Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:bry:

Panowie, mam takie małe pytanie odnośnie rozrządu - co ile go wymieniać ?

Dodatkowo powiem że mam naklejkę pod maską , że rozrząd był wymieniany w 2006 roku przy 103000 km

aktualnie mam 154000~km , a na owej naklejce pisze że wymieniać co 120000 , a z kolei słyszałem

że wymienia się pierwszy raz po 100000 a potem co 60k , więc jak to jest , czy mogę sobie spokojnie jeździć ,

czy się szykować na wymianę , i dodatkowo ile to może kosztować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

hmmm nie znam sie oczywiscie ale wydaje mi sie ze powininees sie mocno zebrac do wymiany ja slyszalem ze ok 100 000 i wymiana

nawet jak masz 120 000 napisane to i tak juz zrobiles 150 000 takze jak na moje to wymiana czym predzej[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 13:52_________________________________________________aaa dobra zle skumalem nie przejechales 154 000 tylko masz na liczniku :) ok tyle ze to malo prawdopodobne z tym rocznikiem :P:D

[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 13:53_________________________________________________lepiej bys zrobil jakbys sobie vin sprawdzil chyba wtedy bys wiedzial jak byla serwisonaa w jakim roku ile miales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniaj i już, następną wymiane za ~70k max 90

cena rozrządu do ADP jest śmieszna i z wymianą nie ma żadnego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba

na spotach byłem 3 razy :decayed:

teraz mam więcej czasu więc będę przyjezdzał regularnie

Bartek

Dzięki wielkie :)

No to się zabiorę za to na dniach jakoś

aha , i na tym rozrządzie który mam teraz mogę bez problemu jeszcze trochę

pojeździć , czy lepiej ograniczyć jazdę do minimum ? , pytam bo jutro jadę do

łęczycy i nie chciałbym żadnej przykrej niespodzianki po drodze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah!!! Dj'owi udało się ogarnąć wreszcie emulator zmieniarki;D Po dwudniowych bólach i problemach z programatorem, odpowiednim wsadem procesora, etc, nareszcie mam działający układ;D Jak ktoś będzie chętny, to zapraszam:) Cena takiego emulatorka na allegro to aktualnie 85-89zł + wysyłka, u mnie będzie ok. połowę taniej dla klubu :wink4: 2 dni wojowałem, ale w końcu - działa. Tym bardziej się wkurzałem, że układ jest banalny - jak się okazuje - nie aż tak bardzo :> Dzisiaj już wycieczki do elektronicznego nie robię, ale jak będą chętni, to coś pomyślimy :> Victoria :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Panowie, mam takie małe pytanie odnośnie rozrządu - co ile go wymieniać ?

Dodatkowo powiem że mam naklejkę pod maską , że rozrząd był wymieniany w 2006 roku przy 103000 km

aktualnie mam 154000~km , a na owej naklejce pisze że wymieniać co 120000 , a z kolei słyszałem

że wymienia się pierwszy raz po 100000 a potem co 60k , więc jak to jest , czy mogę sobie spokojnie jeździć ,

czy się szykować na wymianę , i dodatkowo ile to może kosztować ?

przebieg przebiegiem ale pozostaje jeszcze jedna kwestia - wiek. ja zostalem nauczony ze rozrzad wymienia sie albo po przejechaniu okreslonego dystansu albo co 5 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Panowie, mam takie małe pytanie odnośnie rozrządu - co ile go wymieniać ?

Dodatkowo powiem że mam naklejkę pod maską , że rozrząd był wymieniany w 2006 roku przy 103000 km

aktualnie mam 154000~km , a na owej naklejce pisze że wymieniać co 120000 , a z kolei słyszałem

że wymienia się pierwszy raz po 100000 a potem co 60k , więc jak to jest , czy mogę sobie spokojnie jeździć ,

czy się szykować na wymianę , i dodatkowo ile to może kosztować ?

Mam ten sam silniczek w swojej niuni :D

Jeśli chodzi o części to ja zabuliłem nie całe 350zł za komplecik

Co do silnika i jego wytrzymałości Silniki ADP nadrabiają niezawodnością brak mocy, Jest to silniczek bezkolizyjny nawet jak ci pasek strzeli to nie będzie regulacji zaworów czy czegoś mocno kosztownego. po prostu hol na warsztat i nowy rozrząd.

A i nie masz pompy wody na rozrządzie tak że taniej bo ja zakupiłem jeszcze pompę wody, bo nie wiedziałem że nie jest na rozrządzie. :P:mysli::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin

No to akurat mamy 5 lat od zmiany , no i dodatkowo jest 50k przejechane na nim więc trzeba go wymienić

Wito

350zł ? , to nie tak dużo , tzn. myślałem że to będzie kosztować koło 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wito

350zł ? , to nie tak dużo , tzn. myślałem że to będzie kosztować koło 600

Odlicz od tego pompę wody która kosztowała która kosztowała 137 zł jak wcześniej pisałem nie jest konieczna jej wymiana.Właśnie wykopałem rachunek za rozrząd.

Dokładna cena to 327 zł.

to za paski 2 i rolkę napinacza zapłacisz koło 200zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pompe wody to chyba sie powinno wymienic przy rozrzadzie co ??

mhm :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...