Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Kimi

klata plecy barki :D szieeeeeea :D

Opublikowano

Kimi

klata plecy barki :D szieeeeeea :D

:paker:

Było wczoraj :D

Trzeci tydzień już :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Zobaczcie, co przyłapałem w niedzielę na parkingu pod Tesco na Pojezierskiej:

09102011.jpg

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano
  • Autor

:decayed: :decayed: :decayed:

hipnotajzyn :D

Opublikowano

nie wiem tylko czy jestem wystarczajaco czarny zeby na takich smigac... ;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Marcin ten pierwszy dla mnie kozak :D tyle ze to do turlania sie po osiedlu ale wyglada wypasik

ten drugi to juz mudzina ponieslo ;) za daleko go ponieslo ;)

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

przywitał się :wink4:

Opublikowano

Kimi

klata plecy barki :D szieeeeeea :D

:paker:

Było wczoraj :D

Trzeci tydzień już :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Zobaczcie, co przyłapałem w niedzielę na parkingu pod Tesco na Pojezierskiej:

09102011.jpg

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

te essSSSSSSSSSsssssunie w B6/B6 z V8 cholernie jarają człowieka... :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

Kimi

klata plecy barki :D szieeeeeea :D

:paker:

Było wczoraj :D

Trzeci tydzień już :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Zobaczcie, co przyłapałem w niedzielę na parkingu pod Tesco na Pojezierskiej:

09102011.jpg

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

te essSSSSSSSSSsssssunie w B6/B6 z V8 cholernie jarają człowieka... :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Panton, to ta eSa, co ją często widywałem na Aleksandrowskiej i Limanowskiego, czarnowłosa laska nią jeździ :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi:

Podpowiedzcie mi ile może kosztować wynajęcie jakiejs małej kawalerki w łodzi? być może przeniosą mnie do pracy w ŁDZ i chciałem przeliczyć, czy opłaca sie dojeżdzać z Kutna, czy lepiej coś wynająć.

Dzięki

Opublikowano

:hi: ale pogoda :sick3:

:hi:

Podpowiedzcie mi ile może kosztować wynajęcie jakiejs małej kawalerki w łodzi? być może przeniosą mnie do pracy w ŁDZ i chciałem przeliczyć, czy opłaca sie dojeżdzać z Kutna, czy lepiej coś wynająć.

Dzięki

myśle że jakiegoś tysiączka przy dobrych wiatrach :mysli:
Opublikowano

:hi: ale pogoda :sick3:

:hi:

Podpowiedzcie mi ile może kosztować wynajęcie jakiejs małej kawalerki w łodzi? być może przeniosą mnie do pracy w ŁDZ i chciałem przeliczyć, czy opłaca sie dojeżdzać z Kutna, czy lepiej coś wynająć.

Dzięki

myśle że jakiegoś tysiączka przy dobrych wiatrach :mysli:

gratka.pl > Dom > mieszkanie > wynajmę

Są i po kilkaset złotych, ale nie wiem, czy gra warta świeczki. Pociąg z Kutna do Łodzi jedzie godzinę z groszem, a kosztuje kilkanaście złotych.

Opublikowano

:hi: z popołudnia

co tam, jak tam koguty :?:

Odnośnie ustrzelonych furaczy to ja wczoraj wychaczyłem

RS 4 B7 Avant Na łódzkich blachach :slina: :slina: :slina: niestety za szybko jechał i nie zdążyłem zareagować fotograficznie :wallbash: :wallbash:

ale uwierzcie mi na słowo BYŁA CUDNA ;( ;( ;( :slina: :slina: :slina: ;( ;( ;(

Opublikowano

:hi: z popołudnia

co tam, jak tam koguty :?:

Odnośnie ustrzelonych furaczy to ja wczoraj wychaczyłem

RS 4 B7 Avant Na łódzkich blachach :slina: :slina: :slina: niestety za szybko jechał i nie zdążyłem zareagować fotograficznie :wallbash: :wallbash:

ale uwierzcie mi na słowo BYŁA CUDNA ;( ;( ;( :slina: :slina: :slina: ;( ;( ;(

Uoooo kuuuurde, jest RS4 w Łodzi? :blink: :blink: :blink::shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

audi_rs4_avant_rs6_rims_11.jpg

chyba w takim kolorze ta piękność była

[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 16:59_________________________________________________

Kimi-asku na 100% nr rej. EL 03... nie pamiętam dalej

Opublikowano

audi_rs4_avant_rs6_rims_11.jpg

chyba w takim kolorze ta piękność była

[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 16:59_________________________________________________

Kimi-asku na 100% nr rej. EL 03... nie pamiętam dalej

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Ok. :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Kimi

klata plecy barki :D szieeeeeea :D

:paker:

Było wczoraj :D

Trzeci tydzień już :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Zobaczcie, co przyłapałem w niedzielę na parkingu pod Tesco na Pojezierskiej:

09102011.jpg

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

:hi: oglądałem coś takiego gdzieś w Łasku jak szukałem swojej :naughty: stała do sprzedania w komisie za jedyne 39k chyba 2003rok :tongue4:

Opublikowano

oni tam coś muszą ćpać :polew:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Podpowiedzcie mi ile może kosztować wynajęcie jakiejs małej kawalerki w łodzi? być może przeniosą mnie do pracy w ŁDZ i chciałem przeliczyć, czy opłaca sie dojeżdzać z Kutna, czy lepiej coś wynająć.

Dzięki

mysle ze kolo 700-1000 tak zeby to mialo sens zeby nora nie byla

Kimi a moze

314301_2393176185498_1133720444_32760811_1892828364_n.jpg

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.