Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

oo wlasnie dobrze gada :D

sie nie przywitasz nie nic tylko nie bij :P w zebro ?? :P albo do avanta :D:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie drobne dojście z hurtowni 4Cars na zawieszkę kompletną na przód do naszych samochodzików firmy TRW za około 950-980 zł

Był by może ktoś zainteresowany ?? Jeśli tak to priv.

Im nas więcej będzie tym taniej wyjdzie, bo pójdzie hurtowo:D :cool1: :cool1: :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie drobne dojście z hurtowni 4Cars na zawieszkę kompletną na przód do naszych samochodzików firmy TRW za około 950-980 zł

Był by może ktoś zainteresowany ?? Jeśli tak to priv.

Im nas więcej będzie tym taniej wyjdzie, bo pójdzie hurtowo:D :cool1: :cool1: :rolleyes:

Rouville :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Łodzi polecacie założyć instalacje gazową?! Słyszałem dobre opinie o NAGAZ Stefanowski. Zakładał tam może ktoś!?

drogo ale z tego co slyszalem to wiedza co robia :) niestety nie polece ci zadnego gazownika ktory zrobi dobrze i tanio

Mario jest tez u niego dwumas ale mozna zalozyc jednomas bedzie mniej problemowy aczkolwiek slyszalem opisnie ze moze telepac autem

tak czy siak ja zalozylem dwumas do siebie :)

w silniku poprzecznym dwumas jest potrzebny natomiast we wzdluznym juz mniej. z racji tego ze gdzies trzeba generowac koszty to ksiegowi z audi postanowili wrzucic dwumas do wzdluznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

marcindlug, w warsztacie jest wątek o wymianie kratek na te z anglika, z tego co kojarzę, jak go przeglądałem, to tak, boczne trzeba rzeźbić, dlatego zestawy podświetlanych kratek od wersji z kierownicą po lewej stronie są wyraźnie droższe, bo pasują P&P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skasujesz pięć ostatnich znaków wypowiedzi, to pogadamy :tongue4: Szamkowóz ma już skręconą skrzynię z jednomasem+prawie nowym sprzęgłem, przeswapowaną klimę (na szczęście stara łapa pasuje do AVF'a) i niedługo będzie do tego wszystkiego miał silnik pod maską:D Szaleństwo... A teraz DJ idzie odpocząć i spać;)

DJ widzę że zapieprzasz z robotą :decayed: :decayed: :decayed:

:hi:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 12:22_________________________________________________

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

marcindlug, w warsztacie jest wątek o wymianie kratek na te z anglika, z tego co kojarzę, jak go przeglądałem, to tak, boczne trzeba rzeźbić, dlatego zestawy podświetlanych kratek od wersji z kierownicą po lewej stronie są wyraźnie droższe, bo pasują P&P :P

dokładnie trochę rzeźby jest, poza tym kratka środkowa od angola też jest inna od europejczyka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie trochę rzeźby jest, poza tym kratka środkowa od angola też jest inna od europejczyka :gwizdanie:

a Twoje sa europejskie czy uk ? bo zawsze moge skoczyc do DJ i zdemontowac ;) a musisz wiedziec Szamku ze jest sporo chetnych na czesci z Twojego auta... ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie trochę rzeźby jest, poza tym kratka środkowa od angola też jest inna od europejczyka :gwizdanie:

a Twoje sa europejskie czy uk ? bo zawsze moge skoczyc do DJ i zdemontowac ;) a musisz wiedziec Szamku ze jest sporo chetnych na czesci z Twojego auta... ;P

europejczyki, jak chcesz to mam zwykle europejczyki mogę Ci opylić, wrezasz sobie może jakoś podświetlenie :decayed:

jakie części z mojego auta? :mysli: to co było pod maską jest tylko na sprzedaż :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

europejczyki, jak chcesz to mam zwykle europejczyki mogę Ci opylić, wrezasz sobie może jakoś podświetlenie :decayed:

jakie części z mojego auta? :mysli: to co było pod maską jest tylko na sprzedaż :naughty: :naughty: :naughty:

zwykle europejczyki to ja tez mam ;) jada juz do mnie poliftowe angliki - 50pln to nie tragedia nawet jezeli brac pod uwage niedogodnosci zwiazane z zakladaniem "do gory nogami" ;)

jezeli chodzi o czesci to sprawa wyglada tak:

bartek1605 chce kompresor klimy

wito505 chce lampy

DJ i ja chcemy kierownice

ja chce fotele przod, mieszek i reczny i w sumie to wzialbym pas przedni bo ja mam ulamane uchwyty lamp te przy chlodnicy

oczywiscie planujemy podlozyc Ci przedliftowe/zwykle graty i wmowic ze tak bylo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

europejczyki, jak chcesz to mam zwykle europejczyki mogę Ci opylić, wrezasz sobie może jakoś podświetlenie :decayed:

jakie części z mojego auta? :mysli: to co było pod maską jest tylko na sprzedaż :naughty: :naughty: :naughty:

zwykle europejczyki to ja tez mam ;) jada juz do mnie poliftowe angliki - 50pln to nie tragedia nawet jezeli brac pod uwage niedogodnosci zwiazane z zakladaniem "do gory nogami" ;)

jezeli chodzi o czesci to sprawa wyglada tak:

bartek1605 chce kompresor klimy

wito505 chce lampy

DJ i ja chcemy kierownice

ja chce fotele przod, mieszek i reczny i w sumie to wzialbym pas przedni bo ja mam ulamane uchwyty lamp te przy chlodnicy

oczywiscie planujemy podlozyc Ci przedliftowe/zwykle graty i wmowic ze tak bylo ;)

:polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Twoje sa europejskie czy uk ? bo zawsze moge skoczyc do DJ i zdemontowac ;)a musisz wiedziec Szamku ze jest sporo chetnych na czesci z Twojego auta... ;P

Ciiichooooo :angry: :angry: :angry:

To miała być tajemnica :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:D :D :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...