Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka :hi: :hi: :hi:

Kamil, na wysokości lamp - jak otworzysz tylną klapę - masz 2 okrągłe zaślepeczki plastikowe (jedna po prawej stronie, jedna po lewej) wydłubujesz ją malutkim śrubokręcikiem a pod nim masz imbusika (jak dobrze pamiętam "6" :mysli: ) odkręcasz go, wyciągasz lampę, wyjmujesz listwę z żaróweczkami wymieniasz i po robocie :good:

lampaavantb6rearnq9.jpg

Zrobić coś samemu przy własnym :audi::a4fan: "Bezcenne" :decayed: :decayed: :decayed::wink4: :wink4: :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: wróciłem z urlopu :) zimno w tej Łodzi :confused4:
Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

jo :) ta najlepiej zrob sobie rynienke np z plastikowej butelki i wetknij ja w dziurke :) zeby te srubeczki Ci nie uciekly w obudowe :) bo bedziesz pozniej rwal pol auta :)[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 08:43_________________________________________________

Zrobić coś samemu przy własnym :audi::a4fan: "Bezcenne" :decayed: :decayed: :decayed: :wink4

:good: :good: :good: :good:

siema Frugo :)[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 08:44_________________________________________________widzielista w lodzi takiego zuczka ??

http://www.sadistic.pl/zuk-tuning-vt89551.htm

robimy moze jakies zdjecia przy sobocie ? Mario bo my musimy sprawdzic to z rozmyciami kiedys :P

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

No idzialem srubke ale balm sie ja ruszac bez konsultacji wiecie po tej akcji z bezpiecznikami:D

Dzieki za pomoc:D

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

nie spac zwiedzac :)

Pantonik jak tam udalo sie rozwinac kabelek ? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed::naughty:

Opublikowano

dobry :hi:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

żuczki za***iste :good:

co do fotek w Sobotę to mnie pewnie nie będzie w ten weekend :confused4:

Opublikowano

powitać;]

Opublikowano
  • Autor

pelno nas a jakoby nikogo nie bylo

Opublikowano

nie spac zwiedzac :)

Pantonik jak tam udalo sie rozwinac kabelek ? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed::naughty:

taaa ale bez efektu dlatego nic nie pisałem.... powalczę jeszcze jak nie dzisiaj w nocy to jutro - nie chcę tak łatwo skapitulować ;)

Opublikowano

Siemka z wieczorka :wink4:

Seba jak najbardziej foty trza pokombinować :wink4: :wink4: :wink4:

Ogłoszenie !!!!!!!!!!!!!!!!!

Pilnie potrzebny spec od lodówek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

wiaderko z wodą, wrzucaj trunki i też będą chłodne

Opublikowano
  • Autor

nie spac zwiedzac :)

Pantonik jak tam udalo sie rozwinac kabelek ? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed::naughty:

taaa ale bez efektu dlatego nic nie pisałem.... powalczę jeszcze jak nie dzisiaj w nocy to jutro - nie chcę tak łatwo skapitulować ;)

hehe spoko :)

jak cos to dasz cyne na spocie :)

Siemka z wieczorka :wink4:

Seba jak najbardziej foty trza pokombinować :wink4: :wink4: :wink4:

Ogłoszenie !!!!!!!!!!!!!!!!!

Pilnie potrzebny spec od lodówek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

tylko pytanie gdzie bo parking real odpada :P [br]Dopisany: 05 Październik 2011, 19:29_________________________________________________a co Ci z lodowka tak na marginesie ??

Opublikowano

Mario, rozmroziła się lodówka? Może zonk polega na zapchanym odprowadzeniu wody?

:vaglogi:

Opublikowano

Seba lodówka chodziła i w pewnym momencie coś stuknęło i przestała - dokładnie nie wiem bo mnie nie było :confused4: :confused4: :confused4:

DJ jeszcze się nie rozmroziła ale wszystko na dobrej drodze :confused4: :confused4: :confused4:

BTW Nie mam oprogramowania do Aristona :no: :no: :no:

Opublikowano

a prund masz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.