Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

ta niedzwiedz jest w pyte sa tam chyba 3 :D

no i Kimi widzial bar mleczny z prlu :D aka Rusalka :D

hehehe spoko krotko ale zawsze :)

kolego

Witam mógłby ktoś dla mnie sprawdzić tego Golfika :evil:

http://otomoto.pl/volkswagen-golf-golf-v-gti-dsg-15tkm-C19193426.html

albo sie myle albo widze tego golfa juz od ponad roku do sprzedania ale moge sie mylic choc jest

dosc charakterystyczny ja nie pomoge osobicie bo nie mam o tym kompletnie pojecia

ale daje info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

to jak jedzie to ma na - ?

bo widzisz moj drogi - jak zdejmiesz noge z gazu zeby np zmienic bieg to w kolektorze ssacym wytwarza sie podcisnienie czyli ujemny boost :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wieciera :hi:

skończyłem nierówną walkę z amorami w moim bolidzie :heat:

namęczyłem się troszkę ale różnica w prowadzeniu ogromna jutro biorę się za wymianę wahacza

a dziś jeszcze bronka PYKnę i do wyrka :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak jedzie to ma na - ?

bo widzisz moj drogi - jak zdejmiesz noge z gazu zeby np zmienic bieg to w kolektorze ssacym wytwarza sie podcisnienie czyli ujemny boost :)

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Musiałeś? Ale musiałeś? Teraz nie będę mógł zasnąć :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 22:12_________________________________________________

Seba, no misie pyły w pytkę, a ten bar... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

I te talerzyki z niebieską obwódką i pewnie jeszcze miały napis "Konsumy" - pamiętacie takie naczynia? :D :D :D :D[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 22:13_________________________________________________

chriss, no mnie też czekają amorki z tyłu, bo lewy padł całkowicie, a prawy trzyma się ostatkiem sił :disgust: :disgust: :disgust:

A na dziurach buja jak na pełnomorskim statku :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w sedanie ale w avancie to jest trochę pierdolenia przy wym amorków

aha no i standardowo jeden zatrzask upierdolony :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe a jak jak chcecie poczuc prl to bar mleczny rusalka na starej pradze sie poleca :D

;)

dziwie sie ze nie ma jeszcze tego gwozdzia na srodku ktory trzyma lancuch do kotrego sa przypiete lyzki na koncach

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe a jak jak chcecie poczuc prl to bar mleczny rusalka na starej pradze sie poleca :D

;)

dziwie sie ze nie ma jeszcze tego gwozdzia na srodku ktory trzyma lancuch do kotrego sa przypiete lyzki na koncach

:polew: :polew: :polew:

:D

a są aluminiowe sztućce i talerze przykręcone do stolika takie jak w misiu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji Panton namierzony na Lutomierskiej przy Klonowej ok. 19:30 :naughty: :naughty: :naughty:

kurde normalnie jesteście jak wywiad CBA lub ABW.... gdzie się człowiek nie ruszy to już wszystko wiedzą... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

Siemanko Bandziory :decayed: :decayed: :decayed:

BTW

Nie wiem jak tam stoicie z kaską ale jak by ktoś chciał to..... :slina: :slina: :slina: jeden z nie wielu który mi się "widzi"

Kimi zapewne pamięta co to za furacz :cool1: :cool1: :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=207181.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema siema :D

Mario jaki dzis dzien tygodnia ?? :polew: :polew: :polew:

:wink4:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 06:34_________________________________________________kurde a ta b8 bym kupil tylko tej koncowy mi brakuje tych 2 tysi kurde moze opusci ...

:polew::decayed::naughty:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 06:36_________________________________________________hmm albo musze swoja pogonic za 200 tyś hmmm :mysli: :mysli: :mysli:

http://moto.wp.pl/gid,13466884,title,Volkswagen-Passat-CC-od-KBR-Motorsport,galeriazdjecie.html

mnie sie podoba :D[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 06:49_________________________________________________eee jak nikt ze mna nie gada to sobie ide :confused4:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 06:49_________________________________________________no bo co tu bede tak sam siedzial[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 06:50_________________________________________________a to jeszcze zapodam i lece

21763.jpg

[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 06:57_________________________________________________ee to spadam :P pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

mario, pamietam pamiętam, w BT stała zaraz na brzegu tego parkingu, gdzie ja i bartek1605 mieliśmy auta. No furacz na żywca miażdży, to fakt :good: :good: :good: :good:

rkwon, Kate jest w pytkę, tylko trochę smutna :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba na tym zdjeciu mowisz ?? bo tak to ona wcale smutna nie jest :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rkwon, Kate jest w pytkę, tylko trochę smutna :D :D :D

czeka by ją rozweselić :sexinbed::D

witajcie z rana :hi:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 08:34_________________________________________________btw jakby tak zeswapować sobie to cudo do A4

http://moto.wp.pl/kat,89554,title,Nowe-TDI-od-Audi,wid,13467034,wiadomosc.html?ticaid=1c6af :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...