Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

a jak szybko przyszedł admin :P

Ja tu jestem cały czas :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszedł przycisk zgłoś do admina, zaraz dostaniesz lampiona :polew:

cowboya pytałeś ??

mnie tam admini nie grozni ;)

a cowboya nie znam a co on kto on jak on po co on ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no spoko ale widze ze go nie bylo ze dwa tygodnie na forum

a co on rozumiem sprzedaje czesci tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc można podsumować:

"jeżeli pod maską Twojego auta jawi się 2.5 v6 tdi to wiedz że tam się już coś bardzo mocno dzieje ! jeżeli Twoje v6 tdi ma oznaczenie zaczynające się na "a" lub BFC, BDG, BDH to już wiedz że się mechanik Tobą interesuje !

No moim się żaden nie interesuje a dobiega 200 setki i 10 lat, :mysli: także gadał dziad do obrazu znamy te śpiewy i żale pt. "znajomy mówił..." jeśli szuka zaś kolega dobrego mechanika od Audi i diesli to polecam Pana który wymieniał rozrząd w moim i jest specem od tych silników ( też płacze ale że roboty przy nim dużo bo bardziej zaawansowany niż 1,9 ) Pan ma warsztat koło Castoramy -Diesel Service za osiedlem i dokładnie po tej samej stronie co Castorama. Zaznaczam nie jest to jakiś Pan Kazio co okazjonalnie sobie dłubie w garażu. Żadnego innego nie polecę bo krótko mówiąc - reszta nie ma zielonego pojęcia o silniku 2,5 TDI. [br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 11:12_________________________________________________

pomaga załatwić :wink4:

rozumiesz ...Seba potrzebujesz cos do auta......... i takie auto w dniu następnym znika z ulicy :polew: :polew: żaaartowaaałam [br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 11:13_________________________________________________

:hi: bry

:hi: :hi: :hi:

bry... widzę, widzę tego ADMINA- nie obnoś się tak :cool1:[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 11:14_________________________________________________

:hi: :hi: :hi:

Madziu :)

Sebuś a jakiejś innej bardziej wyszukanej bielizny ta Pani nie ma ? bo wiesz takie bawełniane.....rynkowe....no nie fajnie to wygląda :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magduś tylko powiedz co to jest 200 tyś. na klepoka :)

jak "legendy" mówią 2,5 tdi nie powinno już żyć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moim się żaden nie interesuje a dobiega 200 setki i 10 lat, :mysli: także gadał dziad do obrazu znamy te śpiewy i żale pt. "znajomy mówił..." jeśli szuka zaś kolega dobrego mechanika od Audi i diesli to polecam Pana który wymieniał rozrząd w moim i jest specem od tych silników ( też płacze ale że roboty przy nim dużo bo bardziej zaawansowany niż 1,9 ) Pan ma warsztat koło Castoramy -Diesel Service za osiedlem i dokładnie po tej samej stronie co Castorama. Zaznaczam nie jest to jakiś Pan Kazio co okazjonalnie sobie dłubie w garażu. Żadnego innego nie polecę bo krótko mówiąc - reszta nie ma zielonego pojęcia o silniku 2,5 TDI.

takie gadanie dotyczy kazdej marki. przed audi jezdzilem alfami i wg miejskich legend dzien zaczynalem od wizyty u mechanika ;) wychodze z zalozenia ze "jak dbasz tak masz" i nigdy sie na takim podejsciu nie zawiodlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc można podsumować:

"jeżeli pod maską Twojego auta jawi się 2.5 v6 tdi to wiedz że tam się już coś bardzo mocno dzieje ! jeżeli Twoje v6 tdi ma oznaczenie zaczynające się na "a" lub BFC, BDG, BDH to już wiedz że się mechanik Tobą interesuje !

No moim się żaden nie interesuje a dobiega 200 setki i 10 lat, :mysli: także gadał dziad do obrazu znamy te śpiewy i żale pt. "znajomy mówił..." jeśli szuka zaś kolega dobrego mechanika od Audi i diesli to polecam Pana który wymieniał rozrząd w moim i jest specem od tych silników ( też płacze ale że roboty przy nim dużo bo bardziej zaawansowany niż 1,9 ) Pan ma warsztat koło Castoramy -Diesel Service za osiedlem i dokładnie po tej samej stronie co Castorama. Zaznaczam nie jest to jakiś Pan Kazio co okazjonalnie sobie dłubie w garażu. Żadnego innego nie polecę bo krótko mówiąc - reszta nie ma zielonego pojęcia o silniku 2,5 TDI. [br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 11:12_________________________________________________

pomaga załatwić :wink4:

rozumiesz ...Seba potrzebujesz cos do auta......... i takie auto w dniu następnym znika z ulicy :polew: :polew: żaaartowaaałam [br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 11:13_________________________________________________

:hi: bry

:hi: :hi: :hi:

bry... widzę, widzę tego ADMINA- nie obnoś się tak :cool1:[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 11:14_________________________________________________

:hi: :hi: :hi:

Madziu :)

Sebuś a jakiejś innej bardziej wyszukanej bielizny ta Pani nie ma ? bo wiesz takie bawełniane.....rynkowe....no nie fajnie to wygląda :przebiegly:

no tylko to co potrzebuje bedzie ciezko na szybko wymontowac z auta na ulicy :D :D :D no chyba ze cale zniknie :naughty::kox:

musze poszukac czegos bardziej sexy :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magduś tylko powiedz co to jest 200 tyś. na klepoka :)

jak "legendy" mówią 2,5 tdi nie powinno już żyć :gwizdanie:

to nie są legendy tylko fakty, posiadają wady wrodzone, które przez nieświadomość właścicieli i ślepe zaufanie ASO jak również ich "fachową" obsługę, ujawniają się szybciej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia, się nie obnoszę, tylko grzecznie się przywitałem :decayed:

BTW, 3100 :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi baba z trzema włosami do fryzjera....

- Dzień dobry! Proszę mi zrobić fryzurkę

Fryzjer: Ale proszę pani, co ja mam zrobić z tymi trzema włosami?

... ... Baba:To może niech pan mi zrobi warkocza?

Fryzjer robi warkocza i w trakcie tego odpada mu jeden włos...

Fryzjer: zostały tylko dwa włosy, co mam zrobić teraz z pani fryzura?

Baba: hmm to może niech pan mi zrobi koka?

Fryzjer robiąc koka, urywa przypadkiem kolejny włos:

- O k#rwa odpadł pani kolejny włos - wykrzykuje- został tylko jeden!!

Baba: Ja pier#ole, to pójdę w rozpuszczonych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...