Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

zarejestrowałem się na forum passata i już załuje. Tragedia tam jest :naughty: :naughty: po 1 nic się nie można dowiedzieć, a jak zobaczyłem te ich paski B3 po tjunigu :shocked: :shocked: :shocked::no: :no: :no: :no:

Sam chciałeś Paska, to teraz cierp :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Do paska nic nie mam :wink4: :wink4: fajny jest, miejsca 5 razy więcej niż w A4 :decayed:

Ja w A4 B5 miejsca dla siebie za kierownicą też mam w pytę, a ilość miejsca na pozostałych siedzeniach średnio mnie interesuje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

przyznaję rację. ja mam najwygodniej w b6 a reszta mnie g.... obchodzi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Rezane, rezane i wyrezane

rozrządzik nowiutki aż miło się jedzie :naughty: :naughty: :dance: :dance: :dance: :dance:

20110331085.jpg

20110331084.jpg

Dzięki DJ :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:good: :good: :good: :good: :good: :good:

A to w B6 1.9 TDi da się rozrząd zrobić bez zdejmowania przodu? :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież zdjęty jest :polew: ale da się bez zdejmowania :wink4:

wystarczy mieć chińskie ręce :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież zdjęty jest :polew: ale da się bez zdejmowania :wink4:

No niby tak, ale w B5 to trzeba cały zdjąć, chłodnice na bok i dopiero, a tu widzę, że wszystko na miejscu, a paska jeszcze nie ma, no chyba, że zdjęcie robili PO założeniu chłodnic i pasa przedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie, sorry, teraz na drugiej focie dopiero zauważyłem, że pas też jest odkręcony i "wisi"

Kur...., ta jeb... robota przy kompie już mi pada na wzrok :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież zdjęty jest :polew: ale da się bez zdejmowania :wink4:

No niby tak, ale w B5 to trzeba cały zdjąć, chłodnice na bok i dopiero, a tu widzę, że wszystko na miejscu, a paska jeszcze nie ma, no chyba, że zdjęcie robili PO założeniu chłodnic i pasa przedniego.

Pas jest odsunięty do przodu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jak ktoś ma wymagania co do lapka to jest oferta

: Panasonic Toughbook CF-29 specjalne notebooki

za 1,500zł[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 22:11_________________________________________________

A nie, sorry, teraz na drugiej focie dopiero zauważyłem, że pas też jest odkręcony i "wisi"

Kur...., ta jeb... robota przy kompie już mi pada na wzrok :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

w domu towarzyskim nie ma kompów kimi a więc nie ściemniaj :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież zdjęty jest :polew: ale da się bez zdejmowania :wink4:

No niby tak, ale w B5 to trzeba cały zdjąć, chłodnice na bok i dopiero, a tu widzę, że wszystko na miejscu, a paska jeszcze nie ma, no chyba, że zdjęcie robili PO założeniu chłodnic i pasa przedniego.

Pas jest odsunięty do przodu :wink4:

No dokładnie to napisałem chwilę przed Tobą. :embarrassed:

[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 22:12_________________________________________________

a i jak ktoś ma wymagania co do lapka to jest oferta

: Panasonic Toughbook CF-29 specjalne notebooki

za 1,500zł[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 22:11_________________________________________________

A nie, sorry, teraz na drugiej focie dopiero zauważyłem, że pas też jest odkręcony i "wisi"

Kur...., ta jeb... robota przy kompie już mi pada na wzrok :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

w domu towarzyskim nie ma kompów kimi a więc nie ściemniaj :polew: :polew:

Ehhh, gdyby tak było naprawdę.... :confused4:

Mówię Wam, cztery lata za klawiaturą i sflaczałem jak stary dziadek. :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież zdjęty jest :polew: ale da się bez zdejmowania :wink4:

eee chyba sie nie da :)

Uwaga - podczas pisania wysłano 8 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

:shocked: :shocked: :shocked::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ja spiprzam spac bo juz dzisiaj nie mam mocy narka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nq. ja też lecę bo jutro trochę załatwiania :kwasny: Polska biurokracja jest do k**wy nędzy przej.... :kwasny::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a się żeście rozpisali dziś. Kimi na siłownie jak sflaczałeś albo jakis basenik czy coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a się żeście rozpisali dziś. Kimi na siłownie jak sflaczałeś albo jakis basenik czy coś

Po pierwsze primo: trzeba mieć na to czas, a ja go nie mam :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Po drugie primo: nie rozbieram się w miejscach publicznych, gdyż mój widok mógłby spowodować u postronnych obserwatorów śmierć w wyniku nagłego ataku śmiechu, a nie chcę iść siedzieć, więc wszelkie siłownie i baseny odpadają :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież zdjęty jest :polew: ale da się bez zdejmowania :wink4:

eee chyba sie nie da :)

Uwaga - podczas pisania wysłano 8 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

:shocked: :shocked: :shocked::kwasny:

da się bo ja miałem tak wymieniany :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pytałem czy w niedziele bedzie ktos w stane zrobić logi.Pytaliście co jest nie tak,wjęc jak to w tdi ,poczytałem i wychodzi, że zaworek N75 ale chciał bym sie dokładniej dowiedzieć

Przyjedź w niedzielę, będziemy myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...