Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zarejestrowałem się na forum passata i już załuje. Tragedia tam jest :naughty: :naughty: po 1 nic się nie można dowiedzieć, a jak zobaczyłem te ich paski B3 po tjunigu :shocked: :shocked: :shocked::no: :no: :no: :no:

Sam chciałeś Paska, to teraz cierp :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Do paska nic nie mam :wink4: :wink4: fajny jest, miejsca 5 razy więcej niż w A4 :decayed:

Ja w A4 B5 miejsca dla siebie za kierownicą też mam w pytę, a ilość miejsca na pozostałych siedzeniach średnio mnie interesuje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

przyznaję rację. ja mam najwygodniej w b6 a reszta mnie g.... obchodzi :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rezane, rezane i wyrezane

rozrządzik nowiutki aż miło się jedzie :naughty: :naughty: :dance: :dance: :dance: :dance:

20110331085.jpg

20110331084.jpg

Dzięki DJ :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:good: :good: :good: :good: :good: :good:

A to w B6 1.9 TDi da się rozrząd zrobić bez zdejmowania przodu? :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

a ja jutro zaczynam robic prawko :dance:

Opublikowano

przecież zdjęty jest :polew: ale da się bez zdejmowania :wink4:

Opublikowano

przecież zdjęty jest :polew: ale da się bez zdejmowania :wink4:

wystarczy mieć chińskie ręce :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

przecież zdjęty jest :polew: ale da się bez zdejmowania :wink4:

No niby tak, ale w B5 to trzeba cały zdjąć, chłodnice na bok i dopiero, a tu widzę, że wszystko na miejscu, a paska jeszcze nie ma, no chyba, że zdjęcie robili PO założeniu chłodnic i pasa przedniego.

Opublikowano

17 cali to do seicento w bagażnik się zmieści :tongue4:

Opublikowano

A nie, sorry, teraz na drugiej focie dopiero zauważyłem, że pas też jest odkręcony i "wisi"

Kur...., ta jeb... robota przy kompie już mi pada na wzrok :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

przecież zdjęty jest :polew: ale da się bez zdejmowania :wink4:

No niby tak, ale w B5 to trzeba cały zdjąć, chłodnice na bok i dopiero, a tu widzę, że wszystko na miejscu, a paska jeszcze nie ma, no chyba, że zdjęcie robili PO założeniu chłodnic i pasa przedniego.

Pas jest odsunięty do przodu :wink4:

Opublikowano

a i jak ktoś ma wymagania co do lapka to jest oferta

: Panasonic Toughbook CF-29 specjalne notebooki

za 1,500zł[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 22:11_________________________________________________

A nie, sorry, teraz na drugiej focie dopiero zauważyłem, że pas też jest odkręcony i "wisi"

Kur...., ta jeb... robota przy kompie już mi pada na wzrok :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

w domu towarzyskim nie ma kompów kimi a więc nie ściemniaj :polew: :polew:

Opublikowano

przecież zdjęty jest :polew: ale da się bez zdejmowania :wink4:

No niby tak, ale w B5 to trzeba cały zdjąć, chłodnice na bok i dopiero, a tu widzę, że wszystko na miejscu, a paska jeszcze nie ma, no chyba, że zdjęcie robili PO założeniu chłodnic i pasa przedniego.

Pas jest odsunięty do przodu :wink4:

No dokładnie to napisałem chwilę przed Tobą. :embarrassed:

[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 22:12_________________________________________________

a i jak ktoś ma wymagania co do lapka to jest oferta

: Panasonic Toughbook CF-29 specjalne notebooki

za 1,500zł[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 22:11_________________________________________________

A nie, sorry, teraz na drugiej focie dopiero zauważyłem, że pas też jest odkręcony i "wisi"

Kur...., ta jeb... robota przy kompie już mi pada na wzrok :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

w domu towarzyskim nie ma kompów kimi a więc nie ściemniaj :polew: :polew:

Ehhh, gdyby tak było naprawdę.... :confused4:

Mówię Wam, cztery lata za klawiaturą i sflaczałem jak stary dziadek. :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

przecież zdjęty jest :polew: ale da się bez zdejmowania :wink4:

eee chyba sie nie da :)

Uwaga - podczas pisania wysłano 8 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

:shocked: :shocked: :shocked::kwasny:

Opublikowano

dobra ja spiprzam spac bo juz dzisiaj nie mam mocy narka :hi:

Opublikowano

nq. ja też lecę bo jutro trochę załatwiania :kwasny: Polska biurokracja jest do k**wy nędzy przej.... :kwasny::wallbash:

Opublikowano

a się żeście rozpisali dziś. Kimi na siłownie jak sflaczałeś albo jakis basenik czy coś

Opublikowano

a się żeście rozpisali dziś. Kimi na siłownie jak sflaczałeś albo jakis basenik czy coś

Po pierwsze primo: trzeba mieć na to czas, a ja go nie mam :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Po drugie primo: nie rozbieram się w miejscach publicznych, gdyż mój widok mógłby spowodować u postronnych obserwatorów śmierć w wyniku nagłego ataku śmiechu, a nie chcę iść siedzieć, więc wszelkie siłownie i baseny odpadają :thumbdown:

Opublikowano

przecież zdjęty jest :polew: ale da się bez zdejmowania :wink4:

eee chyba sie nie da :)

Uwaga - podczas pisania wysłano 8 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

:shocked: :shocked: :shocked::kwasny:

da się bo ja miałem tak wymieniany :wink4:

Opublikowano

Witam pytałem czy w niedziele bedzie ktos w stane zrobić logi.Pytaliście co jest nie tak,wjęc jak to w tdi ,poczytałem i wychodzi, że zaworek N75 ale chciał bym sie dokładniej dowiedzieć

Opublikowano

Witam pytałem czy w niedziele bedzie ktos w stane zrobić logi.Pytaliście co jest nie tak,wjęc jak to w tdi ,poczytałem i wychodzi, że zaworek N75 ale chciał bym sie dokładniej dowiedzieć

Przyjedź w niedzielę, będziemy myśleć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.