Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Wsio się ogarnie. Wcześniej, czy później, ale sukcesywnie :wink4:

potrzebuje wyjeb@c EGR i furmana wchodzi mi w tryb awaryjny, bartek mówił że przeładowywuje turbo. generalnie, aż wstyd się przyzna ale nie mam do kogo auta wstawic z tymi rzeczami. dałoby radę coś z tym zrobic? :mysli:

pogadam jeszcze z lukasera on cos mowil o jakims swoim znajomym to zawsze byłoby bliżej :wink4: narazie poszukuję kogoś kto by się tym zajął

u mnie bylo to samo :) do tego spitalal i nadal spitala mi plyn chlodniczy przez zbiorniczek od spodu przez ten kanalik :) yhhh

i jaka była tego przyczyna? :mysli:

Wsio się ogarnie. Wcześniej, czy później, ale sukcesywnie :wink4:

potrzebuje wyjeb@c EGR i furmana wchodzi mi w tryb awaryjny, bartek mówił że przeładowywuje turbo. generalnie, aż wstyd się przyzna ale nie mam do kogo auta wstawic z tymi rzeczami. dałoby radę coś z tym zrobic? :mysli:

pogadam jeszcze z lukasera on cos mowil o jakims swoim znajomym to zawsze byłoby bliżej :wink4: narazie poszukuję kogoś kto by się tym zajął

a czy w tryb awaryjny nie wchodzi przez zapchany EGR?

nie mam pojęcia czemu wchodzi w tryb awaryjny

:vaglogi:

zawsze chciałem to zrobić :polew:

nie mam takiej możliwości bo nie mam kabelka, a poza tym dynamicznych nawet nie potrafię zrobic :thumbdown:

Kimi a czego Ty szukałeś pod słowem "baleron"? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 09:08_________________________________________________a jeśli podjadę do Was znowu na spota to zabaczcie również mój egr? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi: siema bandziorki

seba, fotki z grilla super :good:

tylko coś nie postarałeś się i nie podrasowałeś Bukowiny, wiem,wiem, że to dużo czasu potrzeba i na pewno będzie taka Twoja odpowiedź :decayed:

nom :( ponad 500 zdjec wszystkich wczoraj je ogarnialem do prawie 1 :) ale spoko moze systematycznie bede je rasowal :)

zaczne od tych z grila :) a tymczasem wstawilem info odnosnie koszulek na gadzety nasze :) [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 09:26_________________________________________________

Kimi link=topic=22268.msg2318613#msg2318613 date=1301952982]

http://www.google.pl/search?q=baleron&hl=pl&safe=off&prmd=ivns&source=lnms&tbm=isch&ei=0zmaTfjjM4PVsgaoyaCxCA&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CBcQ_AUoAQ&biw=1280&bih=664

...i zobaczcie trzecią fotkę

:blink: :blink: :blink: :blink:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kimi a czego Ty szukałeś pod słowem "baleron"? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 09:08_________________________________________________a jeśli podjadę do Was znowu na spota to zabaczcie również mój egr? :decayed

Kimi dolaczam sie do pytania ??? :D:D:D :mysli:

Szamek wpadaj w niedziele porownamy :P EGRy :D:polew::decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy i nie tylko to :D

:good:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 09:30_________________________________________________Seba a co tam porównywac? chyba kogo bardziej zapieprzony :decayed:

najchętniej to bym to dziadostwo wyjeb@# z auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już wkładaj zaślepke i po zawodach :tongue4:

a nie trzeba go przez VAG'a jakoś wyłączyć? :mysli:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 09:37_________________________________________________

DJ ma wywalony :)

to muszę z nim w niedziele pogadac i podpytac co i jak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już wkładaj zaślepke i po zawodach :tongue4:

a nie trzeba go przez VAG'a jakoś wyłączyć? :mysli:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 09:37_________________________________________________

DJ ma wywalony :)

to muszę z nim w niedziele pogadac i podpytac co i jak :wink4:

nie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...