Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie na wszystkim sie mozna znac za to śmigasz jeśli chodzi o kompa w czym inni są ciemni trzeba się kurcze uzupełniać a nie wszystko sam :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

qrde no...kilka osob mi mowi, zeby to auto skladac, pojezdzic miesiac-dwa i opitolic, a ja nadal graty kompletuje do "swapa"... sam juz nie wiem :mysli:

Opublikowano

widzisz DJ gdybym widział to bym doradził ale furacza nie widziałem i się nie wypowiem :decayed:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 21:17_________________________________________________albo się wypowiem :decayed: znaczy się jak bardzo furmanka była przekoszona to do żyda a jak nie to swap :cool1:

no i byśmy potem nie musieli co spota checka gasić :gwizdanie:

Opublikowano

qrde no...kilka osob mi mowi, zeby to auto skladac, pojezdzic miesiac-dwa i opitolic, a ja nadal graty kompletuje do "swapa"... sam juz nie wiem :mysli:

jak dobrze zrobisz to pojeździsz :wink4: a jak będzie woda się lała do środka to poprawisz i sprzedasz tak jak ja :polew:

Opublikowano

W tej chwili juz praktycznie jest wyprostowana - teraz trzeba to pomierzyc i skladac dalej:)

Opublikowano
nie każdy musi mieć dryga do wszystkiego jeden ma do tego a drugi do tamtego dlatego ludzie powinni sobie pomagać

Chris, jakie Ty masz podbudowujące myśli dzisiaj :D to już druga jaką czytam hehe.

A ja auto dj widziałem :gwizdanie: No jest tam trochę roboty ale trafił swój na swego. jak ktoś tak ogarnia auta to będzie w stanie sobie to zrobić. A to uszkodzenie poszło na dach dj? bo już nie pamiętam ...

Opublikowano

W tej chwili juz praktycznie jest wyprostowana - teraz trzeba to pomierzyc i skladac dalej:)

musisz złapać jakąś C5 na podnośnik i mierzyć a potem swoją :tongue4:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 21:46_________________________________________________a zawsze możesz zrobić na oko :naughty: jak będą 4 ślady to powiesz przy sprzedaży że to quattro i tak musi być :polew:

Opublikowano

no wlasnie o dziwo - geometria po wymianie zwrotnicy i wahaczy oraz calego wozka jest ok:) Stoje na rozdrozu, czy kupowac ori czesci, skladac to i sprzedac, czy jednak przerabiac... Wtedy szybciej trzeba sie pozbyc mojego obecnego...

Opublikowano

decyzja należy do Ciebie kolego :wink4:

Opublikowano

to jest moja chwila prawdy :decayed:

Opublikowano

Może trochę humoru :naughty:

Caryca Katarzyna szukała wytrawnego kochanka, lecz żaden z kandydatów nie wytrwał dłużej niż 50 orgazmów. Katarzyna była niepocieszona. Wkrótce jednak dowiedziała się ze w dalekiej syberyjskiej puszczy mieszka młody drwal, który może zaspokoić każda kobietę. Udała się Katarzyna do owego drwala i mówi:

- Albo zaspokoisz mnie 100 razy, albo mój kat zetnie ci głowę.

Drwal się zgodził i wspólnie z caryca odliczali kolejne orgazmy drwala:

- 1, 2, 3, ..50, ........,90, ..... Katarzyna już nie wytrzymuje, ale drwal mówi miało być 100, to będzie 100, i liczą dalej. Gdy doszło do 99 orgazmu Katarzyna kłamiąc krzyczy:

- 100!

- Nie, 99 mówi drwal.

- 100, według moich rachunków jest już setny raz.

- Caryco, mówi drwal, ja jestem człowiek prosty, ale uczciwy, pogubiliśmy się w rachunkach,więc zaczynamy od nowa!

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie spać......... :bicz:

Opublikowano
  • Autor

nie spać......... :bicz:

ot madrze powiedziane :)

Opublikowano

zboki :polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

jak zboki :)

roboty sie mowi :P[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 05:20_________________________________________________amazonka Was obudzi

316690_10150345787899086_6280019085_8300630_114190675_n.jpg

Opublikowano

lubie kapuste :polew:

Opublikowano
  • Autor

hehhehe skoda ze nie kiszona :D[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 08:28_________________________________________________co taka posucha dzisiaj ze nikogo nie ma ?

Opublikowano

ja pisze z zajec, ale nudy straszne...

Opublikowano
  • Autor

wooo

na czym siedzisz ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.