Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A bo mnie wk***ia taka lanserka. Nawet jakbym napisał, że są najbardziej gównianą siecią komórkową, to i tak by odpisali, że "Dziękujemy za opinię, nasi specjaliści już nad tym pracują". :disgust:

Taka korporacyjna "poprawność". Że aż się rzygać chce :sick3:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

teraz zle staniesz na zlocie to albo w trabe od admina Kimiego albo ban na nastepny zlot :polew: :polew:

Opublikowano

albo jedno i drugie :decayed:

Opublikowano

teraz zle staniesz na zlocie to albo w trabe od admina Kimiego albo ban na nastepny zlot :polew: :polew:

Nie przesadzaj :cool1:

Opublikowano

co ta siłownia robi z ludźmi :kox:

Opublikowano

POTRZEBUJE GOTOWY MODEL EKONOMETRYCZNY NA PONIEDZIALEK :gwizdanie: :gwizdanie:

bawil ktos w cos takiego kiedys :rolleyes:

Opublikowano

uzyj gogli ;p ja mialem gdzies ale zeby zapomniec o studiach wszystko wywalilem :polew:

Opublikowano

Witam z Sopotu:D Qrde, fajnie tutaj, nawet o tej porze roku :>[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 14:56_________________________________________________Aha - z Delfinka zostały jeszcze tylne lampy, podłużnice, drzwi kompletne, sub Bose - wszystko po promocyjnych cenach :decayed:

Opublikowano

Witam z Sopotu:D Qrde, fajnie tutaj, nawet o tej porze roku :>

bunkrów niema ale też jest fajnie :polew:

Opublikowano

uzyj gogli ;p ja mialem gdzies ale zeby zapomniec o studiach wszystko wywalilem :polew:

google c**ja daja Bartas szukaj dobrze moze cos hjeszcze massz :gwizdanie:
Opublikowano

kurde nie chce nikt malutkiej suni? 1,5 roczku ma, bardzo grzeczna i spokojna, ktoś ją wyrzucił w lesie ;/ narazie jest u mnie ale mam drugiego psa i nie może zostać na stałe. 377738_2376144376304_1631432592_2291901_1561489438_n.jpg

Ja mam psa i kota i ogarniam, także bierz te sunie i nie marudź, dasz rade :good:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:08_________________________________________________

niech ktoś weźmie materac albo kocyk to się poturlacie :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:09_________________________________________________

widzialem wczoraj Delfinka. tak sobie smutno stal bez drzwi, maski, silnika, wnetrza... :(

:polew: :polew: :polew: :polew:

No niestety ale mam już jedną baaardzo dużą sunie i nie akceptuje innych piesków w domu, poza tym muszę liczyć się ze zdaniem innych lokatorów;/ Ten psiak leżał na działkach pod płotem przez tydzień, zapewne jakiś przyjemniaczek wyrzucił go z auta przy drodze ;/ Szkoda do schroniska oddać bo wiadomo ile tam psów mają, po miesiącu wszystkie pupile które ni znajdą domu są usypiane :confused4:

No dobra to kto nie ma psa? a może mieć? Miśki mają, ja mam a może się ktoś zlituje ? zima idzie, bądźcie Mikołajem w tym roku i przygarnijcie dziewczę - miło jej z oczu patrzy :cool1:

DJ ja biorę Bose :>

[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 19:05_________________________________________________

oto cała prawda o naszych Paniach :polew:http://www.tapetomania.pl/tapeta/65/13/147496

chyba o Twojej :> :polew:

Opublikowano

ku...rwa co sie tu dzieje :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly:

dobry wieczór :hi:

[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 19:50_________________________________________________Kimi za co ta żółtaczka?????????? :shocked:

Opublikowano

kurde nie chce nikt malutkiej suni? 1,5 roczku ma, bardzo grzeczna i spokojna, ktoś ją wyrzucił w lesie ;/ narazie jest u mnie ale mam drugiego psa i nie może zostać na stałe. 377738_2376144376304_1631432592_2291901_1561489438_n.jpg

Ja mam psa i kota i ogarniam, także bierz te sunie i nie marudź, dasz rade :good:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:08_________________________________________________

niech ktoś weźmie materac albo kocyk to się poturlacie :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:09_________________________________________________

widzialem wczoraj Delfinka. tak sobie smutno stal bez drzwi, maski, silnika, wnetrza... :(

:polew: :polew: :polew: :polew:

No niestety ale mam już jedną baaardzo dużą sunie i nie akceptuje innych piesków w domu, poza tym muszę liczyć się ze zdaniem innych lokatorów;/ Ten psiak leżał na działkach pod płotem przez tydzień, zapewne jakiś przyjemniaczek wyrzucił go z auta przy drodze ;/ Szkoda do schroniska oddać bo wiadomo ile tam psów mają, po miesiącu wszystkie pupile które ni znajdą domu są usypiane :confused4:

No dobra to kto nie ma psa? a może mieć? Miśki mają, ja mam a może się ktoś zlituje ? zima idzie, bądźcie Mikołajem w tym roku i przygarnijcie dziewczę - miło jej z oczu patrzy :cool1:

DJ ja biorę Bose :>

[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 19:05_________________________________________________

oto cała prawda o naszych Paniach :polew:http://www.tapetomania.pl/tapeta/65/13/147496

chyba o Twojej :> :polew:

niektóre punkty u mojej się zgadzają, pewnie Twoja niema żadnego z tych punktów :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

ku...rwa co sie tu dzieje :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly:

dobry wieczór :hi:

[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 19:50_________________________________________________Kimi za co ta żółtaczka?????????? :shocked:

Siema Aniu :D

a no widzisz co tu sie dizeje nie panuje nad wszystkim :/

Opublikowano

ku...rwa co sie tu dzieje :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly:

dobry wieczór :hi:

[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 19:50_________________________________________________Kimi za co ta żółtaczka?????????? :shocked:

uważaj bo to zaraźliwe :polew:

Opublikowano

powróciwszy z imprezy... Tym razem zawstydziłem Was, bo jak widać - zostałem najdłużej :decayed:

Opublikowano

Ja bym wzioł tego psiaka z największą chęcia ale starych nie da się przekonać do tego niestety[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 07:47_________________________________________________I gdzie dzisiaj spocimy?

Opublikowano

Proponowal bym Port Łódź :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.