Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale mi sie nic nie chce :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:naughty: :naughty:
Opublikowano

komoor89 nie kombinuj tylko podlatuj w Niedzielę i będzie gitez majonez :good:

Ja mam nadzieję, że wpadnę - choć by w bagażniku :polew: :polew: :decayed: :decayed: (spotkanie z Gołym)

:facepalm: cholerka na kipie nie mogę bo będę miał felgi dla Bruna, chyba, że jego nie będzie :mysli:

Tak czy inaczej dotrę choć by "ósemką" - co nie Kimi :decayed: :decayed: :wink4: :wink4:

Bruno będziesz w Niedzielę :?: :?: :?: :?: :?: :mysli:

Opublikowano

:bry: Witam nowego klubowicza :naughty:

ale mi sie nic nie chce :D

...nie tylko Tobie :D

Opublikowano

komoor89 nie kombinuj tylko podlatuj w Niedzielę i będzie gitez majonez :good:

Ja mam nadzieję, że wpadnę - choć by w bagażniku :polew: :polew: :decayed: :decayed: (spotkanie z Gołym)

:facepalm: cholerka na kipie nie mogę bo będę miał felgi dla Bruna, chyba, że jego nie będzie :mysli:

Tak czy inaczej dotrę choć by "ósemką" - co nie Kimi :decayed: :decayed: :wink4: :wink4:

Bruno będziesz w Niedzielę :?: :?: :?: :?: :?: :mysli:

Hy hy no no, "ósemką" najlepiej :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ja też będe w tym tygodniu, choćbym miał na czworakach przypełznąć :D

Opublikowano

to i ja wpadne, jak taka ekipa sie szykuje

Opublikowano

a co się szykuje :mysli:

Opublikowano
  • Autor

a golenie Twojej brody Misiaczku :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

a golenie Twojej brody Misiaczku :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

Jasne, słoneczko? :polew:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dokladnie Vladimir :D [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 17:28_________________________________________________dobra odmeldowuje sie

pakowanko i traska

Panton bede dzwonil :)

:hi:

Opublikowano

do mnie tez mozesz :D

Opublikowano

Ja jeszcze 24 godziny i też lecę do Łodzi :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

I 9 dni wolnego :yeee: :yeee: :yeee: :yeee: :yeee: :yeee:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dokladnie Vladimir :D [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 17:28_________________________________________________dobra odmeldowuje sie

pakowanko i traska

Panton bede dzwonil :)

:hi:

:good:

Opublikowano

:hi: Witka :)

komoor89 nie kombinuj tylko podlatuj w Niedzielę i będzie gitez majonez :good:

Ja mam nadzieję, że wpadnę - choć by w bagażniku :polew: :polew: :decayed: :decayed: (spotkanie z Gołym)

:facepalm: cholerka na kipie nie mogę bo będę miał felgi dla Bruna, chyba, że jego nie będzie :mysli:

Tak czy inaczej dotrę choć by "ósemką" - co nie Kimi :decayed: :decayed: :wink4: :wink4:

Bruno będziesz w Niedzielę :?: :?: :?: :?: :?: :mysli:

Hy hy no no, "ósemką" najlepiej :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ja też będe w tym tygodniu, choćbym miał na czworakach przypełznąć :D

kIMI to z napędem quatrro przybędziesz :evil:

Opublikowano

z wieczora :hi:

ja sie miałem wybrać na weekend nad wielką wode aleeeeeeeeee ta pogoda :mysli:

Opublikowano

a ja jutro juz wyjazd nad polski ocean :decayed: drinken,dupcing do bialego rana :dance:

Opublikowano

kłysiu a gdzie lecisz ?

Opublikowano

Madziu, zdradź mi tę tajemnicę - po kiego grzyba zacytowałaś nasza baner? :mysli: :mysli: :mysli:

ooo popatrz nawet nie miałam zamiaru :mysli: [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 20:58_________________________________________________ :notworthy: jest ciepła woda! nie ma bata dziś wchodzę i leję jak z wodospadu :)[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 21:00_________________________________________________

a ja jutro juz wyjazd nad polski ocean :decayed: drinken,dupcing do bialego rana :dance:

ja tylko drinken :polew: [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 21:01_________________________________________________

z wieczora :hi:

ja sie miałem wybrać na weekend nad wielką wode aleeeeeeeeee ta pogoda :mysli:

chriss nie ma zlej pogody, bierz zestaw odziezy odpowiedni do pogody i :witch:

Opublikowano
:D:good:
Opublikowano

a ja jutro juz wyjazd nad polski ocean :decayed: drinken,dupcing do bialego rana :dance:

Jastarnia City :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.