Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:bicz3: o wy podłe ! aż biedny Pontonik się pod ziemie zapadł :) Kimi a ty w tej swojej WP nie masz żadnej centrali do podłączenia ?

aha i :hi: bry oczywiście[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 13:27_________________________________________________

Mój idol :kox: :kox: :kox:

kimi_raikkonen.jpg

Szkoda, że wycofał się z F1 ;([br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 11:35_________________________________________________

2900 :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

2900 ? to stawka za co? za noc ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko, na razie nic nie stuka nic nie puka :tongue4:

Kimi tak mnie zachęcasz, że szybko to przyspieszę! Oglądałem już zdjęcia ze ślubu i naprawdę to robi wrażenie, jak tyle pięknych aut "wiezie" Nas na Nową drogę życia ..

Programista WP - brzmi fantastiko. Czyli co właściwie robisz ? :>

Ja akurat pracuję w zespole tzw. Produktów Płatnych i Akcji Specjalnych (jak sami siebie określamy - jesteśmy od Special Ops, czyli tacy trochę "komandosi" Wirtualnej Polski :D )

Nasza praca polega na szybkich zleceniach w postaci tworzenia serwisów dla klientów WP (w większości są to serwisy reklamowe, markowe, zamawiane przez firmy jako reklama - i pisząc "firmy" mam tu na myśli raczej koncerny międzynarodowe z polskimi oddziałami, a nie warzywniak pana Kazia ;) )

Dodatkowo zajmujemy się wdrażaniem nowych rozwiązań, które w ciągu kolejnych miesięcy staną się standardowymi modułami we wszystkich serwisach WP (np. forum, czat, jakieś standardowe moduły typu wiadomości itepe).

To tak w największym skrócie.

Tak naprawdę, to praca w tym zespole to za***ista sprawa, bo nie jest się ograniczonym do jednego serwisu WP, ale ma się styczność praktycznie ze wszystkimi mechanizmami portalu - od "zaplecza" (backendu) w postaci aplikacji JavaEE połączonych z bazami Oracle i MySQL, aż do frontendu (czyli tego, co widzi internauta wpisujący dowolny adres w domenie wp.pl).

Nauki jest przy tym od cholery, ilość technologii stosowanych w WP po prostu miażdży, ale doświadczenia i wiedzy, jaką stamtąd wyniosę, nie da się przeliczyć na żadne pieniądze :naughty: :naughty: :naughty:

nie dawaj pierscionka ...... lepiej wypij za jego cene :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 22:12_________________________________________________Kimi mozesz sie smiac ale na poczatek polecil bym Ci fitness, masakryczne cwiczenia :)

Wcale się nie śmieję, mają tam właśnie taki program BS:

BS (Body Sculpting - rzeźbienie ciała) - ćwiczenia o umiarkowanej intensywności, wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe. W czasie zajęć wykorzystuje się taki przybory jak stepy i ciężarki. Niezbyt szybkie tempo sprzyja koncentracji na technice i dokładności wykonywanych ćwiczeń. Zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Kimi czy mam rozumieć, że odpowiadasz za wszystkie te wku* wyskakujące mi reklamy na WP ? :disgust: hyhy[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 13:35_________________________________________________

za godzine :D

:hi: Madziu :)

Sebuś to chyba trochę drogo za takiego skandynawa ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygłodniałe chłopaki.... nie da się ukryć... ja się nie odzywam bo jestem robotą zaebany po uszy - czasu brak... ale wszystkie pomysły czytam i mocno im kibicuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Kochanie! Jeśli śpisz, prześlij mi swe sny. Jeśli się śmiejesz, prześlij mi swój uśmiech. Jeśli płaczesz, prześlij mi swoje łzy. Kocham cię!

- Kochanie! Sram. Co Ci przysłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Kochanie! Jeśli śpisz, prześlij mi swe sny. Jeśli się śmiejesz, prześlij mi swój uśmiech. Jeśli płaczesz, prześlij mi swoje łzy. Kocham cię!

- Kochanie! Sram. Co Ci przysłać?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Madzia

2900 - to aktualny numer strony naszego wątku :cool1: (została setka do 3000 :kox: :kox: :kox:)

A jeśli chodzi o reklamy na WP - nie, to nie ja za nie odpowiadam, tylko "małketyng" i mnie one też wkurzają :disgust: :disgust: :disgust:

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Kochanie! Jeśli śpisz, prześlij mi swe sny. Jeśli się śmiejesz, prześlij mi swój uśmiech. Jeśli płaczesz, prześlij mi swoje łzy. Kocham cię!

- Kochanie! Sram. Co Ci przysłać?

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spimy piszemy :D[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 17:28_________________________________________________http://www.sadistic.pl/super-seksowna-modelka-vt88267.htm

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: ale kuzwa stron od wczoraj nastukaliscie :kox:

Nie marudź :D

Kurde - jak jest mało stron, to narzekacie, że się nic nie dzieje; jak dużo - źle, bo za dużo

Weźta się w końcu na coś zdecydujcie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spimy piszemy :D[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 17:28_________________________________________________http://www.sadistic.pl/super-seksowna-modelka-vt88267.htm

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale jaja :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...