Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ikarus najlepiej używany będzie dla mnie najlepszy. Zgłoszę się do mpk, najlepiej do muzeum na wierzbową :wallbash:

Dobra, ja się zawijam Panowie. Jutro kolejny ciężki dzień z chinolami przez telefon gadać. A jak się starałem o pracę to chiński nie był wymagany, a tu proszę psikus :)

Życzę każdemu miłego wieczoru, miłego czwartku, już bliżej niż dalej do weekendu. Kimi powodzenia z siłownią! Trzymam kciuki!

Wy też za mnie trzymajcie! będzie dobrze!

Siemanoo !

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiecie co? Z przykrością sprawdziłem ilość miejsca z na tylniej kanapie w mojej b5. Przez przypadek miałem okazję wrzucić fotelik dla dziecka i wiecie co? To dziecko nabawiłoby się skrzywienia stóp, bo ich pozycja byłaby kompletnie nienaturalna, poprostu byłyby ściśnięte. Kurde, a chciałem już zawsze jeździć tej wielkości autem .. będę musiał kupić coś innego :wink4: większego

Daj spokój, moja 7-letnia córka jeździ i nie narzeka. Co prawda fotel pasażera jest przesunięty do przodu, ale nie do końca i wierz mi - nie ma ciasno :wink4: :wink4: :wink4:

A co do pracy - zawodowo w IT pracuję dopiero od 4 lat :D

8 lat pracowałem w hipermarkecie, na praktycznie wszystkich możliwych stanowiskach, łącznie z kasą (1,5 roku) - więc uwierz mi, wiem, co to znaczy praca fizyczna/w brudzie/z klientami pier**lącymi nad głową itepe itede :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

KIMI - nie wierzę, że jako "golas" umysłowy pracujesz gdzie pracujesz. :) Ja bym w życiu tego nie ogarnął, dlatego naprawdę wielki szacunek dla tego co robisz.

Ja trudze się czym innym, ale mam nadzieję, że nie stale i wciąż i że znajdę coś na miarę moich możliwości.

Jeśli mówisz, że ona nie narzeka no to w porządku. Takie mam wrażenie, że jest ciasno z tyłu. Teraz i jeszcze przez parę dłuższych lat nie będę się nad tym zastanawiał a jak przyjdzie mi o tym pomyśleć to wtedy coś się sprzeda, coś się kupi i będzie git! :)

Dobra, teraz to już na serio -> SIEMAAA!!

P.S.

Ogłoszenia parafialne:

SPRZEDAM:

1. LG KU990 - używka, telefon znaleziony na plaży, mam tylko ładowarkę i fona - cena około 130zł.

2. Bagażnik na dach do b5 - rynny na 3 rowery - faktura na 280ojro - sprzedam za 750zł do rozsądnej negocjacji.

Opublikowano

a Ty co na codzien robisz ?? znaczy gdzie tyrasz ?

Opublikowano

KIMI - nie wierzę, że jako "golas" umysłowy pracujesz gdzie pracujesz. :) Ja bym w życiu tego nie ogarnął, dlatego naprawdę wielki szacunek dla tego co robisz.

Ja trudze się czym innym, ale mam nadzieję, że nie stale i wciąż i że znajdę coś na miarę moich możliwości.

Jeśli mówisz, że ona nie narzeka no to w porządku. Takie mam wrażenie, że jest ciasno z tyłu. Teraz i jeszcze przez parę dłuższych lat nie będę się nad tym zastanawiał a jak przyjdzie mi o tym pomyśleć to wtedy coś się sprzeda, coś się kupi i będzie git! :)

Dobra, teraz to już na serio -> SIEMAAA!!

P.S.

Ogłoszenia parafialne:

SPRZEDAM:

1. LG KU990 - używka, telefon znaleziony na plaży, mam tylko ładowarkę i fona - cena około 130zł.

2. Bagażnik na dach do b5 - rynny na 3 rowery - faktura na 280ojro - sprzedam za 750zł do rozsądnej negocjacji.

:papa:

Jak będę w weekend w EL. to daj znać, podejdziesz do mnie na parking, a ja Ci zaprezentuję, jak się mieści 7-latka na tylnej kanapie A4 B5, i to w foteliku :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Czy Wy sie zawsze na noc takimi dlugimi postami zasypujecie :P wieczorne powinny być krótkie żeby taki człowiek jak ja który czasami tylko wieczorem jest na forum mogl to ogarnac:P

Znowu jak ja siedze w robocie na forum to tu taka pustka że mógłbym R8 oddawać za darmo a nikogo by nie było :P

Opublikowano
  • Autor

o w pytke zbysia :shocked: :shocked: :shocked:

Uwaga - podczas pisania wysłano 17 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

http://otomoto.pl/audi-r8-batmobi-batman-C20664314.html :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 23:54_________________________________________________

Czy Wy sie zawsze na noc takimi dlugimi postami zasypujecie :P wieczorne powinny być krótkie żeby taki człowiek jak ja który czasami tylko wieczorem jest na forum mogl to ogarnac:P

Znowu jak ja siedze w robocie na forum to tu taka pustka że mógłbym R8 oddawać za darmo a nikogo by nie było :P

napisz chetnie przyjme r8 :D [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 23:56_________________________________________________http://otomoto.pl/de-lorean-dmc-12-powrot-do-przyszlosci-C20647286.html[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 00:32_________________________________________________

[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 00:43_________________________________________________ponieslo ich z ledami :):polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:polew: kurfa poszukaj normalnych dyliżansów :D
Opublikowano

Siemanko. Zapomniałem dodać, że mam do sprzedania coś takiego

http://www.autokomisrelax.otomoto.pl/peugeot-307-sw-hdi-panorama-7-osobowy-C20659274.html

Peugeot 307 sw 2.0hdi z 2002roku. Autko kupiłem jakiś rok temu i do tej pory nie mogę go sprzedać. A może macie kogoś, kto chce kupić rodzinny, duży, przestronny samochód?

Wszystkich informacji mogę udzielić pod numerem telefonu: 792 052 319

KIMI - na oględziny umówimy się na pewno! :>

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 08:46_________________________________________________1316465245_by_kwiatek333.jpg[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 08:47_________________________________________________adree-desanti-02-f.jpgl.jpg
Opublikowano

gdzie kliknac LUBIE ??

Opublikowano
  • Autor

heheh kurde wlasnie trzeba jakos podpiac buton like it :D

Opublikowano
:D
Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Siemanko. Zapomniałem dodać, że mam do sprzedania coś takiego

http://www.autokomisrelax.otomoto.pl/peugeot-307-sw-hdi-panorama-7-osobowy-C20659274.html

Peugeot 307 sw 2.0hdi z 2002roku. Autko kupiłem jakiś rok temu i do tej pory nie mogę go sprzedać. A może macie kogoś, kto chce kupić rodzinny, duży, przestronny samochód?

Wszystkich informacji mogę udzielić pod numerem telefonu: 792 052 319

KIMI - na oględziny umówimy się na pewno! :>

Trzymam Cię za słowo :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jak coś, to masz przecież do mnie rzut beretem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

a to pingwin też z teo ? a już chyba kojarze kolege :P to faktycznie z teo bo kojarze nawet chyba gdzies do ktorejs ze szkol razem chodzilismy :P

Opublikowano
  • Autor

no jedna wielka rodzina :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no widzisz no nic nie poradze :) nikt sie nie deklaruje Kimiasz ma potwierdzic jeszcze ale poki co 4 osoby

Pantonik a Ty bys nie posmigal ?? 30 min na autkach ?? :D

Opublikowano

niedlugo caly teofilów a4 bedzie śmigał :D

Co tak mało osób chętnych na sobote ?

rkwon ja pisałem wczoraj, że wstępnie jestem chętny, nie widzę się na liście :cool1: :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 10:04_________________________________________________Aaa, czyli najpierw potwierdzenie, ok :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no juz juz rozowy teletubisiu :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.