Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie kurde, śnieg pada :blink: :blink: :blink:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Właśnie kurde, śnieg pada :blink: :blink: :blink:

w ldz pada? :mysli:

Opublikowano

Właśnie kurde, śnieg pada :blink: :blink: :blink:

w ldz pada? :mysli:

No już nie, ale padał śnieg :blink:

Opublikowano
  • Autor

i co jakies plany ?? :) bo bede mial niespodzianke na wieczor ;) taki maly przedsmak ok 30 sekundowy teaser :D

Opublikowano

oj snieg sypal ladnie :confused4:

to spot aktualny ?

Opublikowano

i co jakies plany ?? :) bo bede mial niespodzianke na wieczor ;) taki maly przedsmak ok 30 sekundowy teaser :D

:naughty: :naughty: :naughty::decayed: :decayed: :decayed::good: :good: :good:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 18:58_________________________________________________

oj snieg sypal ladnie :confused4:

to spot aktualny ?

chyba na 20.00 na Manufakturę :mysli:

Opublikowano

qrde, nie jadę...pogoda butelkowa, kierowcy brak, to się szykuję na sobotę;]

Opublikowano
  • Autor

no to co Bartku PYK ??? :D bo wlasnie ide po drugiego drinola :D

Opublikowano

no to co Bartku PYK ??? :D bo wlasnie ide po drugiego drinola :D

dajta już spokój :heat: :heat: :heat: :heat:

Opublikowano

Zakładam kalosze i śmigam,chyba, że plany w związku z pogodą się zmieniły ?

Opublikowano

Sebastyjonie, chętnie, ale muszę najpierw zaproponować tacie, żeby nie było, że sam piję;p Za jakiś kwadrans;]

Opublikowano

Hejka Panowie, jestem tu nowy i chętnie bym odwiedził jakiś spocik, zaprezentował swojego avancika no i posłuchał co w nim poprawić :)

Opublikowano

witamy!seba-PYK!!! XD

Opublikowano
  • Autor

siemka :D Tomek i Michal :D

witamy w naszych skromnych progach :D

Tomek fpyte avatar :naughty: :naughty: :naughty:

Bartek PYYYYYYYYYYYYK

zaraz zapodaje kure na grillllllllllllllla :D a no i teaser sie wyrenderowal :P musze zlukac :D[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 20:08_________________________________________________i co nikogo nie ma tak ???

wszyscy wybyli ?? czyli jednak jakas kawka czy piwko wieczorne polecialo :D

jak bedziecie dajcie znac to moze zapodam link do pierwszej zajawki filmu :P cale 28 sekund :D

Opublikowano

no panowie ogarnąłem się trochę i już nawet małego, odwiedzamy na noworodkach, je i śpi :good: :>

żona po cesarce dziś stawiała już pierwsze kroki, powolne, bardzo bolące ale poszliśmy na karmienie :)

http://cuts.pl/kanulec jest galeria "Nasz potomek" zapraszam do oglądania kilku fotek przyszłego Audi maniaka :)

Opublikowano
  • Autor

no panowie ogarnąłem się trochę i już nawet małego, odwiedzamy na noworodkach, je i śpi :good: :>

żona po cesarce dziś stawiała już pierwsze kroki, powolne, bardzo bolące ale poszliśmy na karmienie :)

http://cuts.pl/kanulec jest galeria "Nasz potomek" zapraszam do oglądania kilku fotek przyszłego Audi maniaka :)

elegancko tatus jak sie patrzy :D:good: :good: :good: :good: :good:

jeszcze graz gratki brachu :D :D :D trzeba bedzie to uczcic :D

Opublikowano

[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 20:08_________________________________________________i co nikogo nie ma tak ???

wszyscy wybyli ?? czyli jednak jakas kawka czy piwko wieczorne polecialo :D

jak bedziecie dajcie znac to moze zapodam link do pierwszej zajawki filmu :P cale 28 sekund :D

Ja jestem bo wczoraj posiedziałem przy otwartym oknie do prawie rana i mnie kuwa przewiało... normalnie nie mogę szyją ruszać... masakra jakaś... :confused4:

Sebek zapodaj zajawę filmiku!!! :decayed:

[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 21:39_________________________________________________

no panowie ogarnąłem się trochę i już nawet małego, odwiedzamy na noworodkach, je i śpi :good: :>

żona po cesarce dziś stawiała już pierwsze kroki, powolne, bardzo bolące ale poszliśmy na karmienie :)

http://cuts.pl/kanulec jest galeria "Nasz potomek" zapraszam do oglądania kilku fotek przyszłego Audi maniaka :)

klasa.... hehehee... maluszek za***isty!!! :>

Opublikowano
  • Autor

no juz dorenderuje bo zrobilem mala poprawke :) takze jeszcze chwilka :)

z tymi rejestracjami to Ci powiem ze bedzie duuuuuuzo jebania :/

moze po prostu zmontuje to tak zeby bylo dobrze a rejestracje zostana ?? :/

Opublikowano

no juz dorenderuje bo zrobilem mala poprawke :) takze jeszcze chwilka :)

z tymi rejestracjami to Ci powiem ze bedzie duuuuuuzo jebania :/

moze po prostu zmontuje to tak zeby bylo dobrze a rejestracje zostana ?? :/

nom tablice niech już zostaną bo będziesz montował ten filmik jeszcze kilka miesięcy... :cool1: może tylko postaraj się wyciąć/przysłonić w tych ujęciach, gdzie się DJ ściga z Kimim i jest reszta ze startu wspólnego co by się jakaś łajza nie przyjebała.... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nom dokladnie tam ich nie bedzie [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 21:54_________________________________________________nastepnym razem trzeba bedzie zrobic jakies zaslepki na numery i tyle kartki jakies albo cokolwiek innego i po sprawie tak bedzie wygodniej :) [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 21:56_________________________________________________juz czuje jakie dostane zjebki za teaser :D ze nic nie ma ze muza c**jowa :D albo jej brak :D i wogole hyhyhyyhy no ale nie dogodze wszystkim na raz :P

w kazdym razie ogladajcie z dzwiekiem :D jest go tyle ze hoooo hooooooo :D:P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.