Spociki Łódzkie

Seba_LDZ

Z ciekawostek to powiem Wam że też do działu sprzdam nie mogę nic dzisiaj wstawić, a nie raz już z niego korazystaŁem :embarrassed:

po ostatnich wałkach przez sprzedających na forum zapewne próg wiadomości napisanych w technicznych poszedł sporo wyżej i to dlatego :wink4:

Siemka :hi:

Jakie macie plany na niedziele?

Real, Malinka, czy coś inego? :mysli:

wybierasz się? :kox:

• Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Seba_LDZ

• klysek

• bartek1605

• Kimi

Top użytkownicy w tym temacie

a jakie walki byly ?? ja nic nie wiem :gwizdanie:

http://www.youtube.com/watch?v=830S9ER_KJQ&feature=player_embedded#at=218[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 08:58_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/34333/The_Best_of_TwisterNederland_

słyszałeś o użytkowniku 312MC?

dwóch kolejnych szło w jego ślady: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=193803.0 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=197613.msg2327148#msg2327148 :gwizdanie:

wszędzie się takie dziadostwo znajdzie :thumbdown:

dokładnie, ale może teraz zarząd zrobi jakąś czarną listę w dziale sprzedam, aby unikać takich sytuacji

Siemano Bandziory :hi: :hi: :hi: :hi:

No to fajnie :good:

A tak z ciekawości posiada ktoś z forumowiczów z Łodzi A4 B5 1,8 Turbo? Bo chciałbym przed zakupem zrobić małe zapoznanie przed zakupem :wink4:

Witamy nowego Kolegę :hi: :hi: :hi: :hi:

Jedyne 1.8T to furka marcindlug'a, ale od razu mogę zdradzić, że nie jest to "zwykłe" 1.8T :D :D :D

Pomijając jedno S4, to jest to najmocniejsza fura u nas w tej chwili.

O frekwencję na spotach się martwić nie musisz, spotykamy się regularnie co tydzień, rzadko kiedy jest mniej niż 8-10 furaczy, czasem organizujemy też różne "party" :kox: :kox: :kox:

Zresztą, galerie mówią same za siebie :decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 20:44_________________________________________________

hmm oile dobrze pamietam to nei jest 1,8 ale bez turbo :)

b7 Pantona jest z turbinka :P

A 1.8 bez turbo to u nas pod dostatkiem :D - moja Ada, B4rt4s'a i Kfiat'a

Dwa 1.6 B5, dwa 2.0 TFSI B7, reszta klekoty :polew: :polew: :polew: :polew:

I już po spocie z kolegą marcindlug, któremu bardzo dziękuje za zapoznanie się z 1,8T - naprawdę ma wielką wiedzę na temat tych samochodów :good: Jak byłem przekonany do tego auta na 100% to teraz jeszcze bardziej go pożądam :naughty:

Jak pozwolicie to może wpadnę na spota może w niedzielę - chętnie zobaczę też inne A4 z forum i posłucham waszych wrażeń z użytkowania :good: O ile mnie wpuścicie mym "francuskim parchem" :decayed:

siemano :hi:

nowy banerek z nowoczesnym logo :good: lasencja tez :good:

heheheh