy jest dźwięk rzęcha a nie tłumika nowego własnie no tłumiki sportowe też nie są przecież drogie nie przesadzajmy...

pozatym będzie wyglądał ładniej :D

Nie no Bartki nie posądzałem Was o robienie dziur w tłumikach :P

Przecież w dieslu sportowy tłumik nie będzie Ci buczał.Jak już się chcesz bawić to wywalaj kata :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil czemu nie kupiłeś benzyny na turbinie albo V-ki? Dodawanie bajerów, które są przeznaczone do katowania benzyniaków nie ma sensu w dieslu. To jest auto ekonomiczne do spokojnej jazdy. Jak go wkręcisz na obroty, żeby ci ten tłumik wył?

Fajnie, że nie masz brzucha tatusiowego, ale jak ja się bawiłem w takie rzeczy, to nie kupowałem diesla :>

Ps. Jak instalowaliście ETKA to bazy wrzucaliście na dysk? 30min mi się to instaluje i mam cały czas 0% :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zakładaj. Wiem, że to dla młodziaka fajny bajer, ale uwierz mi, że też przeszkadza. Jazda z takim czymś na wakacje przyprawiała o ból głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zakładam :P ale ja chce taki z takim wkładem że jak w trase się jedzie to się wkłada i nie dudni juz :P

domyślam się że dla Was to może głupota no ale jak się ma 20 lat to się robi głupie rzeczy hehe :D[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 12:00_________________________________________________dobra Panowie poczytałem conieco w necie o tym i podobno nie ma żadnej różnicy czy to benzyna czy diesel pozatym że diesla sie nei wkręca tak wysoko...

a właśnie do ilu wkręcać swoje?bo nie wiem czy dobrze wogóle jezdże dobrze takim samochodem bo wkręcam tylko do 2 tys. tka gdzieś usłyszałem poprostu i tak jeżdże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 2tys to ci ten tłumik nie wiele pobuczy :polew: Poweiwdziałbym, ze sobie pomruczy trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek a ile to trwało u ciebie? U mnie już prawie godzina mija i 0%. Widzę, że on z dvd ładuje rysunki, bo .tif jakieś lecą. Ciekawe czy za tydzień skończy? :>

Poza tym mam jakąś taką wersję, że nie mogę ani katalogu wybrać do instalacji, ani co chcę instalować. Wali mi skodę, seata i vw przy okazji. 3GB tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...